لباس های تکراری کیت میدلتون

کیت میدلتون، همسر نوه ملکه انگلیس و دوشس کمبریج معمولا لباس‌های تکراری می‌پوشد. این بانوی سلطنتی اخیرا نیز با لباسی تکراری در مراسم The Earthshot Prize حضور یافت. به همین بهانه به بررسی برخی از لباس‌های تکراری کیت میدلتون پرداخته ایم.

 

کت قرمز از برند کترین واکر

لباس های تکراری کیت میدلتون

کیت میدلتون در جشن سالانه مشترک المنافع ملل، سال 2020، با استایل مونوکروم زیبا و کت قرمز جذابی از کترین واکر حاضر شد و این کت زیبا را با کلاه جذابی تزئین شده با گل‌های زرشکی، ست کرد. میدلتون این کت جـذاب را پیـشتر در کریسـمس سال 2018 نیز به تن کرده بود، اما استایل مو و کـلاه او متـفاوت از سـال 2020 بـود.

کت و دامن از Dolce & Gabbana

لباس های تکراری کیت میدلتون

در 27 ژانویه سال 2020، خانواده سلطنتی از بیمارستان اطفال اِولینا در شهر لندن بازدید کردند. کیت میدلتون در این بازدید کت و دامن جذابی از برند Dolce & Gabbana به تن کرده بود. این لباس را پیشتر در 13 فوریه سال 2019 و در یک کنفرانس سلامت روان بر تن دوشس کمبریج دیده بودیم.

کت آبی از الکساندر مک کوئین

لباس های تکراری کیت میدلتون

این کـت آبی رنـگ را می‌توانیم یـکی از لباس‌های محبوب کیت میـدلتون بدانیـم. دوشس کمبریج در 26 سپتامبر سال 2019 برای حضور در یک مراسم ایونت این کت زیبای آبی را پوشید. میدلتون پیش از این ایونت نیز بارهـا این کـت آبی رنـگ را به تن کرده بـود. 7 فوریه 2016 یـکی از دفعات دیـگری بود که او ایـن کت را پوشیـد.

پیراهن شیری از الکساندر مک کوئین

لباس های تکراری کیت میدلتون

کیت میدلتون در مراسم ازدواج پرنس هری و مگان مارکل، لباسی شیری رنگ از برند اکساندر مک کوئین به تـن کرده بود. این مراسـم ازدواج در تاریـخ 19 ژانـویه 2018 برگزار شد، اما کیت میدلتون این پیراهن شیری رنگ را پیشتر در مراسم غسل تعمید پرنسـس شارلـوت، در 5 ژوئیـه سال 2015 به تـن کـرده بود.

پیراهن گلدار سفید و آبی از LK Bennett

لباس های تکراری کیت میدلتون

این پیراهن گلدار یکی از معروف‌ترین لباس‌های کیت میدلتون است که از قضا این پیراهن نیز دو بار بر تن دوشس کمبریج دیده شده است. او این لباس زیبا از برند LK Bennett را برای بار اول سال 2014 پوشید و بعد از دو سال دوباره به این لباس زیبا بازگشت. در سال 2016 این لباس زیبا دوباره بر تن کیت میدلتون دیده شد.

پیراهن چهارخانه از برند زارا

لباس های تکراری کیت میدلتون

این پیراهن چهارخانه زیبا هم دو بار توسط کیت میدلتون پوشیده شده است. اولین بار در ژانویه 2020، زمانی که با پرنس ویلیام به شهر بردفورد رفته بودنـد و بار دوم در اکتبر سال 2021 و در دیدار از دانشـگاه لندن به تـن کرد. در سـال 2021 این پیـراهن کمـردار را با کفـش‌های پاشنـه بلند از برند هوگـو باس سـت کـرده بـود.

شلوار صورتی از Mark & Spencer

لباس های تکراری کیت میدلتون

در 22 سپتامبر سال 2020، کیت میدلتون به مـلاقات خانواده‌های تحت حمایت در پاندمی کرونا رفت. او در این ملاقات شلوار صورتی رنگی را با یک تیشرت ساده سفید و کفش‌های اسنیکرز پوشید. میدلتون این شلوار را پیشتر با کت همان شلوار در دیدار از یک سرویس آمبولانس در لندن پوشیده بود.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :