پردرآمدترین بازیکنان حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸

0

جام جهانی با شور و هیجانی که همراه خودش دارد، پنجره‌ای جدید به دنیای ورزش باز می‌کند. همه طرفداران فوتبالی و غیر فوتبالی در تب‌وتاب این رویداد بزرگ ورزشی سهیم می‌شوند. این حالی است که جام جهانی ۲۰۱۸ با غیبت بزرگانی همانند ایتالیا شروع شده و ادامه دارد. نام‌های بزرگی در روسیه حضور دارند، مسی، رونالدو، پوگبا و نیمار هرکدام نهایت تلاش خودشان را می‌کنند که قبل از بازگشت به تیم های باشگاهی خودشان، بتوانند جام جهانی را برای تیم و کشور خودشان به خانه برگردانند. نقطه مشترک دیگری هم این بازیکنان با هم دارند. همه آنها درآمدهای میلیون دلاری، خانه و کلکسیون ماشین‌های لوکس دارند. همراه «چی بپوشم» باشید تا نگاهی به لیست ۱۳ نفره پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیاندازیم.

 

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

لازم به ذکر است که منبع لیست پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سایت فوربس (Forbes) است و اعداد و ارقام ذکر شده بر اساس درآمد های کلی بازیکنان از ژوئن ۲۰۱۷ تا می ۲۰۱۸ بوده است.

 

۱۳- آنتوان گریزمن  – فرانسه

فوروارد اتلیکو مادرید با حضور در جام جهانی با تجربه‌تر خواهد شد. آنتوان گریزمن توانست در جام ملت‌های اروپا سال ۲۰۱۶، نقش موثری در صعود تیم ملی فرانسه و ارائه بازی‌های درخشان در طول جام ایفا کند؛ اما مهره قوی‌تر در پرتغال این شانس قهرمانی از فرانسوی‌ها را گرفت. در نهایت گریزمن توانست عنوان موثرترین بازیکن، بازیکن برتر و بیشترین گل زده را در طول مسابقات به دست آورد. گریزمن تا کنون در جام جهانی خوش درخشیده و هواداران فرانسوی را راضی نگه داشته است.

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

۱۲- جرارد پیکه – اسپانیا

جرارد پیکه، می‌داند که چه چیزی برای او می‌تواند مهم‌ترین دست آورد زندگی‌اش باشد بنابراین با تیم اسپانیا راهی جدال‌های جام جهانی روسیه شد. امسال تیم اسپانیا ترکیب قدرتمند، پیکه، دیگو کاستا، اینیستا و سیلوا را دارد که می‌تواند برای هر تیمی، از جمله تیم ملی ایران خطرناک باشند. درآمد پیکه، ۲۰٫۸ میلیون دلار بوده است.

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

۱۱- جیمز رودریگوئز  – کلمبیا

رودریگوئز در جام جهانی ۲۰۱۴ خوش درخشید و توانست تا نیمه‌های راه تیم ملی خودش را برساند و عنوان کفش طلای مسابقات را با ۶ گل زده به دست آورد. رودریگوئز تیم قبلی خودش رئال مادرید را که قراردادی ۶ ساله به مبلغ ۶۳ میلیون پوند با آن داشت را ترک کرد و حالا در تیم بایرمونیخ بازی می‌کند. جیمز توانسته در بازه مورد بررسی ما، ۲۲٫۱ میلیون دلار درآمد داشته باشد. مسلما کلمبیا برای صعود به این بازیکن احتیاج داشت.

 

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

۱۰- تیاگو سیلوا  – برزیل

تیاگو سیلوا مدافع تیم پاریسن ژرمن که بازی فوق‌العاده‌ای در تیم باشگاهی داشته است امیدوار است که در جام جهانی، برزیل را به موفقیت برساند. برزیل آمده است که خاطره بدی که سال پیش در ذهن مردم از خود ساخته است را پاک کند. در مدت زمان ژوئن ۲-۱۷ تا می ۲۰۱۸، او توانسته ۲۲٫۴ میلیون دلار به دارایی‌های خودش بیفزاید.

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

۹- کیلیان امباپه – فرانسه

امباپه در سن ۱۹ سالگی دوران فوق‌العاده فوتبالی خودش را رقم ‌زده است. او قبل از پیوستن به پاریسن ژرمن در تیم موناکو بازی می‌کرد و هم اکنون در جام جهانی ۲۰۱۸ برای فرانسه به میدان می‌رود. زمانی که او در پاریسن ژرمن بازی می‌کرد بیشترین پرداختی را بعد از نیمار داشت. او توانسته در بازه بررسی ما، مبلغ ۲۲٫۵ میلیون دلار درآمد داشته باشد.

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

۸- آنجل دی ماریا – آرژانتین

دی ماریا، تیم باشگاهی خودش را برای یکماه و بازی در کنار ستاره بزرگی همانند نیمار را ترک کرده است تا با ستاره دیگری به اسم مسی در جام جهانی ۲۰۱۸ بازی کند. در سال جاری دی ماریا توانسته با قراردادهای تبلیغاتی زیادی که بسته است، مبلغ ۲۲٫۶ میلیون دلار درآمد داشته باشد.

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

۷-سرخیو آگوئرو – آرژانتین

آرژانتینی بعدی ما، اگوئرو است. پس از تمام شدن بازی‌های جام باشگاه‌های انگلیس، اگوئرو چمدان خودش را به مقصد روسیه بسته است. اگوئرو در رزومه بازی‌های خودش فقط یک عنوان را کم دارد که می‌خواهد امسال در کنار ستاره ای همانند مسی این جای خالی را هم پر کند و آن، قهرمانی جام جهانی است. سرخیو درآمد ۲۳٫۵ میلیون دلاری داشته که ۶٫۵ میلیون آن از طریق پوما و قراردادهای سرخیو با این برند تامین شده است.

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

۶ – لوئیس سوارز  – اروگوئه

سوارز در جام جهانی ۲۰۱۴ با حرکتی که انجام داد در خاطر همه جاودانه شد و امسال به همراه اروگوئه آمده است تا جبران خسارت‌های قبلی باشد. سوارز باید امسال تلاش زیادی برای بالا بردن تیم خودش از مرحله گروهی انجام دهد و تا به حال موفق بوده است. درامد سوارز، ۲۶٫۹ میلیون دلار بوده که ۷ میلیون دلار آن از قراردادهای جانبی با برندها و تبلیغات است.

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

 

۵- اسکار  –برزیل

هم تیمی نیمار در جام جهانی در رده‌بندی پنجم قرار دارد. اسکار توانسته است امسال درآمدی معادل ۲۷٫۴ میلیون دلار داشته باشد. او در یکی از تیم‌های آسیایی شانگهای بازی می‌کند. شاید اسکار به اندازه دیگر بازیکن‌های مطرح روز دنیا، معروف نباشد اما درآمد او هم تراز با بازیکن‌های رده اول دنیا است.

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

 

۴- پل پوگبا  – فرانسه

پوگبا در تیم مطرح انگلیسی منچستریونایتد بازی می‌کند و همین باعث شده است که در سنین جوانی به این رتبه دست پیدا کند. هافبک منچستریونایتد در طی سال گذشته، درامد معادل ۳۰ میلیون دلار داشته است که ۴٫۵ میلیون دلار آن از قراردادهای غیر باشگاهی به دست آمده است. پوگبا در سال ۲۰۱۴ توانست عنوان بهترین بازیکن جوان را به دست آورد. پوگبا تا به حال در تیم فرانسه خوش درخشیده است.

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

 

۳- نیمار جونیور – برزیل

نفر سوم از لیست پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی ۲۰۱۸ نیمار است. نیمار باشگاه پاریسن ژرمن را به مقصد بارسلونا ترک کرده است تا همبازی فوتبالیست بزرگی همانند مسی باشد. درآمد سالانه نیمار با همکاری‌های زیادی که داشته در حدود ۷۳ میلیون دلار است. برزیل شانس اول قهرمانی امسال است که نیمار می‌تواند کمک فراوانی به تیم خودش کند.

 

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

۲-کریستیانو رونالدو  – پرتغال

رونالدو، کسی که رهبری نارنجی پوشان پرتغالی را بر عهده دارد همیشه رقیبی سرسخت برای مسی بوده است و این بار قهرمانی پردرآمد ترین‌ها را تقدیم مسی کرده است. رونالدو درآمدی در حدود ۱۰۸ میلیون دلار دارد. قسمتی از این درآمد، نتیجه همکاری او با باشگاه و قسمت دیگرش مربوط به همکاری کریستیانو با برندهای دیگر و خط تولید لباس او است.

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

 

۱- لیونل مسی – آرژانتین

بازیکن بارسلونا، لیونل مسی، توانست این بار از سد رونالدو بگذرد و اولین نفر از لیست پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی ۲۰۱۸ باشد. درآمد او هر روز در حدود ۶۶۷ هزار دلار است و یک قرارداد ۵۹٫۶ میلیون دلاری با باشگاه خودش دارد. مسی به تازگی وارد عرصه تبلیغات شده است که به درآمد او کمک فراوانی می‌کند. مسی در آرژانتین تاکنون توسط مدافعان تیم‌های مقابل به سختی کنترل شده است.

پردرآمدترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه

 

مطالب مرتبط:

۱- پیراهن‌های تیم‌های جام‌ جهانی ۲۰۱۸ روسیه

۲- ایران خوشتیپ‌ترین تیم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه!

۳- خوش‌تیپ‌ترین بازیکنان فوتبال حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 18 ژوئن 2018

مرسی

امید جعفری در تاریخ 18 ژوئن 2018

ممنون از وقتی که برای خواندن گذاشتیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :