المیرا فلاحیان در
16,759

7 راز زیبایی کیت میدلتون؛ دوشس زیبای کمبریج

7 راز زیبایی کیت میدلتون؛ دوشس زیبای کمبریج

بدون شک کیت میدلتون یکی از زیباترین و البته محبوب‌ترین بانوان سلطنتی در دنیا به حساب می‌آید. به بهانه تولد 40 سالگی کیت میدلتون، دوشس کمبریج، 7 راز زیبایی این بانوی زیبا را در این مطلب آماده کردیم. این رازها باعث شدن که کیت میدلتون در کنار محبوبیتی که میان مردم داره، همیشه زیبا و مرتب جلوه کنه. در ادامه با 7 راز زیبایی کیت میدلتون با ما همراه باشید.

داشتن پوست بی‌نقص

7 راز زیبایی کیت میدلتون

پوست شما اولین چیزی است که در ظاهر شما توجه دیگران را جلب می‌کند و به همین خاطر نیز خانواده سلطنتی اهمیت زیادی به بی‌نقص بودن پوست می‌دهد. کیت میدلتون از روغن گل رز در روتین روزانه مراقبت پوستی خود استفاده می‌کند و پوست زیبا و بسیار شفافی دارد.

انتخاب رنگ‌های خاص

7 راز زیبایی کیت میدلتون

کیت میدلتون به عنوان عضوی از خانواده سلطنتی، اجازه پوشیدن لباس با رنگ‌هایی که جلب توجه می‌کنند، ندارد. انتخاب او معمولا رنگ‌های نود، رنگ‌های تم قهوه‌ای، رنگ‌های پاستلی و رنگ زیتونی است. او این رنگ‌ها را به زیباترین شکل ممکن در استایل خود به کار می‌گیرد.

مراقبت درست از موها

7 راز زیبایی کیت میدلتون

موهای کیت معمولا بسیار ساده و در عین حال شیک است. مراقبت از موها از روتین زیبایی او حذف نمی‌شوند. او از شامپوهای بدون سولفات استفاده می‌کند و با کرلی کردن پاین موهایش سعی می‌کند حجم آن را بیشتر نشان دهد. موهای او همیشه مرتب و سالم به نظر می‌رسند.

آرایش طبیعی اما جلب توجه‌کننده

7 راز زیبایی کیت میدلتون

آرایش صورت کیت میدلتون به سادگی و در عین حال جلب توجه کننده بودنش معروف است. او معمولا از رنگ‌های صورتی پاستلی و بژ در میکاپ خود استفاده می‌کند و سعی می‌کند رنگ رژ لب خود را به گونه‌ای انتخاب کند که در عین ساده بودن جذاب باشد. ترکیب این رنگ‌ها او را زیباتر می‌کند.

مدل موهای خاص و شیک

7 راز زیبایی کیت میدلتون

اگرچه دست کیت میدلتون، به دلیل قوانین خانواده سلطنتی، در داشتن مدل موهای متنوع چندان باز نیست، اما او همیشه در تلاش است که مدل موهای متفاوت‌تر و جذاب‌تری ایجاد کند. در مراسم مختلف سعی می‌کند با اکسسوری‌ها و کلاه‌های متنوع، به موهای خود جذابیت ببخشد.

ناخن‌های ساده و مرتب

7 راز زیبایی کیت میدلتون

ناخن‌های ساده با لاک‌های نود و یا فرنچ ناخن می‌توانند با استایل‌های مختلف ست شوند و برای مناسبات مختلف انتخاب درستی باشند. به همین خاطر نیز خانواده سلطنتی مخالف داشتن ناخن‌هایی با لاک و طرح‌های دیگر هستند. کیت میدلتون نیز همیشه ناخن‌های مانیکور شده و ساده دارد.

داشتن استایل‌های متعادل

7 راز زیبایی کیت میدلتون

 

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پوشش کیت میدلتون این است که او می‌تواند هم به سبک خودش لباس بپوشد و هم قوانین خانواده سلطنتی را نقض نکند. او به انجام ورزش‌های مختلف از جمله تنیس نیز علاقه دارد و به هنگام حضور در باشگاه تنیس نیز جذاب و در عین حال ساده است.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 17 ژانویه 2022

مگه این خوشگله ؟??ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :