بیوگرافی و نحوه لباس پوشیدن کارلی کلاوس

کارلی کلاوس مدل آمریکایی که در سال 1992 در ایالت شیکاگو متولد شده است و ریشه‌ای آلمانی دارد. وی همچنین در سال‌های 2011 تا 2014 به عنوان مدل با برند ویکتوریا سیکرت همکاری داشته است. بیوگرافی و نحوه لباس پوشیدن کارلی کلاوس را در چی بپوشم بخوانید. 

کارلی کلاوس

عکس کارلی کلاوس

بیوگرافی کارلی کلاوس

کارلی کلاوس (Karlie Elizabeth Kloss) مدل آمریکایی که در سال 1992 در ایالت شیکاگو متولد شده است دارای ریشه‌ای آلمانی است. وی همچنین در سال‌های 2011 تا 2014 به عنوان مدل با برند ویکتوریا سیکرت همکاری داشته است. کلاوس در شروع 14 سالگی به عنوان مدل با برند ابرکرومبی اند فچ همکاری کرد و به شهرت رسید.

کارلی کلاوس

لباس مجلسی کارلی کلاوس

او تاکنون در تبلیغات برندهایی مانند: دیور، لاگوست، هرمس، نینا ریچی و … حضور داشته است. همچنین مجله ووگ او را جزو 30 مدل برتر در بازه سال‌های 2000 تا 2010 معرفی کرده است. نکته جالب در خصوص این مدلینگ مشهور این است که وی یک مهندس کامپیوتر بوده و از دوستان نزدیک وی می‌توان تیلور سوئیفت اشاره کرد.

کارلی کلاوس

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

نکاتی که کارلی کلوس نمی‌دانستید

1- مادر وی مدل و پدرش یک پزشک است.

2- قد این مدل معروف 185 سانتی متر است.

3- وزن او 59 کیلوگرم است.

4- رنگ موی کلوس قهوه‌ای روشن است.

5- رنگ چشم کارلی فندقی است.

6- رنگ مورد علاقه او قرمز است.

7- تنیس ورزش مورد علاقه اوست.

کارلی کلاوس

قوانین کارلی کلاوس در لباس پوشیدن

1- از پوشیدن لباس‌های قرضی نترسید: کلاوس اعتراف می‌کند هنگامی که دانش آموز بود بسیاری از لباس‌های خود مانند شلوار جین، کفش و … را با خواهر خود به صورت مشترک می‌پوشیدند.

کارلی کلاوس

2- از افراد خوش تیپ الگو بگیرید: الگو گرفتن از افرادی که آن‌ها را خوش تیپ و شیک پوش می‌دانیم می‌تواند به ارتقا استایل ما و همچنین افزایش اعتماد به نفس ما کمک کند. اگر در زندگی خود الگویی مناسب انتخاب کنید، آنگاه فرصت خواهید که هنگام خرید لباس مواردی را تهیه کنید که واقعا قصد پوشیدن آن را دارید.

کارلی کلاوس

عکس کارلی کلاوس

روانشناسی رنگ قرمز، رنگ مورد علاقه کارلی کلاوس

این رنگ نشان میل شدید نسبت به چیزی یا کاری و نمادی از حسرت، تمایل و اشتیاق است. قرمز رنگ عشق و خون است. قرمز رنگ جنگ و جرات و جسارت است. قرمز رنگ نفسانیات و اعلام خطر است و سمبل عشق و تحرک.

کارلی کلاوس

انسان‌هایی که علاقه وافری به رنگ قرمز دارند در رده تیپ روانشناسی قرمز قرار می‌‌گیرند. قرمزها انسان‌های قدرتمندی هستند و از انرژی سرشاری برخوردارند. به گونه‌ای که ذخیره انرژی آن‌ها ناتمام به نظر می‌‌رسد. آن‌ها هیچگاه در ابتدا از سختی و سهولت کار پرسشی نمی‌کنند بلکه بی درنگ دست به کار می‌شوند. آنان مدیرانی قوی، سر سخت، جاه طلب، حکم فرما و خواستار اولویت و ارجحیت هستند به گونه‌ای که هیچ ایراد و انتقادی هر چند کوچک نمی‌پذیرند.

مطالب مرتبط:

1- چگونه به سبک بوهمین لباس بپوشیم؟

2- آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون

3- راه و رسم شیک پوشی به سبک مایلی سایرس

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 29 می 2017

کارلی کلاوس بسیا زیبا و جذابه

سارا هنجنی در تاریخ 29 می 2017

عکس های کارلی کلاوس واقعا زیباست… کاش بازم ازش مطلب بذارید …. برعکس بسیاری از افراد مشهور لباس های زنانه او واقعا پوشیده هستند.

T در تاریخ 29 جولای 2019

عشق منه❤️ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :