مجله ووگ خوشپوش ترین زنان سال 2021 را معرفی کرد!

6,650

امسال اتفاقات جالبی در دنیای مُد رخ داد. از محبوبیت هدبرسدند پرادای آماندا گرومن تا جامه برتن چسبیده کیم کارداشیان از برند بالنسیاگا. وقتی که حرف از پشتکار است، می‌توانید به این زنان پرتلاش اعتماد کنید. علی رغم ناکامی‌ها، زِندایا روز به روز باشکوه‌تر به نظر می‌‌رسد، لیدی گاگا با بوت‌های استریپر خود، سبک هالیوود قدیمی را بازسازی می‌کند و آنجلینا جولی هان تاثیر گذاری سابق را دارد. در این مطلب شما را با 12 ستاره‌ که لحظات بیاد ماندنی را با استایل آراسته خود ثبت کردند، آشنا شوید.

لیدی گاگا

خوشپوش ترین زنان سال 2021

سمبل جدید ۲۰۲۱ گوچی که با استایل‌های زیبایش هالیوود قدیم را دوباره زنده کرده است، کسی نیست جز لیدی گاگا. این خواننده و بازیگر مشهور پیش از اینکه مدل گوچی شود، در مراسم معارفه فیلم “تولد یک ستاره” نیز با لباسی آراسته شده با پرهای صورتی مورد توجه قرار گرفت. علاوه بر این که painful Italian glamour را به خوبی اجرا کرد، وظایف رسانه‌ای خود در قبال خانه گوچی را نیز با همان تعهد در نقش پاتریزیا ریگانی به ثمر رساند. از پاشنه استریپر و پیراهن‌های حجیم و پر زرق و برق والنتینو که بگذریم، لیدی گاگا درسال 2021، در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری جو بایدن لحظه تاریخی را ثبت کرد. او با لباس ضدگلوله و سنجاق سینه‌ای به شکل پرنده طلایی از برند اسکاپرلی ظاهر شد و در این مراسم آواز خواند.

زندایا

خوشپوش ترین زنان سال 2021

زِندایا و تیموتی شالامی به عنوان بازیگران فیلم تل ماسه با زیباترین استایل‌ها روی فرش قرمز ظاهر شدند اما تنها زندایا به عنوان فشن آیکون CFDA انتخاب شد. بازیگر Euphoria، زندایا، استایل خود را با کمک استایلیست مشهور، لاو روچ، بازسازی کرده و می‌بینیم که جذاب‌تر شده است. لاروچ در مصاحبه مجله ووگ درباره انتخاب او به عنوان سفیر جدید گفته است: “زندایا اکنون یک زن تمام عیار است، نمی‌توانستید سفیری بهتر از او پیدا کنید”.

دوآ لیپا

خوشپوش ترین زنان سال 2021

در سال 2021 ستاره موسیقی پاپ، تبدیل شدن به چهره جوان استعدادیابیِ مُد را ماموریت خود قرار داد. او در این راه از تمام توان برای قهرمانی در Y2K aesthetic بهره جست. اینستاگرام تنها جایی بود که او استایل‌هایش را به نمایش می‌گذاشت، تا زمانی که دوآ در یکی از آهنگ‌هایش به صورت نمادین از شوی لباس ورساچه استفاده کرد و رسما مُد را به فعالیت هنری خود در کنار موسیقی اضافه کرد. به هر جهت دوآ لیپا و طراح لباسش، لورنزو پوسوکو، هر گاه که لازم باشد از تمام قدرت و ابزارهای خود استفاده می‌کنند. ظاهر سفارشی ویوین وست وود بریتانیایی‌ جنجالی‌ترین استایل او بود که او را جذابتر از همیشه در معرض دید قرارداده بود.

ریانا

خوشپوش ترین زنان سال 2021

امسال دوره‌‌ای بود که ریانا بهترین لباس‌هایش را برای قرار شام بر تن می‌کرد. مقصد او اغلب رستوران جورجیو بالدی بود. برند جورجیو بالدی گزینه مورد علاقه ریاناست. کمد لباس‌های او شامل برندهای شنل و دیور نیز می‌شود. با گذشت زمان و قرارگرفتن ریانا در کنار دوست پسرش، A$AP Rocky، جذابیت استایل هر دوی آن‌ها دو برابر شده است. آیا می‌توانید زوج دیگری را نام ببرید که این گونه وارد مت گالا شده باشند؟ این موارد نشان می‌دهد که ریانا قبل از کیم کارداشیان پیرو سبک طراح لباس مشهور – دمنا – بوده است.

ایزابل هاپرت

خوشپوش ترین زنان سال 2021

این بازیگر فرانسوی نیز پیرو مکتب دمنا است، بدون اینکه لحظه‌ای تردید کند. او با پوشیدن لباس سال بالنسیاگا با عینک هماهنگ و بوت در جشنواره کن، توجه را از تیموتی شالامی و کت و شلوار براقش به سمت خود کشاند. در مراسم مت گالا نیز با لباس مخملی گوجه‌ای بالنسیاگا ظاهر شد و با فخر بیشتری نسبت به لباس‌های کژوال این برند ژشت گرفت، این موضوع درسی است که از ستاره فرانسوی 68 ساله میگیریم.

جماچان

خوشپوش ترین زنان سال 2021

جماچان و استایلیستش، ربکا کوربین موری، همیشه در تلاشند تا بهترین‌ها را در صنعت مُد از آنِ خود کنند. در راستای این هدف و تشویق استعدادهای آسیایی برای حضور در صحنه‌های جهان، آن‌ها برای طراحی لباس مت گالا با طراح لباس نپالی – آمریکایی به اسم در پرابل گورونگ همکاری داشتند تا یاد اولین ستاره چینی هالیوود، آنا مِی وانگ را زنده کنند. از سوی دیگر، سوهی پارک، طراح با استعداد کره‌ای، برای مراسم معارفه فیلم جاودانگان، استایلی خیره کننده برای او ایجاد کرده است.

آنجلینا جولی

خوشپوش ترین زنان سال 2021

آنجلینا جولی هم از آن دسته افرادی بوده که امسال تغییرات زیادی در استایل و نوع پوشش خود داشته است. او علاقه زیادی بر برند ورساچه دارد. پیراهن جذاب او برای فرش قرمز فستیوال فیلم رم نیز از برند ورساچه بود. استایل دختر آنجلینا، با لباس قدیمی مادرش هم امسال خبرساز شد.

زوئی کراویتز

خوشپوش ترین زنان سال 2021

با توجه به استایل زوئی کراویتز در مراسم مت گالای امسال، لیست خوشپوش‌ترین زنان سال 2021، بدون او ناقص می‌ماند. استایل‌های خیابانی این بازیگر هم معمولا مورد تحسین قرار می‌گیرد. اندام لاغر و کشیده او سبب می‌شود که لباس‌های مختلف به خوبی بر تن او بنشینند.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :