نحوه ست کردن شلوار مشکی زنانه

شلوار مشکی یکی از پرکاربردترین و شاید مهم ترین شلواری است که هر خانومی در کمد لباس هایش دارد، اما دقیقا مشکل از جایی شروع می شود که به علت پوشیدن زیاد این شلوار تیپ شما خسته کننده و تکراری به نظر می رسد، روش پوشیدن شلوار مشکی زنانه عنوان مقاله ای که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. 

اولین کاری که باید بکنید این است که یک شلوار مشکی اندازه تن‌تان انتخاب کنید. روی اندازه بودن شلوار تاکید زیادی می کنیم همانطور که همیشه نیز در چی بپوشم اولویت اول ما انتخاب لباس های اندازه و فیت بدنتان است. شلوار تنگ برای خانم ها دردسر ساز خواهد بود. مخصوصا اگر این تنگی در قسمت باسن یا قسمت های جلویی شلوار باشد. سعی کنید شلواری انتخاب کنید که روی بدن شما آزادانه قرار بگیرد و قدرت آسان حرکت کردن را از شما سلب نکند. شلوار های گشاد نیز همین معضل را برایتان ایجاد می کنند. شلواری که روی بدن شما آویزان است نه تنها جلوه خوبی ندارد بلکه مانع راه رفتن شما می شود و شما را اذیت خواهد کرد. رعایت این دو مورد به تنهایی می تواند خسته کننده شدن شلوارتان را به تعویق بیندازد. اگر از کسانی هستید که به اندازه بودن شلوار اهمیت می دهید حتما ادامه ی این مطلب را بخوانید.

نحوه ست کردن شلوار مشکی زنانه

۱- اضافه کردن رنگ

اولین نکته ای که در این قسمت باید رعایت کنید فراموش کردن پوشیدن پیراهن یا لباس سفید به همراه شلوار مشکی است. سفید تنها رنگی نیست که شما در مجالس یا مهمانی ها می توانید با مشکی شلوارتان ست کنید. به دنبال رنگ های زیباتری مثل یاسی یا بنفش بادمجانی باشید. برای خانم هایی که به محل کار می روند پوشیدن شلوار مشکی به همراه مانتوی بادمجانی و مقنعه یاسی را شدیدا پیشنهاد می کنیم. اینگونه به زیبا تر بودن رنگ مشکی ایمان می آورید و آن را بیشتر می پوشید.

برای تیپ های مجلسی می توانید لباس ها و بالاپوش های رنگی به تن کنید و از تیپ زیبایتان لذت ببرید. باور کنید بدون پوشیدن پیراهن مردانه سفید هم می توانید خوش تیپ باشید. همچنین می توانید به دنبال لباس مجلسی های طرح دار باشید. فقط انتخاب لباس های طرح دار دقت بسیار بالایی را مخصوصا برای خانم ها می طلبد. در انتخاب لباس مجلسی دقت کنید که طرحی را انتخاب کنید که قبلا شبیه به آن را نه خودتان و نه فرد دیگری در مهمانی پوشیده باشد.

نحوه ست کردن شلوار مشکی زنانه

۲- پوشیدن جلیقه یا بلیزر

یکی دیگر از راه های داشتن تیپ مجلسی فوق العاده زیبا برای خانم ها ست کردن شلوار مشکی خسته کننده‌شان با جلیقه است. مثلا می توانید یک پیراهن آبی روشن خریده و به همراه شلوار مشکی زنانه تان بپوشید و روی پیراهن را با جلیقه ی مشکی تکمیل کنید. فقط حواستان باشد برای اینکه شبیه گارسون ها نشوید پیراهن سفید را با جلیقه مشکی نپوشید.

نحوه ست کردن شلوار مشکی زنانه

راه دیگر شما حین به تن کردن شلوار مشکی زنانه پوشیدن یک بلیزر زنانه بسیار زیبا است. پوشیدن یک بلیزر هم می تواند خسته کننده بودن شلوار مشکی‌تان را افزایش دهد و هم به جذابیت آن اضافه کند. همه چیز بستگی به خوتان دارد. بلیزری که انتخاب می کنید اندازه تن‌تان باشد و پیراهنی که زیر آن به تن می کنید باید رنگی باشد. در این صورت است که به جذابیت تیپ شما افزوده می شود.

۳- اضافه کردن اکسسوری

راه های جالبی مثل پوشیدن یک کمربند فانتزی شیک با شلوارتان و یا پوشیدن شال خوش طرح و رنگ به همراه آن از روش هایی است که به جذابیت شلوار مشکی زنانه می افزاید. راه دیگری که پیش پای شماست اضافه کردن یک گردنبند زیبا به تیپتان است. این راه علاوه بر جذاب تر کردن شلوار مشکی شما می تواند توجهات را از قسمت پایین تنه به بالاتنه بکشاند و مخصوص خانم هایی با شکم بزرگ است.

اکثر خانم ها در انداختن جواهرات زیاده روی می کنند و مدل های عجیبی مثل گوشواره های بلند و یا گردنبند های عجیب و غریب به تن می کنند. در انتخاب جواهرات باید به ساده ترین شکل ممکن عمل کنید. یک دستبند ساده یا یک ساعت ساده از پوشیدن گردنبندهای بلند و گوشواره های بلند بهتر است.

نحوه ست کردن شلوار مشکی زنانه

مطالب مرتبط:

۱- چگونه رنگ های تیره را در تابستان بپوشیم؟

۲- چقدر مدل های مختلف جیب را می شناسید؟

۳– همه چیز درباره ی انتخاب مانتو مناسب

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :