چگونه مانند یک مدیرعامل موفق لباس بپوشیم؟

0

بخش زیادی از اعتماد به نفس و قدرت موفقیت یک مدیرعامل بسته به لباسی است که می پوشد. هیچ وقت تاثیر لباس پوشیدن را دست کم نگیرید . چگونه مانند یک مدیرعامل موفق لباس بپوشیم؟ با ما همراه باشید. 

چگونه مانند یک مدیرعامل موفق لباس بپوشیم؟

1- لباس محل کار شما

شما می توانید در انتخاب لباس برای محل کارتان کمی خلاقیت به خرج دهید اما همواره در نظر داشته باشید که لباستان نباید از عرف خارج شود. انتخاب یک کت و شلوار مناسب همیشه بهترین گزینه برای محل کار است. بهتر است لباسی را انتخاب کنید که چند سال شما را بزرگتر نشان دهد.

2- لباس جلسات با لباس محیط کار تفاوت دارد

بهتر است لباس داخل دفتر کارتان با لباس جلسات متفاوت باشد. لباس مناسب برای شرکت در جلسه یک کت و شلوار مشکی به همراه یک پیراهن سفید و کفش چرمی است و بهتر است برای محیط اداره از پیراهن ساده و کت اسپرت استفاده کنید. و البته شما مدیرعامل هستید و همیشه باید نسبت به بقیه کارمندان رسمی تر بپوشید.

چگونه مانند یک مدیرعامل موفق لباس بپوشیم؟

3- با رسم و رسوم کشور ها آشنایی داشته باشید

اگر کارتان به گونه ای است که با افرادی از کشور های متفاوت دیدار می کنید بهتر است قبل از ملاقات کمی در مورد آداب و رسوم آن ها تحقیق کنید و تا حد ممکن سعی کنید مانند آنها لباس بپوشید این کار باعث راحتی آنها و ایجاد حس اعتماد و صمیمیت می شود.

4- لباس شما در مکان های عمومی

اگر می خواهید با همکارانتان به صرف صبحانه بیرون بروید بهتر است لباسی انتخاب کنید که کمتر رسمی باشد. حتی می توانید از پیراهن های روشن تراستفاده کنید.

5- حواستان به لباس سفر باشد

اگر شما یک مدیرعامل موفق هستید و دائما در حال مسافرت اید بهتر است مقداری به لباس هایی که برای سفر انتخاب می کنید دقت کنید. بهتر است از لباس هایی که چروک نمی شوند برای مسافرت استفاده کنید . پیشنهاد ما پیراهن نخی همراه با یک کت پشمی است.

مطالب مرتبط:

1- ۵ مدل کت و شلواری که به آنها نیاز پیدا خواهید کرد

2- چگونه کت و شلوار مردانه بخریم؟

3- اصول تمیز کردن و نگهداری کت و شلوار

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :