خانم‌های چاق این لباس‌ها را بپوشید

چاقی باعث بروز مشکلات زیادی برای فرد می‌شود که یکی از این مشکلات هنگامی خود نمایی می‌کند که یک خانم با اندام چاق قصد خرید و انتخاب لباس جدیدی دارد. اما خانم‌های چاق هم می‌توانند خوش لباس شوند به شرطی که از لباس‌های درستی برای متعادل نشان دادن اندام خود کمک بگیرند. پس برای لاغر‌تر شدن و خوش تیپ شدن این مطلب را بخوانید و رعایت کنید. خانم‌های چاق این لباس‌ها را بپوشید.

شلوار جین دمپا گشاد

اگر چاق هستید اما دوست دارید شلوار جین بپوشید و چاقی شما در پایین تنه بیشتر از بالاتنه است توصیه ما استفاده از شلوارهای جین دمپا گشاد است. این شلوار باید تا اندازه‌ای کشی باشد تا حجم بدن را در قسمت باسن تحمل کند و با فرم خاصش پاهای شما را کشیده‌تر و لاغر‌تر نشان دهد.

پیراهن دکمه‌دار

یک لباس شیک و امروزی که به همه می‌آید و فرم کلاسیک آن به شما کمک می‌کند تا مد روز باشید و هم زمان بتوانید چاقی بالاتنه را مخفی کنید.

خانم‌های چاق این لباس‌ها را بپوشید

دامن کشباف مدل ترومپتی

این مدل دامن بسیار راحت است و می‌توان آن را هم در منزل و هم در مهمانی‌ها پوشید. علاوه بر آن با فرم خاصی که در پایین تنه ایجاد می‌کند کمک می‌کند تا لاغرتر دیده شوید.

خانم‌های چاق این لباس‌ها را بپوشید

تونیک گشاد لبه دوزی شده

یک تونیک از ضروریات کمد لباس هر خانم است اما خانم‌های چاق بیش از بقیه به آن نیاز دارند به خصوص یک مدل تیره و گشاد که در لبه‌های آن سنگ دوزی شده و توجه را از چاقی اندام شما منحرف می‌کند.

خانم‌های چاق این لباس‌ها را بپوشید

شلوار پارچه‌ای گشاد

اگر نمی‌خواهید شلوار جین بپوشید یک مدل شلوار گشاد راسته که در قسمت باسن فیت اما راحت باشد به شما کمک می‌کند که یک تیپ رسمی برای محیط کار و یا مجالس داشته باشید.

خانم‌های چاق این لباس‌ها را بپوشید

مطالب مرتبط:

1- بهترین دامن فون برای هر اندام

2- چطور لباسی مناسب اندامتان تهیه کنید؟

3- کوتاه ها چی بپوشند؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :