محبوب‌ترین تناژهای رنگ موی عسلی

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹

توسط سوگل پورمهرام

محبوب‌ترین تناژهای رنگ موی عسلی

رنگ موی عسلی در حقیقت یکی از تناژهای گرم رنگ موی بلوند است که در ترکیبات خود رنگ کمی زرد هم دارد. افراد مشهوری از جمله جسیکا آلبا و بیانسه نولز، معمولا با این رنگ مو دیده می‌شوند. خبر خوب این است که برای داشتن این رنگ موی شیک و جذاب حتما لازم نیست که پیش یک آرایشگر حرفه‌ای بروید. بلکه می‌توانید خودتان در خانه هم موهایتان را به رنگ عسلی در بیاورید. در مقاله امروز قصد داریم شما را با نحوه انجام دادن این کار، و همچنین محبوبترین تناژهای رنگ عسلی در بین خانم‌های شیک و خوش سلیقه آشنا کنیم. با چی بپوشم همراه باشید!

 

لوازم مورد نیاز برای رنگ کردن موها

 • یک جعبه رنگ مو عسلی به علاوه اکسیدان
 • یک عدد تیشرت قدیمی
 • یک عدد برس مو
 • چند عدد کلیپس مو
 • کمی وازلین
 • یک کاسه مخصوص رنگ
 • چند عدد دستکش لاستیکی / پلاستیکی
 • یک عدد برس مخصوص رنگ کردن مو
 • یک عدد شانه دندانه‌ای
 • کمی شامپو
 • کمی نرم کننده

 

چگونه می‌توانیم موهای خود را در خانه به رنگ عسلی در بیاوریم؟

 • در ابتدا یک تیشرت قدیمی که برایتان مهم نیست رنگ مو روی آن بریزد و لک بشود را بپوشید.
 • موهای خود را خوب شانه کنید تا تمام گره‌های آن باز شده به طور کامل نرم بشود.
 • اول موهای خود را به شکل افقی و سپس به شکل عمودی، به ۴ قسمت مساوی تقسیم کنید.
 • یک قسمت را رها بگذارید و ۳ قسمت دیگر را با استفاده از چند کلیپس مو بالا بزنید که جلوی دستتان نباشد.
 • سپس روی پوست اطراف صورت کمی وازلین بزنید تا رنگی نشود.
 • بعد دستکش‌های خود را دست‌تان کنید. ممکن است که درون جعبه رنگ مویتان یک جفت دستکش وجود داشته باشد.
 • در ابتدا دستورالعملی که بر روی جعبه رنگ مو نوشته شده است را به دقت بخوانید. سپس رنگ مو و اکسیدان را به مقدار متناسب درون یک کاسه مخصوص رنگ بریزید و خوب بهم بزنید.
 • سپس با استفاده از یک برس مخصوص رنگ کردن مو، از ریشه یک قسمت موهای خود شروع کنید رنگ مو را تا پایین ساقه مو بزنید.
 • می‌توانید با استفاده از یک شانه دندانه‌دار، موهای خود را از بالا به پایین شانه کنید تا رنگ مو به خوبی روی همه قسمت‌های موهای شما پخش بشود. اگر لازم شد، مقدار بیشتری رنگ استفاده کنید تا ساقه موهایتان به طور کامل رنگ بگیرد.
 • آنقدر این کار را ادامه بدهید که رنگ مو به خوبی بر روی تمام قسمت‌های موهایتان پخش بشود. در این مرحله اجازه بدهید که رنگ مو برای مدت زمان مشخصی که روی جعبه آن ذکر شده است، روی موهای شما باقی بماند.
 • سپس موهای خود را با استفاده از آب گرم و یک شامپوی مخصوص موهای رنگ شده بشویید.

 

زیباترین تناژهای رنگ موی عسلی

بالیاژ به رنگ عسلی روی زمینه قهوه‌ای

اگر حس می‌کنید هنوز آماده نیستید که موهای خود را به طور کامل به رنگ بلوند دربیاورید، می‌توانید با قدم‌های کوچکتر شروع کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از یک بالیاژ زیبا به رنگ بلوند عسلی استفاده کنید. این رنگ بالیاژ که در ابتدا به رنگ کاراملی دیده می‌شود کم کم در انتهای موها تبدیل می‌شود به رنگ بلوند عسلی، بر روی یک زمینه موی قهوه‌ای مایل به قرمز، بسیار شیک و جذاب دیده می‌شود.

بالیاژ به رنگ عسلی روی زمینه قهوه‌ای

رنگ موی عسلی مایل به رز گلد

رنگ موی عسلی مایل به رز گلد، یک رنگ موی منحصر به فرد و شیک است که از ترکیب کردن رنگ موی بلوند عسلی با تناژی سرد، و رنگ موی صورتی به دست می‌آید. این رنگ مو نیز یکی از تناژهای بسیار محبوب رنگ مو عسلی است.

 

سایه‌هایی از رنگ موی عسلی

بسیاری از خانم‌ها دوست دارند که رنگ مویشان کاملا طبیعی به نظر برسد. اگر شما هم جزو این دسته از خانم‌ها هستید و در عین حال رنگ موی بلوند عسلی را دوست دارید، می‌توانید رنگ ریشه موهای خود را رنگ طبیعی خودش نگه دارید و در لا به لای موهایتان سایه‌هایی از رنگ مو عسلی و بلوند دودی ایجاد کنید. حتی می‌توانید برای رنگ ریشه موهای خود نیز از یک رنگ موی قهوه‌ای ملایم و طبیعی استفاده کنید تا یک هارمونی زیبا ایجاد شود.

سایه‌هایی از رنگ موی عسلی

ترکیب رنگ موی عسلی با رنگ موی کاراملی

یکی از رنگ موهایی که باعث می‌شود بافت طبیعی موهای شما زیباتر از حالت عادی به نظر برسد، ترکیب رنگ موی عسلی با رنگ موی کاراملی است. هایلایت‌هایی با این ترکیب رنگ گرم، روشن و زیبا، باعث می‌شوند که موهای شما به زیبایی بدرخشند!

 

بالیاژ عسلی، روی زمینه قهوه‌ای شکلاتی

رنگ موی شکلاتی به تنهایی یک رنگ موی بسیار شیک و جذاب، اما تیره است. اگر دوست دارید که موهایتان کمی از حالت تیرگی دربیاید، می‌توانید روی این رنگ زمینه زیبا، از هایلایت‌هایی به رنگ بلوند عسلی استفاده کنید تا زیبایی آن دو چندان بشود. در نهایت تضادی که این دو رنگ زیبا در کنار هم ایجاد می‌کنند، بسیار خیره کننده و جذاب خواهد بود.

بالیاژ عسلی، روی زمینه قهوه‌ای شکلاتی

رنگ موی عسلی مایل به طلایی / زرد

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که وجود تناژ رنگ زرد در رنگ مو (که اتفاقا جدیدا بسیار ترند شده و ظاهرا برای مدتی محبوب خواهد ماند)، چیز جذابی نیست. اما این یک تصور اشتباه است. برای اینکه متوجه بشوید رنگ زرد تا چه حد می‌تواند شیک و جذاب باشد، می‌توانید آن را با رنگ موی عسلی ترکیب کنید!

 

هایلایت به رنگ عسلی

در این مدل رنگ مو شما می‌توانید رنگ اصلی موهای خود (اگر قهوه‌ای تیره باشد) را حفظ کرده، و در لابه‌لای آن هایلایت‌های ضخیمی به رنگ بلوند عسلی در بیاورید. اگر موهای خود را فر درشت کنید، زیبایی این رنگ موی جذاب دو چندان خواهد شد.

هایلایت به رنگ عسلی

رنگ موی عسلی مایل به سفید

این رنگ مو دقیقا همان رنگ مویی است که روی سر شخصیت‌های دیزنی می‌بینیم! برای اینکه استایل شیک و منحصر به فردی داشته باشید و رنگ روشن موهایتان بیش از حد توی ذوق نزند، بهتر است که رنگ ریشه موهای خود را یک رنگ تیره انتخاب کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید زیبایی این تضاد رنگی را با فر کردن موهای خود (فر درشت و آزاد) دو چندان کنید!

 

بالیاژ عسلی روی زمینه مسی

آیا نمی‌توانید بین رنگ مویی با تناژ قرمز و رنگ موی عسلی انتخاب کنید؟ خبر خوب این است که می‌توانید از هر دو این رنگ‌های زیبا در کنار هم استفاده کنید و رنگ مویی منحصر به فرد داشته باشید. به عنوان مثال می‌توانید زمینه موهای خود را به رنگ مسی در بیاورید و سپس در لا به لای آن چند تکه از موهای خود را بلوند عسلی کنید. اگر موهای خود را فر درشت کنید، زیبایی این رنگ موی جذاب دو چندان خواهد شد؛ به خصوص اگر قد موهای شما بلند باشد.

بالیاژ عسلی روی زمینه مسی

بالیاژ به رنگ عسلی تیره

اگر رنگ مو عسلی را دوست دارید اما دلتان نمی‌خواهد که رنگ موهای خود را خیلی روشن کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ رنگ مو عسلی تیره بروید. به خصوص اگر رنگ موی طبیعی خودتان قهوه‌ای تیره باشد، می‌توانید از یک بالیاژ به رنگ عسلی تیره استفاده کنید تا استایلی شیک و خیره کننده داشته باشید.

 

بالیاژ ترکیبی بلوند عسلی و بلوند پلاتینی

در این مدل بالیاژ شما از یک رنگ موی بسیار روشن با تناژ سرد مثل بلوند پلاتینی، به عنوان زمینه‌ای برای هایلایت‌هایی به رنگ بلوند عسلی و گرم استفاده می‌کنید. تضادی که این دو تناژ گرم و سرد در کنار هم ایجاد می‌کنند بسیار شیک و خیره کننده است.

بالیاژ ترکیبی بلوند عسلی و بلوند پلاتینی

رنگ موی عسلی با تناژ نقره‌ای

اگر تصور می‌کنید که رنگ مو عسلی در کنار رنگ نقره‌ای زیبا دیده نمی‌شود، سخت در اشتباه هستید. در حقیقت رنگ نقره‌ای باعث می‌شود که زیبایی رنگ مو عسلی دو چندان بشود! این رنگ موی شیک همراه با یک پیراهن رسمی ترکیب شیک و خانمانه‌ای ایجاد می‌کند.

 

ترکیب رنگ موی عسلی و قهوه‌ای براونی

کیک براونی یکی خوشمزه‌ترین کیک‌های شکلاتی است که معمولا همه عاشقش هستند! یکی از خصوصیات جذاب این کیکی شکلاتی رنگ بسیار زیبای آن است. تصور کنید که این رنگ روی موهای شما باشد و با رنگ زیبای بلوند عسلی ترکیب بشود! فوق‌العاده‌ست، اینطور نیست؟! برای رسیدن به این ترکیب رنگ کافیست رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی و قهوه‌ای شنی را برای زمینه موهای خود با هم ترکیب کرده، و پس از آن در لابه‌لای موهای خود هایلایت‌هایی به رنگ عسلی در بیاورید.

ترکیب رنگ موی عسلی و قهوه‌ای براونی

ترکیب رنگ موی عسلی با قهوه‌ای روشن

همانطور که می‌دانید، رنگ موی دو رنگ به شکل بالیاژ و آمبره جدیدا بسیار ترند شده است. اگر شما هم دوست دارید با این ترند همراه بشوید و رنگ زمینه موهایتان قهوه‌ای روشن است، می‌توانید در کنار آن از یک آمبره و یا بالیاژ به رنگ بلوند عسلی استفاده کنید تا استایلی جذاب و شیک داشته باشید.

 

رنگ موی عسلی بسیار روشن

رنگ موی عسلی بسیار روشن در حقیقت همان رنگ موی جذاب مرلین مونرو، ستاره آمریکایی است. این رنگ مو تقریبا به رنگ پلاتینی متمایل است و ممکن است که برای انتخاب آن کمی مردد باشید. برای اینکه مطمئن بشوید این رنگ مو روی موهای شما زیبا دیده می‌شود، می‌توانید از رنگ عسلی به عنوان رنگ زمینه موهای خود استفاده کنید و پس از آن در لابه‌لای موهای خود هایلایت‌هایی به رنگ بلوند پلاتینی در بیاورید. برای اینکه در رنگ موهای خود یک تضاد زیبا ایجاد کنید تا روشنی بیش از حد آن توی ذوق نزند، بهتر است که رنگ ریشه موهای خود را رنگی تیره انتخاب کنید.

رنگ موی عسلی بسیار روشن

ترکیب رنگ موی عسلی با رنگ قهوه‌ای بلوطی

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید با استفاده از آن، زیبایی رنگ مو عسلی را دو چندان کنید، این است که آن را با رنگ قهوه‌ای بلوطی ترکیب کنید. شما می‌توانید از این ترکیب رنگ جذاب به شکل آمبره و یا بالیاژ استفاده کنید.

 

ترکیب رنگ مو عسلی با قهوه‌ای فندقی

همانطور که در قسمت‌های قبل‌تر هم گفتیم، بسیاری از خانم‌هایی که رنگ موهایشان تیره است، دوست دارند که رنگ موهایشان کاملا طبیعی به نظر برسد، اما تغییر کوچکی نیز در آن ایجاد کنند. اگر شما هم جزو این دسته از خانم‌ها هستید، برایتان پیشنهاد جذابی داریم! برای رسیدن به این هدف می‌توانید زمینه موهای خود را به رنگ قهوه‌ای فندقی در بیاورید و پس از آن قسمت‌هایی پایین و نزدیک به نوک موهای خود را به رنگ عسلی در بیاورید.

ترکیب رنگ موی عسلی با قهوه‌ای فندقی

رنگ مو عسلی بدون هایلایت، بالیاژ و یا آمبره

اگر حوصله دردسرهای هایلایت کردن، بالیاژ و یا آمبره را ندارید، می‌توانید کل موهای خود را به رنگ بلوند عسلی در بیاورید. مزیت این رنگ موی گرم و جذاب این است که به تنهایی نیز رنگی خیره کننده و شیک به نظر می‌رسد و حتما لازم نیست که آن را با رنگ دیگری ترکیب کنید.

 

رنگ مو عسلی مایل به بژ

این رنگ موی زیبا از آن دسته رنگ‌هایی است که برای فصل تابستان بسیار مناسب است؛ چون تابش نور آفتاب بر روی آن، زیبایی‌اش را دو چندان می‌کند. ترکیب هایلایت‌هایی به رنگ بلوند عسلی و بژ، یک رنگ قهوه‌ای روشن و ملایم ایجاد می‌کند که رنگ مویی گرم، بسیار شیک و جذاب است.

رنگ موی عسلی مایل به بژ

سامبره به رنگ بلوند عسلی

در این مدل رنگ مو، شما ریشه موهای خود را به رنگ قهوه عسلی تیره در میاورید و به تدریج و در ساقه و نوک مو، این رنگ را به رنگ بلوند پلاتینی و روشن تبدیل می‌کنید. برای اینکه زیبایی این ترکیب رنگی دو چندان بشود، می‌توانید بالای موهای خود را صاف، و پایین آن را کمی فر کنید.

 

رنگ مو عسلی روشن

اگر ناگهان تصمیم گرفته‌اید که رنگ موهای خود را برای روزهای گرم فصل تابستان خیلی روشن کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما رنگ مو عسلی روشن را امتحان کنید. اگر رنگ موهای طبیعی شما تیره باشد، با تغییر دادن آن به این رنگ روشن و شیک، می‌توانید چهره‌ای کاملا متفاوت و خیره کننده داشته باشید.

رنگ موی عسلی روشن

هایلایت به رنگ بلوند عسلی

اگر از رنگ موهای خود خسته شده‌اید و دوست دارید که تغییری در آن ایجاد کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ هایلایت بروید. یکی از زیباترین رنگ‌هایی که می‌توانید برای هایلایت‌های خود انتخاب کنید، رنگ مو عسلی است؛ به خصوص اگر رنگ زمینه موهای شما قهوه‌ای تیره باشد. تضادی که این دو رنگ موی زیبا در کنار هم ایجاد می‌کنند، بسیار شیک و خیره کننده خواهد بود.

 

ترکیب رنگ موی برنز با بالیاژ رنگ عسلی

یکی از مزایای رنگ مو عسلی این است: این رنگ موی گرم و زیبا از آن دسته رنگ‌هایی است که می‌توانید با انواع تناژهای آن بازی کنید و ترکیب رنگ‌های بسیار متفاوتی را با آن تجربه کنید. گاهی اوقات در این فرآبند به ترکیب رنگ‌های منحصر به فرد و خاصی می‌رسید. به عنوان مثال، شما می‌توانید زمینه موهای خود را به رنگ برنز در بیاورید و سپس در کنار آن از یک بالیاژ به رنگ بلوند عسلی استفاده کنید.

ترکیب رنگ موی برنز با بالیاژ رنگ عسلی

رنگ بلوند عسلی دودی

اگر شما هم از آن دسته خانم‌هایی هستید که به یک ظاهر منحصر به فرد علاقه دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما ترکیب رنگ موی قهوه‌ای بلوطی با رنگ بلوند عسلی دودی را امتحان کنید. شما می‌توانید از این ترکیب رنگ زیبا به شکل آمبره نیز استفاده کنید.

 

مطالب مرتبط:

۱- رنگ مو فانتزی ؛ روش های رنگ کردن و مراقبت از این مدل رنگ مو

۲- نحوه انتخاب رنگ مو برای کسانی که پوست روشنی دارند

۳- نحوه انتخاب رنگ مو برای کسانی که پوست سبزه دارند

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است