المیرا فلاحیان در
2,956

استایل جانی دپ را الگو قرار دهید!

استایل جانی دپ را الگو قرار دهید!

بدون شک جانی دپ یکی از خوش‌تیپ‌ترین بازیگران هالیوود به حساب می‌آید و بسیاری از آقایان او را الگوی استایل خود قرار داده‌اند. تا به حال به استایل‌های منحصر به فرد جانی دپ دقت کرده‌اید؟

استایل جانی دپ را الگو قرار دهید

این بازیگر سینما معمولا در استایل‌های خود جسارت کافی را به خرج می‌دهد و از پوشیدن هیچ لباسی هراس ندارد. همین جسارت او در پوشیدن لباس‌های منحصر به فرد سبب گشته که استایل جانی دپ یکی از بهترین استایل‌ها در میان بازیگران هالیوود باشد. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا راهکارهایی برای داشتن استایلی مانند جانی دپ با شما در میان بگذاریم.

هرگز قدرت جلیقه را دست کم نگیرید!

استایل جانی دپ را الگو قرار دهید

جانی دپ به پوشیدن کت، شلوار و جلیقه علاقه بسیار زیادی دارد و به خوبی از قدرت یک جلیقه آگاه است. او همچنین در مواقعی که کتی به تن نداشته باشد، ترجیح می‌دهد یکی از شیک‌ترین جلیقه‌هایش را به تن کند. اگر می‌خواهید به اندازه او خوشتیپ باشید، جلیقه را فراموش نکنید.

از گذاشتن کلاه نترسید!

استایل جانی دپ را الگو قرار دهید

اگرچه جانی دپ به طور کلی استایل مشخصی ندارد و در شرایط مختلف میتواند متفاوت باشد، اما معمولا سعی می‌کند یکی از کلاه‌های جذابش را بر سر بگذارد. او را هم با کلاههای نمدی دیده‌ایم و هم با کلاههای بافتنی، اما کلاه شاپو، کلاه مورد علاقه او به حساب می‌آید.

به کت چرم شک نکنید!

استایل جانی دپ را الگو قرار دهید

همه ما می‌دانیم که کت چرم می‌تواند یکی از اصلی‌ترین مکمل‌های هر استایل مردانه باشد، اما جانی دپ این دیدگاه را سرلوحه قرار داده و آن را به عنوان یکی از معیارهای جذابیت برای خود در نظر گرفته است. از استایل‌های او با کت چرم الهام بگیرید تا به اندازه او خوشتیپ باشید.

از اکسسوری‌های خاص استفاده کنید

استایل جانی دپ را الگو قرار دهید

اگر فکر می‌کنید که نمی‌توانید یک عصا، یک ساعت جیبی، دو دستکش سفید و یک دست لباس رسمی را با هم بپوشید، پس به این استایل جانی دپ دقت کنید. برای اینکه بتوانید به اندازه جانی دپ جذاب باشید، باید به اندازه او در استایل‌های خود جسارت به خرج دهید.

عینک شما، شخصیت شماست!

استایل جانی دپ را الگو قرار دهید

برای اینکه بتوانید استایلی نزدیک به استایل جانی دپ داشته باشید، لازم است جسارت خود را در انتخاب عینک آفتابی نیز نشان دهید. عینک آفتابی‌های جانی دپ نشان می‌دهند که او در قید و بند ترندها و مد نیست و جذابیت خود را به رخ جهانیان می‌کشد.

از اکسسوری‌ها نترسید!

استایل جانی دپ را الگو قرار دهید

جانی دپ در اکثر مواقع حداقل 3 حلقه مختلف در انگشتان دست خود دارد و گردنبندهای مختلفی را نیز در گردن او میبینیم. اگرچه اکثر سلبریتی‌ها سادگی در انتخاب اکسسوری را ترجیح می‌دهند، اما بازیگر جذاب هالیوود بر این باور است که اکسسوری‌های شلوغ، گاها بهترند.

استایل بوهو هرگز از مد نمی‌افتد!

استایل جانی دپ را الگو قرار دهید

استایل‌های بوهو در عین اینکه هم برای بانوان و هم برای آقایان مناسب هستند، هرگز از مد نمی‌افتند. جانی دپ نیز با آگاهی به این موضوع در 20 سال اخیر استایل‌های بوهمی بسیاری داشته است. البته استایل‌های بوهمی جانی دپ بسیار منحصر به فرد هستند.

نویسنده: المیرا فلاحیان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :