چطور کاپشن چرم مناسب بخرم؟

کاپشن‌های چرم زیبایی و دوام بالایی دارند ولی ترکیب و هماهنگ کردن آن‌ها با دیگر لباس‌ها گاهی اوقات سخت به نظر می‌رسد. قبل از صرف هزینه بهتر است مدل‌های این کاپشن‌ها را به دقت بررسی کرده و مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. چطور یک کاپشن چرم مناسب بخرم؟

انتخاب رنگ

۱- قهوه‌ای روشن

رنگ قهوه‌ای روشن محبوبیت زیادی در بین مدل‌های کاپشن‌های چرم مردانه دارد. اگر بوت‌های چرم قهوه‌ای زیادی در کمد لباستان دارید این رنگ مناسب شما است.

چطور کاپشن چرم مناسب بخرم؟

چطور کاپشن چرم مناسب بخرم؟

چطور کاپشن چرم مناسب بخرم؟

۲- قهوه‌ای تیره

رنگ‌های تیره به غیر از مشکی این مزیت را دارند که ست کردن آن‌ها با رنگ کفش راحت‌تر است. و اگر قصد این را دارید که پیراهن‌هایی با رنگ‌های پاستلی و روشن انتخاب کنید کار راحت‌تری خواهید داشت. اما خیلی سعی در هماهنگ کردن رنگ کفش‌ها و کمربندتان با رنگ کاپشن نداشته باشید. بهترین دلیل برای انتخاب رنگ قهوه‌ای تیره به جای مشکی، خصوصیات ظاهری شما است. اگر موهای مشکی و چشم‌های تیره دارید بهتر است از تن قهوه‌ای این کاپشن‌ها استفاده کنید.

چطور کاپشن چرم مناسب بخرم؟

۳- مشکی

مشکی همیشه بهترین انتخاب برای این نوع کاپشن‌ها نیست. اگر می‌خواهید استایلی کلاسیک و رسمی‌تر داشته باشید می‌توانید این رنگ را در نظر بگیرید.

چطور کاپشن چرم مناسب بخرم؟

چطور کاپشن چرم مناسب بخرم؟

چطور کاپشن چرم مناسب بخرم؟

۴- قرمز 

این رنگ شاید فقط مناسب بازیگران و ستاره‌هایی مثل مایکل جکسون و برد پیت باشد.

 

انتخاب استایل 

اگرچه کاپشن‌های چرم مردانه در فرم‌ها و مدل‌های زیادی تولید می‌شوند ولی توصیه ما به شما استفاده از سه مدل کلاسیکی است که در ادامه معرفی خواهیم کرد، زیرا این مدل‌ها در عین راحتی و انعطاف پذیر بودن مناسب برای پوشیدن در هر موقعیتی هستند.

 

۱- کاپشن موتور سواری 

چطور کاپشن چرم مناسب بخرم؟

برش و دوخت این کاپشن‌ها معمولا فیت و خوش استایل است. این کاپشن‌ها در مقایسه با انواع دیگرشان کوتاه‌تر هستند و با شلوار جین به راحتی ست می‌شوند. بعضی از این کاپشن‌ها در قسمت سر آستین و یقه دارای دکمه و زیپ برای تنظیم سایز و زیبایی بیشتر هستند. برای جلوه بیشتر بعضی از این مدل‌ها جیب‌های ساده یا زیپ‌دار در قسمت سینه دارند و حتی از سگک در قسمت کمربند آن‌ها استفاده می‌شود.

۲- کلاسیک

چطور کاپشن چرم مناسب بخرم؟

طرح این کاپشن‌ها از لباس‌های ارتشی ایده گرفته شده و با دو جیب دوخته شده روی قسمت سینه و سرشانه‌های دارای دوخت قابل شناسایی است. این مدل کاپشن‌ها ظاهر رسمی‌تری به شما خواهند بخشید.

۳- خلبانی 

این کاپشن‌ها برای خلبانان بمب افکن‌های آمریکایی در جنگ‌جهانی اول طراحی شد چون هواپیماهای کوچک بمب انداز آن‌ها سیستم گرمایش نداشت و آن‌ها به لباسی گرم و با کیفیت نیاز داشتند. قد این کاپشن‌ها تا کمر است و لبه آستین‌های کشباف دارد.

چطور کاپشن چرم مناسب بخرم؟

در نظر داشته باشید کاپشن را چطور ست خواهید کرد

هر فردی که کاپشن چرم خریداری می‌کند استایل مخصوص به خود را در ذهن دارد. در نظر داشته باشید پیراهنی که برای پوشیدن با کاپشن چرم در نظر گرفتید باید از هر نظر با آن هماهنگی داشته باشد. سعی کنید پیراهن‌های نازک‌تر و کراوات‌هایی با عرض کمتر را برای ست کردن با کاپشن چرم در نظر بگیرید.

مطالب مرتبط:

۱- در انتخاب کت چرم به این موارد توجه کنید

۲- چرا باید ژاکت چرم خرید؟

۳- چند مدل کت چرمی مردانه برای پاییز امسال

 

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

مهدی حسین زاده در تاریخ 17 دسامبر 2017

عالیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :