با وقار و شیک با لباس رنگ خاکستری

0

خاکستری رنگی خنثی است. رنگ‌های خنثی به راحتی با اکثر رنگ‌های موجود و مدل‌های مختلف ست می‎شوند. شما به راحتی می‌توانید این رنگ را برای کت و شلوار یا بلیزر خود انتخاب کنید. آموزشی جامع در این زمینه برایتان آماده کرده‌ایم. با وقار و شیک با لباس رنگ خاکستری!

۱- با کت و شلوار خاکستری چه پیراهنی بپوشم؟

شاید فکر کنید کار بسیار دشواری است که با کت و شلوار خاکستری بخواهید چیزی را ست کنید. اما خاکستری هم مثل مشکی از رنگ‌های خنثی است و با اکثر لباس‌ها ست می‌شود. پیراهن سفید خوب است ولی رنگ خاکستری روشن هم می‌تواند جایگزینی برای آن باشد. از طرفی می‌توانید این کت و شلوار را با آبی روشن نیز ست کنید که یک تیپ کلاسیک و هوشمندانه برایتان می‌سازد.

 اگر می‌خواهید با کت و شلوار خاکستری خود پیراهن طرح‌دار بپوشید، ما به شما طرح‌هایی را پیشنهاد می‌کنیم که به راحتی با خاکستری ست شوند. رنگ‌های مشکی که زمینه طرح آن سفید است بهترین انتخاب شما هستند. طرح‌هایی که رنگ‌های زیادی در آن‌ها به کار رفته است مناسب نیستند.

با وقار و شیک با لباس رنگ خاکستری

۲- شلوار خاکستری پیراهن مشکی

یکی از کلاسیک ترین ست‌ها، ترکیب شلوار خاکستری و پیراهن مشکی است. تیپی مونوکروماتیک و زیبا!

به هرحال ترکیب شلوار خاکستری و پیراهن مشکی کنتراست بسیار جالبی را ایجاد می‌کند. فرض کنید یک کت تک یا بلیزر هم با رنگ خاکستری به آن اضافه کنید. فوق العاده است!

با وقار و شیک با لباس رنگ خاکستری

۳- کفش ها

پیدا کردن کفش برای شلوار رنگ خاکستری کاری آسان است. کفش‌های بروگ یا طرح‌دار تیره به راحتی با شلوار خاکستری تیره ست می‌شوند. اگر خاکستری روشن به تن کرده‌اید باید به سراغ کفش‌های قهوه‌ای روشن بروید. همین رنگ‌ها را در کفش کالج هم می‌توانید امتحان کنید که مناسب فصل تابستان هستند. اگر به دنبال رنگ‌های کلاسیک‌تر هستید می‌توانید به سراغ کفش‌های چرم مجلسی مشکی بروید. فرقی نمی‌کند که بنددار هستند یا بدون بند، در هر صورت با شلوار خاکستری شما چه تیره و چه روشن هماهنگ هستند.

با وقار و شیک با لباس رنگ خاکستری

۴- ترکیب های دیگر

در تیپ زیر مشاهده می کنید که یک دست کت شلوار خاکستری سه تکه با یک پیراهن راه راه با زمینه ای سفید و راه راه خاکستری ست شده است. کراوات تیره در این تیپ رسمیت خاصی به آن بخشیده است. پوشیدن کفش های رنگ روشن یا رنگ پوستی هم زیبایی این تیپ را دو برابر می کند. در صورت گرم بودن هوا از کت شلوار دو تکه استفاده کنید.

با وقار و شیک با لباس رنگ خاکستری

اگر به دنبال تیپی راحت‌تر و غیررسمی‌تر هستید ما به شما خرید یک شلوار جین خاکستری را پیشنهاد می‌کنیم. نه تنها رنگی فوق العاده زیبا دارد بلکه مستعد ست شدن با اکثر لباس‌ها نیز هست. به همراه آن یک سویشرت مشکی و کتانی‌های سفید بپوشید و تیپ پاییزه خود را تکمیل کنید.

با وقار و شیک با لباس رنگ خاکستری

نکته‌ای که حین هماهنگ کردن لباس‌های رنگ خاکستری باید رعایت کنید انتخاب بقیه اکسسوری‌ها به صورت ساده و کلاسیک است. به هیچ وجه آن را با رنگی روشن یا رنگ‌های خیلی تند ست نکنید. به سمت رنگ‌های مونوکروماتیک مثل سفید یا مشکی بروید. از تیپ فوق العاده جذاب خود لذت ببرید!

مطالب مرتبط:

۱- رازهای استایل دنیل ردکلیف

۲- پوشیدن لباس بافتنی در محل کار 

۳- چرا جوراب ها اهمیت زیادی دارند؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :