پیرسینگ و نکاتی که باید قبل و بعد از انجام آن بدانید

آیا تا به حال در مورد پیرسینگ گوش فکر کرده‌اید؟ قبل از انجام این کار چند نکته را باید قبل و بعد از پیرسینگ رعایت کنید که ما این چند نکته را برای شما در این مطلب قرار داده‌ایم.

پیرسینگ

قسمتی را که میخواهید سوراخ کنید انتخاب کنید

کاملاً واضح به نظر می‌رسد که باید قبل از این کار قسمتی که باید سوراخ شود را مشخص کنید.مطمئن شوید قسمتی را که سوراخ می‌کنید بعدها باعث نشود که احساس نارضایتی داشته باشید پس روی قسمتی که می‌خواهید پیرسینگ انجام دهید فکر کنید.

انواع پیرسینگ گوش لب و زبان شرایظ پیرسینگ و عوارض پیرسینگ پیرسینگ چیست

تحقیق

این یک بخش مهم است که شما باید تحقیق خود را انجام دهید تا مطمئن شوید تفاوت بین هر محل سوراخ کردن را کاملاً درک کرده‌اید. به عنوان مثال، اگر بیش از حد از هدفون خود استفاده می‌کنید، سوراخ شدن با «Daith» (بخش داخلی لاله گوش) ممکن است برای شما ایده آل نباشد.

انواع پیرسینگ گوش لب و زبان شرایظ پیرسینگ و عوارض پیرسینگ پیرسینگ چیست

 آشنایی با روشی که می خواهید گوش خود را سوراخ کنید بسیار مهم است

روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید گوش خود را سوراخ کنید. ایمن‌ترین گزینه‌ها برای سوراخ کردن گوش شما از طریق سوزن یا از طریق گوشواره‌ها است زیرا خطر ابتلا به عفونت برخلاف دیگر روش‌ها بسیار کمتر است. در حقیقت، سوزن و گوشواره‌ها به راحتی استریل می‌شوند.

نکاتی که قبل و بعد از انجام دادن پیرسینگ باید بدانید

این یک نکته نیست بلکه یک واقعیت است

سوراخ شدن گوش باعث درد می‌شود، اما همه اینها به نوع سوراخ کردن گوش شما بستگی دارد. با این وجود، درد نباید مانع از دستیابی به چیزی باشد که واقعاً می‌خواهید.

انواع پیرسینگ گوش لب و زبان شرایظ پیرسینگ و عوارض پیرسینگ پیرسینگ چیست

5 نکته که باید بعد از سوراخ کردن گوشهای خود رعایت کنید

1. بعد از سوراخ کردن گوش تنها 24 ساعت می‌توانید گوشواره‌های پزشکی را درون گوش خود نگهدارید در غیر این صورت آنها نسبت به بدن شما واکنش نشان می‌دهند و ممکن است باعث عفونت شوند. به جای آنها، باید گوشواره‌های مورد نظر خود را بپوشید.

2. مطمئن شوید که جنس گوشواره‌های جدید شما از طلا یا نقره باشد و به هیچ عنوان از فلزات دیگر استفاده نکنید.

زیرا این فلزات به راحتی می‌توانند باعث عفونت گوش شما شوند. اما بعد از بهبودی کامل می‌توانید از فلزات دیگر استفاده کنید.

3. همان‌طور که در بالا اشاره کردم سوراخ گوش شما حساس است و میزبان خوبی برای ابتلا به عفونت از طریق باکتری‌هایی است که روزانه با آنها روبرو می‌شویم.

برای پیشگیری از عفونت مقداری از کرم آنتی‌بیوتیک خود را بر روی محلی که سوراخ کرده‌اید قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید.

4. سوراخ گوش شما مانند زخمی است که به بهبودی نیاز دارد. بنابراین برای بهبودی کامل عجله نکنید و اجازه دهید این روال به صورت طبیعی طی شود.

5. گوشواره‌های خود را تا قبل از 6 هفته خارج نکنید زیرا ممکن است سوراخ‌های گوش شما بسته شوند.

بعلاوه، یک نکته اضافی: لطفاً با گوشواره‌های خود در محلی که سوراخ شده است بازی نکنید زیرا دست حاوی مقدار نامحدودی باکتری است که ممکن است به سوراخ گوش شما آسیب برساند.

منبع: ایران مدلینگ

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :