محمد رضا اهوارکی در
0

۵ راه برای خرید لباس مناسب

۵ راه برای خرید لباس مناسب

خرید کردن از علایق خانم هاست و برای برخی جزو تفریحات نیز محسوب می شود. اما این تفریح یکی از پرخرج ترین تفریحاتشان محسوب می شود و این قضیه همیشه خوشایند نیست. در مقاله ۵ راه برای خرید لباس مناسب، قصد ما ذکر نکاتی است که با رعایت آنها حین خرید هزینه های شما تا حدودی کمتر می شود. با ما همراه باشید.

single_content ad banner

۱- به دنبال اصل ها باشید 

منظور ما از اصل ها تقلبی نبودن جنس ها نیست. منظورمان یافتن پایه هاست. برای خرید لباس مناسب به دنبال سایز خوب، جنس خوب و قیمت مناسب باشید. این که این لباس از فلان برند است دلیل کافی برای خرید آن نیست.

۲- موارد مورد علاقه تان را در جای دیگری هم بیابید

اگر یک آیتم مورد علاقه پیدا کردید با خودتان تصور نکنید که همین یکی مناسب است. تا جایی که مقدور است به دنبال آیتم های مشابه در فروشگاه های دیگر هم باشید. شاید ارزان تر از آن را پیدا کردید. شاید هم گرانتر!

۳- حتما لباس را پرو کنید

اولا که از بازپس گرداندن پوشاکی که از رنگ یا سایز آن ها راضی نیستید به هیچ وجه واهمه نداشته باشید. شما بابت آن پوشاک پول داده اید و باید کیفیت لازم را از آن ببینید.

در وهله ی بعدی به این نکته دقت کنید که حین خرید لباس حتما آن را پرو کنید. خیلی از افکار ما راجع به یک لباس خاص پس از پرو ممکن است تغییر کند و تازه متوجه می شوید که این لباس برای شما ساخته شده یا خیر.

۵ راه برای خرید لباس مناسب

۴- از حراجی ها باخبر شوید

سعی کنید همیشه پیگیر این باشید که فروشگاه های بزرگ و معتبر چه زمانی حراجی های خود را دایر می کنند و در آن زمان ها برای خرید مراجعه کنید. از طرفی حین خرید از فروشنده ها بپرسید که اجناس جدیدشان را چه زمانی می آورند. شاید در انتهای زمان فروش اجناس حال حاضر تخفیفی برای آن داده شود.

۵- از کپن ها یا کالابرگ ها استفاده کنید

همیشه سعی کنید از تخفیف ها استفاده کنید. اگر از طرف ارگان یا سازمانی بن تخفیف یا بن های مخصوص خرید پوشاک دارید حتما از آن استفاده کنید. معمولا پس از استفاده از این کالابرگ ها هزینه ی خرید شده را به صورت قسطی باز خواهید گرداند و این تا حدودی به صرفه تر است.

مطالب مرتبط:

1- چگونه خرید احساسی را برای همیشه متوقف کنیم

2- چگونه با بودجه ای که دارم بهینه خرید کنم

3- قوانین خرید کیف کمریدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :