کیت هادسون ؛ فوت و فن شیک پوشی را از زبان این بازیگر مشهور بشنوید

0

کیت هادسون «kate hudson» از جمله بازیگرانی است که به سبک خودش لباس می‌پوشد و از روند لباس‌های بازیگران هالیوودی و هفته‌های مد پیروی نمی‌کند. او دوست دارد که اصالت خودش را حفظ کند. مهم نیست او چه می‌پوشد مهم این است که هر چه می‌پوشد درست انتخاب کرده است و از لباس‌های خودش راضی است. همراه «چی بپوشم» باشید تا رمز موفقیت هادسون را بدانید.

 

رازهای استایل کیت هادسون

کیت هادسون عادی لباس می‌پوشد

اگر کیت هادسون را در خیابان دیده باشید بیشتر اوقات یک سارافون تابستانی به تن دارد. رنگ‌هایی که او در لباس‌هایش استفاده می‌کند همگی شاد هستند، زرد، صورتی و سبز. هادسون اعتقاد دارد که رنگ‌های تیره باعث افسردگی می‌شوند. او در این مواقع، یک جفت کفش صندل به پا دارد که کلاسیک بودن خودش را نشان دهد.

کیت هادسون ؛ فوت و فن شیک پوشی را از زبان کیت هادسون بشنوید

خودت را زیر نظر داشته باش

اگر کیت هادسون در مراسم فرش قرمز شرکت نکرده باشد، در سایر مواقع او را در لباسی متشکل از شلوار جین، تاپ سفید خواهید یافت. جین می‌تواند رنگ روشن داشته باشد اما باید روی تن بنشیند و تنگ هم نباشید. هیکل هادسون همیشه از خودش مراقبت می‌کند و حواسش هست که چاق‌تر از حالت نرمال نباشد.

کیت هادسون ؛ فوت و فن شیک پوشی را از زبان کیت هادسون بشنوید

لباس رسمی ساده بپوشید

هادسون روی فرش قرمز و با لباس‌های رسمی شیک‌تر از تمامی لباس‌های دیگری که در خیابان و خارج از مراسم می‌پوشد، است. لباس‌های رسمی هادسون دارای برش‌های زیرکانه و دوخت‌های ظریف است. هیچ‌وقت هادسون لباس خودش را به‌عنوان تبلیغ استفاده نمی‌کند دوست دارد که در لباسش راحت باشد. همچنین او اعتقاد دارد که یک خانم نباید هیچوقت کفش پاشه بلند را فراموش کند.

کیت هادسون ؛ فوت و فن شیک پوشی را از زبان کیت هادسون بشنوید

اکسسوری‌های خودتان را داشته باشید

کیت هادسون بیشتر جواهرات خودش را به جز آن‌هایی که طلا و جواهرات هستند، در خانه خودش می‌سازد. شما هم می‌توانید مثل او مقداری وسایل ساخت گردنبند و دستبند تهیه کنید و برای خودتان جواهرات اختصاصی داشته باشید. همچنین هادسون به کلاه و عینک بزرگش مشهور است. گویا کیت هادسون از آفتاب چندان خوشش نمی‌آید.

کیت هادسون ؛ فوت و فن شیک پوشی را از زبان این بازیگر مشهور بشنوید

بوت می‌توانید به پا کنید

بوت‌های کیت هادسون جزئی جدایی‌ناپذیر از استایل و لباس‌های او است. کیت هادسون در ترکیب با همه استایل‌هایش، بوت‌هایی خاص به پا دارد که کلاسیک و کالیفرنیایی بودنش را نشان می‌دهد. بوت‌های کیت هادسون رنگ قهوه‌ای تیره دارد. شما هم می‌توانید برای اینکه خیلی به او شبیه شوید، بوت تیره بخرید و گاهی به پا کنید.

 

آرایش خود را داشته باشید

هادسون این آرایش و نکات ریز آن را از مادرش یاد گرفته است. آرایشی که هادسون می‌کند و یا استایلی که به موهایش می‌دهد، همانند افرادی است که چند صد دلار برای آرایش صرف کرده‌اند. اگر موهایتان مثل هادسون بلند است، می‌توانید به صورت ساده آن را به پایین شانه کنید. صورت هادسون نیاز چندانی به آرایش ندارد و اغلب هم بدون آرایش در بیرون از خانه حضور پیدا می‌کند.

کیت هادسون ؛ فوت و فن شیک پوشی را از زبان این بازیگر مشهور بشنوید

آخرین نکته این است که باید تمرین کنید چگونه مثل هادسون لبخند بزنید.

 

مطالب مرتبط:

۱- بیوگرافی کایا گربر و راز موفقیت او در دنیای مد و لباس

۲- ۵ ستاره مو بلوند در هالیوود کدام اند؟

۳- نحوه لباس پوشیدن لوک ایوانز بازیگر مرد مشهور هالیوود

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شما

مرسا حسینی در تاریخ 06 می 2018

ممنونارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :