۳ روش پوشیدن سوییشرت برای عکس های اینستاگرامی

بهار آمده و شما پست های بهاره ی ما را در این سایت خیلی بیشتر می یابید. در این پست هم قصد داریم سه راه برای پوشیدن سوییشرت برای بانوانی که عاشق عکس گرفتن های اینستاگرامی هستند معرفی کنیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

3 روش پوشیدن سوییشرت برای عکس های اینستاگرامی

۱- سوییشرت بدلیل راحتی و زیبایی خاص خودش لباس محبوب فصل بهار است. هم در سرما شما را امن نگه می دارد و هم در روزهای گرم زیاد احساس گرما نمی کنید. حال می خواهیم ببنیم که چطور این لباس محبوب را ست کنیم که خوشتپ به نظر برسید و عکساتونو تو اینستاگرام بذارید و لایک جمع کنید.

 3 روش پوشیدن سوییشرت برای عکس های اینستاگرامی

۲-  در این روش سعی کنید قسمت بالاتنه رنگی و قسمت پایین تنه را با رنگ های کلاسیک تر مانند بژ کامل کنید . یک گردنبند بلند و ساده و یک جفت صندل مشکی. واقعا محشر میشه.


3 روش پوشیدن سوییشرت برای عکس های اینستاگرامی

۳- این روش را برای مهمانی های مجلسی که به صرف شام دعوت هستید اعمال کنید. تقریبا همه ی لباس ها سبک امروزی و جوان پسند اند، دامن با رنگ قهوه ای و گوشواره های بلند و نمایان باشد. کفش های پاشنه بلندتان را بیرون بیاورید و از پوشیدن آن ها نترسید. شال و دستمال گردن فراموش نشود.

3 روش پوشیدن سوییشرت برای عکس های اینستاگرامی

برای یک آخر هفته ی عالی این تیپ پیشنهاد میشه. یک دو بنده از روی سوییشرت و یک کلاه مشکی همه جیزی که نیاز دارید نیستند. شما به یک عینک آفتابی زیبا  و یک جفت صندل هم نیاز دارید.

 

مطالب مرتبط:

۱- جشن صد سالگی مدیر مجله ی Vogue

۲- بورکینی یا  مایو اسلامی چیست؟

۳- ۲۸ طرح بسیار جذاب برای روی تیشرت

۴- فشن بلاگر کیست ؟ معرفی مشهورترین فشن بلاگرها

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :