تناژهای متفاوت رنگ مو شکلاتی را بشناسید

22 ژانویه 2019 ساعت 13:59

توسط سوگل پورمهرام

تناژهای متفاوت رنگ مو شکلاتی را بشناسید

رنگ مو شکلاتی، یکی از زیباترین و شیک‌ترین رنگ‌هایی است که ما را به یاد شکلات می‌اندازد! تقریبا همه خانم‌ها عاشق این رنگ موی زیبا هستند. رنگ مو شکلاتی تناژهای بسیار متنوعی دارد؛ از شکلاتی تیره گرفته تا شیر شکلاتی روشن. به همین دلیل، شما گزینه‌های زیادی پیش رو دارید و می‌توانید بر طبق سلیقه و رنگ پوست و چشمانتان، بهترین تناژ این رنگ مو را انتخاب کنید. در مقاله امروز قصد داریم شما را با ۳۰ تناژ متفاوت و جذاب از رنگ موی شکلاتی آشنا کنیم. با چی بپوشم همراه باشید!

 

تناژهای متفاوت رنگ مو شکلاتی

رنگ مو شکلاتی ملایم

اگر موهایی معمولی دارید و دوست دارید که موهای خود را پرپشت و حجیم نشان بدهید، بهترین راه این است که از رنگ موی شکلاتی با مقداری آمبره ملایم استفاده کنید. اگر موهای شما به شکل طبیعی صاف است، این رنگ مو روی موهایتان بسیار زیباتر به نظر می‌رسد. رنگ موی شکلاتی ملایم نه تنها یک رنگ درخشان و شیک است، بلکه به زیبایی با هایلایت ادغام می‌شود و یک ترکیب فوق‌العاده جذاب ایجاد می‌کند.

رنگ موی شکلاتی ملایم

رنگ مو شکلاتی گرم

یکی دیگر از تناژهای محبوب رنگ موی شکلاتی، تناژ گرم آن است که در بین خانم‌های شیک طرفداران بسیاری دارد. اگر با این رنگ مو موهای خود را به شکل فر درشت حالت دهید کنید، زیبایی آن دو چندان خواهد شد. این رنگ مو تقریبا روی موهای تمام خانم‌ها با هر رنگ پوست و چشمی زیبا به نظر می‌رسد. اما خانم‌هایی که تناژ رنگ پوست‌شان گرم است با این رنگ مو بسیار جذاب و زیبا دیده می‌شوند. اگر شما هم از آن دسته خانم‌هایی هستید که دوست دارید رنگ موهایتان کاملا طبیعی به نظر برسد، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما یک بار رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی گرم را امتحان کنید.

 

رنگ موی قهوه‌ای موکا همراه با هایلایت

اگر تناژ رنگ پوست شما سرد باشد، احتمالا پیدا کردن یک تناژ مناسب از رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی برایتان کمی سخت خواهد بود. در این حالت بهترین گزینه برای شما، رنگ موی قهوه‌ای موکا (شیر شکلاتی) همراه با هایلایت‌هایی به رنگ بلوند یخی است که یک ترکیب شیک و منحصر به فرد ایجاد می‌کند. افرادی که موهای معمولی دارند هم می‌توانند از این رنگ مو استفاده کنند. فقط یادتان باشد که حتما رنگ کردن موهای خود را به یک فرد حرفه‌ای بسپارید. چون درآوردن این رنگ بلوند خاص، کار هر کسی نیست.

رنگ موی قهوه‌ای موکا همراه با هایلایت

رنگ مو شکلاتی همراه با بالیاژ به رنگ عسلی

این رنگ موی زیبا بسیار شبیه به بالیاژ به رنگ قهوه‌ای شکلاتی است. با این حال، بالیاژ از وسط قد موها شروع نمی‌شود، بلکه تقریبا نزدیک به نوک مو شروع می‌شود. استفاده از این رنگ موی زیبا و شیک بهترین راه است برای اینکه به موهای خود جلوه زیبایی بدهید.

 

رنگ مو شکلاتی با بالیاژ کاراملی

این رنگ مو از ریشه با رنگ قهوه‌ای شکلاتی شروع شده و به بالیاژی به رنگ کاراملی ختم می‌شود. بالیاژ تقریبا از اواسط موها آغاز می‌شود! اگر تناژ رنگ پوست شما گرم است و چشمانی به رنگ قهوه‌ای و یا سبز عسلی دارید، رنگ موی قهوه‌ای کاراملی با بالیاژ کاراملی بهترین گزینه برایتان خواهد بود!

رنگ موی شکلاتی با بالیاژ کاراملی

رنگ مو شکلاتی با بالیاژ به رنگ قهوه‌ای فندقی

یکی از محبوب‌ترین مدل‌های بالیاژ در بین خانم‌ها که مانند دیگر مدل‌های بالیاژ تقریبا از اواسط قد مو شروع می‌شود، بالیاژی به رنگ قهوه‌ای فندقی است. اگر این بالیاژ را با زمینه‌ای به رنگ قهوه‌ای شکلاتی ترکیب کنید، زیبایی آن دو چندان خواهد شد. یکی از مزایای این رنگ مو این است که روی موی همه خانم‌ها با هر رنگ پوست و چشمی زیبا و شیک دیده می‌شود؛ چه تناژ رنگ پوستشان گرم باشد و چه سرد.

 

ترکیب رنگ موی شکلاتی با رنگ گیلاسی

یکی از کارهای جالبی که می‌توانید با رنگ مو شکلاتی انجام بدهید، این است که آن را با هایلایت‌هایی به رنگ گیلاسی ترکیب کنید. ترکیب کردن رنگ شکلاتی و گیلاسی یکی از بهترین روش‌ها برای آراستن رنگ موی تیره است؛ به خصوص اگر موهای شما فر باشد. علاوه بر این، رنگ گیلاسی که در حقیقت یکی از تناژهای تیره رنگ قرمز است، هم روی پوستی با تناژ گرم زیبا می‌شود و هم پوستی با تناژ سرد. پس با خیال راحت می‌توانید از این ترکیب خیره کننده و شیک لذت ببرید!

ترکیب رنگ موی شکلاتی با رنگ گیلاسی

سامبره شکلاتی

سامبره در حقیقت همان آمبره است اما با رنگی تیره‌تر و طبیعی‌تر، و سامبره به رنگ قهوه‌ای شکلاتی، یکی از زیباترین مدل‌های سامبره است. اگر شما هم از آن دسته خانم‌هایی هستید که موهای بلندی دارید و دوست دارید رنگ موهایتان کاملا طبیعی به نظر برسد، یک سامبره به رنگ قهوه‌ای شکلاتی بهترین گزینه پیش روی شما است. یکی از مزایای این رنگ مو این است که چون ظاهری بسیار طبیعی دارد، نیازی نیست که دائما آن را رنگساژ کنید. علاوه بر این، خانم‌هایی که تناژ رنگ پوستشان سرد است و یا پوستی به رنگ سبزه دارند، با این رنگ مو بسیار زیبا و جذاب دیده می‌شوند.

 

رنگ مو شکلاتی تیره

این رنگ موی تیره و زیبا که در حقیقت از ترکیب دو تناژ تیره از رنگ موی شکلاتی درست شده است، جلوه بسیار شیکی روی مو دارد. اگر قصد دارید که در ظاهر خود یک تغییر بزرگ ایجاد کنید، یعنی هم موهای خود را کوتاه کنید و هم رنگ کنید، این رنگ مو یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود. یکی از مزایای آن این است که برای هر فصلی مناسب است؛ هم برای روزهای گرم تابستان و هم برای روزهای سرد فصل زمستان. علاوه بر این، روی موی همه خانم‌ها با هر رنگ پوست و چشمی زیبا و شیک دیده می‌شود؛ چه تناژ رنگ پوستشان گرم باشد و چه سرد.

رنگ موی شکلاتی تیره

رنگ مو شکلاتی همراه با رنگ دارچینی

این رنگ مو یکی دیگر از رنگ‌هایی است که خانم‌های علاقه‌مند به تناژهای سرد رنگ شکلاتی، عاشق آن هستند. در مدل بالیاژ، رنگ مو از ریشه با رنگ قهوه‌ای شکلاتی آغاز می‌شود و با ملایمت بسیار، به یک بالیاژ زیبا به رنگ دارچینی ختم می‌شود. یکی از مزایای این ترکیب رنگ این است که باعث می‌شود که موهای شما پرپشت و حجیم به نظر برسد. علاوه بر این، اگر شما جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که تناژ رنگ پوستتان سرد است، احتمالا این رنگ موی شیک و جذاب یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست.

رنگ موی شکلاتی همراه با رنگ دارچینی

رنگ مو شکلاتی‌ تیره

این رنگ مو یکی از تیره‌ترین و زیباترین تناژهای رنگ شکلاتی است. با اینکه تنها از یک تناژ تشکیل شده است، در لابه لای آن خطوطی کم رنگ و زیبا دیده می‌شود که به موهای شما بُعد می‌بخشد. اگر شما هم جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که تناژ رنگ پوست‌تان گرم است و یا پوست سبزه دارید، این رنگ مو یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما است؛ به خصوص اگر چشمانی به رنگ قهوه‌ای داشته باشید.

رنگ موی شکلاتی‌ تیره

رنگ مو شکلاتی با هایلایت کاراملی تیره

یکی از بهترین ترکیب رنگ‌هایی که می‌توانید با استفاده از رنگ موی شکلاتی خلق کنید، ترکیب کردن این رنگ با رنگ کاراملی تیره است. رگه‌هایی از رنگ قرمز تیره در کنار رگه‌هایی از رنگ کاراملی، ترکیب رنگ جذابی ایجاد می‌کنند که به موهای شما بُعد می‌بخشد. یکی از مزایای این رنگ مو این است که روی موی تمام خانم‌ها با هر رنگ پوست و چشمی زیبا دیده می‌شود. به خصوص اگر شما پوست سبزه و چشمانی به رنگ سبز عسلی داشته باشید، این رنگ مو یکی از بهترین گزینه‌ها برایتان است.

رنگ موی شکلاتی با هایلایت کاراملی تیره

رنگ مو شکلاتی خالص

این رنگ زیبا و شیک برای خانم‌هایی که تناژ رنگ پوستشان گرم است، مناسب‌تر است و زیبایی رنگ پوست آن‌ها را دو چندان می‌کند.

رنگ موی شکلاتی خالص

رنگ مو شکلاتی همراه با بالیاژ روشن

اگر تناژ رنگ پوست شما سرد است، چند تکه بالیاژ ضخیم به رنگ روشن روی زمینه شکلاتی، زیبایی چهره‌تان را دو چندان می‌کند. البته این مدل بالیاژ با بالیاژ سنتی کمی فرق دارد؛ یعنی از بالا به پایین از رنگ تیره به رنگ روشن تبدیل نمی‌شود. بلکه در این روش، آرایشگر در میان موهای شما، و تقریبا از اواسط قد مو، چند تکه ضخیم را به رنگ بلوند روشن درمیاورد که بسیار زیباست و به موهای شما جلوه درخشانی می‌بخشد. خانم‌هایی که چشمانی به رنگ آبی، سبز، خاکستری، و اینگونه رنگ‌ها دارند، با این رنگ مو بسیار جذاب دیده می‌شوند.

رنگ موی شکلاتی همراه با بالیاژ روشن

رنگ موی ماهاگونی

رنگ موی ماهاگونی یکی از توناژهای بسیار زیبای رنگ قهوه‌ای شکلاتی است که اکثر خانمهای شیک عاشق آن هستند! این رنگ موی جذاب که توناژ ان گرم است، همراه با لولایتهایی به رنگ قهوه‌ای شکلاتی زیباتر خواهد شد. اگر موهای صاف و معمولی دارید و دوست دارید که موهای خود کیم حجم و حالت بدهید، استفاده از رنگ موی ماهاگونی یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما است. خانمهایی که توناژ رنگ پوستشان گرم است با این رنگ مو بسیار جذاب و زیبا دیده میشوند.

 

رنگ موی شیر شکلاتی

اگر شما هم عاشق رنگ مو شکلاتی هستید اما نمی‌دانید که آیا این رنگ مو برایتان مناسب است یا نه، می‌توانید در ابتدا با رنگ موی شیر شکلاتی شروع کنید. در این مدل مو، رنگ موهای شما از ریشه با رنگ شیر شکلاتی شروع می‌شود و در نهایت به رنگ بلوند کرمی و لطیف در نوک موها تبدیل می‌شود. خانم‌هایی که تناژ رنگ پوستشان سرد است و علاوه بر این، چشمانی به رنگ آبی، سبز، خاکستری، و اینگونه رنگ‌ها دارند، با این رنگ مو بسیار جذاب دیده می‌شوند.

رنگ موی شیر شکلاتی

رنگ موی شکلاتی همراه با بالیاژ به رنگ کاپوچینو

این مدل موی زیبا که از ریشه مو با رنگ قهوه‌ای شکلاتی آغاز می‌شود و در نهایت به بالیاژی لطیف و درخشان به رنگ کاپوچینو تبدیل می‌شود، برای خانم‌هایی که تناژ رنگ پوستشان سرد است بسیار مناسب است. علاوه بر این، خانم‌هایی که رنگ چشمانشان قهوه‌ای است، و یا چشمانی به رنگ آبی، سبز، خاکستری، و اینگونه رنگ‌ها دارند، با این رنگ مو بسیار جذاب دیده می‌شوند.

 

هایلایت به رنگ قهوه‌ای شکلاتی

یکی از محبوب‌ترین مدل‌های مو در بین خانم‌های شیک و زیبا، هایلایت‌هایی به رنگ قهوه‌ای شکلاتی در میان موهاست. این رنگ مو یک رنگ کلاسیک و بسیار جذاب است که به موهای شما بُعد می‌بخشد. یکی از مزایای هایلایت به رنگ مو شکلاتی است که روی موی همه خانم‌ها با هر رنگ پوست و چشمی زیبا و شیک دیده می‌شود؛ چه تناژ رنگ پوستشان گرم باشد و چه سرد.

هایلایت به رنگ قهوه‌ای شکلاتی

رنگ مو شکلاتی با رنگ موی قهوه‌ای فندقی

رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی و رنگ موی قهوه‌ای فندقی، دو مورد از محبوب‌ترین تناژهای رنگ قهوه‌ای در بین خانم‌ها هستند. خبر خوب این است که شما می‌توانید به سادگی این دو رنگ جذاب را با هم ترکیب کنید و زیبایی آن‌ها را دو چندان کنید. این رنگ موی خیره کننده به خصوص برای خانم‌هایی مناسب است که رنگ پوست‌شان سبزه است و یا تناژ رنگ پوست گرمی دارند. رگه‌هایی از رنگ قهوه‌ای تیره، به موهای شما عمق و بُعد زیبایی می‌بخشد. علاوه بر این، خانم‌هایی که رنگ چشمانشان قهوه‌ای است، و یا چشمانی به رنگ آبی، سبز، خاکستری، و اینگونه رنگ‌ها دارند، با این رنگ مو بسیار جذاب دیده می‌شوند.

 

رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی با هایلایت شیر شکلاتی

آیا نمی‌توانید بین رنگ موی شیر شکلاتی روشن و شکلاتی تیره تصمیم بگیرید؟ این رنگ مو در حقیقت ترکیبی است از این دو رنگ زیبا که به شکل بالیاژ، به موهای شما بُعد می‌بخشد. بالیاژ از کمی پایین‌تر از ریشه تیره رنگ موهای شما آغاز می‌شود و به آرامی تبدیل می‌شود به یک رنگ شیر شکلاتی لطیف و زیبا. خانم‌هایی که تناژ رنگ پوست‌شان گرم است و چشمانی تیره رنگ دارند، با این رنگ مو بسیار جذاب و زیبا دیده می‌شوند.

رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی با هایلایت شیر شکلاتی

رنگ مو شکلاتی همراه با هایلایت مسی

رنگ موی مسی یک رنگ موی بسیار زیبا با تناژ گرم است که در بین خانم‌های شیک طرفداران بسیاری دارد. به خصوص اگر شما موهای صاف و نرمی داشته باشید، می‌توانید زیبایی فرم طبیعی موهای خود را با استفاده از این رنگ مو دو چندان کنید. برای اینکه هایلایت‌های شما بیشتر زیبا دیده شوند، بهتر است که قطر آن‌ها را بسیار کم در نظر بگیرید. علاوه بر این، آرایشگر باید به نحوی موهای شما را هایلایت کند که رنگ مسی به زیبایی با رنگ شکلاتی تلفیق بشود. همچنین، اگر دوست دارید که موهایتان پرپشت و حجیم به نظر برسند، می‌توانید از این رنگ مو استفاده کنید.

 

آمبره به رنگ شیر شکلاتی

یکی دیگر از مدل‌های آمبره که روی موهایی به رنگ قهوه‌ای شکلاتی بسیار زیبا دیده می‌شود آمبره به رنگ شیر شکلاتی است. در این مدل مو، رنگ موهای شما از ریشه با رنگ قهوه‌ای شکلاتی آغاز می‌شود و به تدریج تبدیل می‌شود به تناژی روشن‌تر و لطیف‌تر از این رنگ. خانم‌هایی که تناژ رنگ پوستشان گرم است با این رنگ مو بسیار جذاب و زیبا دیده می‌شوند.

آمبره به رنگ شیر شکلاتی

 

رنگ موی شکلاتی تیره با دو تناژ متفاوت

رنگ مو شکلاتی تیره که از دو تناژ متفاوت رنگ مشکی و رنگ قهوه‌ای تشکیل شده است، رنگ مویی بسیار زیباست. یکی از مزایای این رنگ مو این است که روی موی همه خانم‌ها با هر رنگ پوست و چشمی زیبا و شیک دیده می‌شود؛ چه تناژ رنگ پوستشان گرم باشد و چه سرد.

 

 

رنگ مو شکلاتی همراه با بالیاژ به رنگ مسی

این مدل آمبره یکی از قدیمی‌ترین اما محبوب‌ترین مدل‌های آمبره در بین خانم‌های شیک است؛ آمبره به رنگ مسی روی زمینه‌ای به رنگ شکلاتی! اگر شما هم جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که عاشق تناژهای گرم هستند، این رنگ مو بهترین گزینه برای شما است. به خصوص اگر تناژ رنگ پوست خودتان گرم است و چشمانی به رنگ قهوه‌ای دارید، می‌توانید با استفاده از این مدل آمبره زیبایی طبیعی چهره خود را دو چندان کنید.

 

رنگ موی شکلاتی همراه با بالیاژ به رنگ مسی

رنگ موی شکلاتی با هایلایت عسلی و کاراملی

اگر به دنبال یک رنگ موی درخشان و زیبا با تناژ گرم هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما یک بار رنگ موی شکلاتی همراه با هایلایت‌هایی به رنگ عسلی و کاراملی را امتحان کنید. ترکیب کردن این رنگ‌ها زیبا با یکدیگر، به موهای شما بُعد می‌بخشد و در نتیجه، حتی نازک‌ترین و کم‌پشت‌ترین موها هم با این رنگ مو، پرپشت و حجیم به نظر می‌رسند.

 

ریشه مو به رنگ شکلاتی و ساقه به رنگ بلوند

اگر رنگ طبیعی موهای شما شکلاتی است و از آن دسته خانم‌هایی هستید که دوست دارید رنگ طبیعی موهای خود را حفظ کنید، اما از طرفی دیگر دلتان می‌خواهد ببینید با موی بلوند چه شکلی می‌شوید، این بهترین گزینه برایتان است. در این مدل مو شما رنگ طبیعی ریشه خود را نگه می‌دارید و کمی پایین‌تر از ریشه را بلوند می‌کنید. بدین ترتیب، رنگ موهایتان به تدریج از بالا به پایین، از رنگ قهوه‌ای شکلاتی به یک بلوند کرمی لطیف تبدیل می‌شود. خانم‌هایی که تناژ رنگ پوستشان سرد است، با این رنگ مو بسیار زیبا دیده می‌شوند.

ریشه مو به رنگ شکلاتی و ساقه به رنگ بلوند

رنگ موی شکلاتی با تناژ گرم اسپرسو

تا به حال به رنگ زیبای قهوه اسپرسو در هنگام نوشیدن آن توجه کرده‌اید، رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی با تناژ گرم قهوه اسپرسو، یکی از زیباترین تناژهای رنگ موی قهوه‌ای است. امکان ندارد که شما با این رنگ مو جذاب دیده نشوید. یکی از مزایای این رنگ مو این است که روی موی همه خانم‌ها با هر رنگ پوست و چشمی زیبا و شیک دیده می‌شود؛ چه تناژ رنگ پوستشان گرم باشد و چه سرد.

 

مطالب مرتبط:

۱- همه چیز درباره رنگ مو زیتونی

۲- انواع رنگ مو را بیشتر بشناسید

۳- رنگ موی نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مو

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت مو شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

This site is protected by wp-copyrightpro.com