چگونه خودکار و یا خودنویس را با خود حمل کنیم؟

۲۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۲

توسط مدیر سایت

چگونه خودکار و یا خودنویس را با خود حمل کنیم؟

نکته ای که بسیاری از آقایان به صورت روزمره با آن مواجه اند همراه داشتن خودکار و خودنویس در جلسات، محل کار و … است. البته این نیاز برای مدیران و افرادی که دائما در حال نگارش هستند دو چندان می شود.  سوال اساسی اینجاست: چگونه خودکار و یا خودنویس را با خود حمل کنیم؟ با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید. 

به طور کلی پیشنهاد می شود خودکار و خودنویستان را  داخل جیب پیراهن قرار ندهید  چرا که ممکن است رنگ جوهر آن به رنگ لباستان پس دهد و در پی آن مجبور خواهید شد یک فرایند لکه بری نیز داشته باشید که بسیارمشکل خواهد بود.

سعی کنید در حالتی که خودکار و یا خودنویس را در جیب پیراهن و یا کت خود دارید نکات زیر را به خاطر داشته باشید.

چگونه خودکار و یا خودنویس را با خود حمل کنیم؟

* در حالتی که پیراهن تک به تن دارید خودکارتان را سمت راست جیبتان قرار دهید

* در حالتی که روی پیراهنتان کت به تن دارید می بایست خودکارتان قسمت چپ جیبتان قرار دهید.

* یک سری پاکت های چرمی نیز برای حمل و نگهداری خودکار نیز طراحی گردیده اند که بسیار زیبا و شیک هستند و می توانید از آن ها نیز استفاده نمایید.

* استفاده همزمان دو خودکار داخل جیب باعث تغییر فرم ظاهری لباس خواهد شد.

* از خودکار هایی استفاده نمایید که حتما دارای گیره باشند تا با یک خم شدن از داخل لباس شما به بیرون پرت نشود و همینطور ظاهری شیک تر داشته باشند.

* بعد از هر بار استفاده از خودکار و یا خود نویستان آن را تمییز کنید و بعد آن درپوش آن را بگذارید چرا که ممکن است جوهر آن از درپوش به لباستان رنگ بدهد و باعث لکه دار شدن لباستان شود.

* در بسیاری کت و شلوار ها جدید، جیبی برای قرار دادن خودکار طراحی گردیده است که می توانید از آن نیز استفاده نمایید.

مطالب مرتبط: 

1- خوشتیپ ها ثروتمندتر هستند!

2- چه کت و شلواری انتخاب بکنیم؟

3- ۴ نکته در هنگام خرید کراوات

#
آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است