محمد رضا اهوارکی در
0

چگونه اولین ساعت مچی‌ را بخریم؟

چگونه اولین ساعت مچی‌ را بخریم؟

با وجود این همه گجت الکترونیکی و ساعت های هوشمند اصلا مساله ی عجیبی نیست اگر تاکنون فرصت نکرده اید برای خرید یک ساعت مچی کلاسیک به فروشگاه ها بروید. اما اگر تصمیم گرفته اید که این کار را انجام دهید در این مقاله قراره راهنمایی کنیم که چگونه اولین ساعت مچی‌ را بخریم؟

۱- به دنبال ساعت مچی با بند فلزی باشید

بند های چرمی خیلی رسمی هستند و با شلوار جین به هیچ وجه ست نمی شوند. اما بندهای فلزی یا استیل را به راحتی می توانید با لباس های رسمی مثل کت شش دکمه حتی و یا مایو شنا بپوشید و هیچ اشکالی در تیپتان رخ ندهد. طلا و استیل های دیگر نکات خاص مربوط به خودشان را دارند که می توانید در چی بپوشم اصول خرید آن ها را بیابید.

۲- ساده انتخاب کنید

یک سایز مدیوم با قطر ۳۸ تا ۴۲ میلی متری پیدا کنید زیرا هرچه بزرگتر باشد موجب بد دیده شدن آن در دست شما می شود. برای صفحه ی آن هم هرچه ساده تر باشد بهتر است. شاید وسوسه شوید که صفحه ای پر از جزییات ریز و کرنومتر دار انتخاب کنید ولی در نهایت چیزی که نیاز خواهید داشت یک صفحه ساعت با دو عقربه و چند عدد خواهد بود و نه بیشتر. برای خرید ساعت با جزییات بیشتر صبر کنید تا مدتی بگذرد و شما به انداختن ساعت روی دستتان عادت کنید.

چگونه اولین ساعت مچی‌ مان را بخریم؟

۳- ساعت مچی را انتخاب که اندازه دست تان باشد

آقایان عادت دارند ساعت مچی‌ با بند بزرگتر از دستشان انتخاب کنند که موجب ارزان دیده شدن ساعتشان می شود. برای فهمیدن اندازه مناسب ساعت این گونه عمل کنید: وقتی دستتان را تکان می دهید ساعت شما نباید از روی دستتان بلغزد. از فروشنده بخواهید برچسب ها و موارد اضافی را بردارد تا اندازه  درست ساعت را بفهمید.

۴- قیمت مناسب بخرید

قیمت کاملا به بودجه ی شما بستگی دارد ولی برای دفعه  اول ساعت مچی‌ ۳ میلیون تومانی انتخاب نکنید. باید مدتی بگذرد و شما کاملا با ساعت خو بگیرید و سپس به سراغ ساعت های گران قیمت بروید.

مطالب مرتبط: 

1- راهنمای انتخاب ساعت مچی طلا برای خانم ها

2- ساعت مچی مناسب من

3- اصول مراقبت از ساعت مچی و تمیز کردن آن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :