کلاه زمستانی مناسب بر اساس مدل موی شما + پیشنهاد خرید

کلاه‌ها از اکسسوری‌هایی هستند که در زمستان کاربرد زیادی دارند و از آن‌ها برای گرم نگه داشتن سر و گوش‌های خود استفاده می‌کنیم. کلاه‌ها انواع مختلفی دارند که هر نوع کلاهی برای تیپ خاصی مناسب است. اگرچه در کشور ما خانم‌ها کلاه را روی مقنعه و روسری خود استفاده می‌کنند اما این کلاه‌ها باید با مدل مدی شما نیز هماهنگی داشته باشند تا کمتر دچار دردسر شوید. کلاه زمستانی مناسب بر اساس مدل موی شما در این مطلب نوشته شده است.

ad banner

 

 

موی بلند صاف

اگر موهای شما بلند و صاف است و آن را روی شانه های خود می‌ریزید می‌توانید از کلاه‌های بافتنی ساده استفاده کنید. در صورت دم اسبی کردن موها باید کلاه شما طوری باشد که داخل آن فضای کافی برای حجم دم اسبی وجود داشته باشد و از کلاه‌های بافتنی شل استفاده کنید. در غیر این صورت باید موها را از پایین و نزدیک گردن خود ببندید.

موی کوتاه صاف

اگر موهای کوتاه و صافی دارید از استفاده از کلاه‌ها محدودیت خاصی ندارید اما کلاه بره انتخاب مناسبی برای این مدل مو است فقط در مورد جلوی موها دقت کافی به خرج دهید و از مدل‌های رو به عقب یا مدل یک طرفه به صورت ثابت و محکم استفاده کنید تا موقع برداشتن و گذاشتن کلاه موهای شما دچار آشفتگی نشود.

کلاه زمستانی مناسب بر اساس مدل موی شما

موی فر متوسط

شما معمولا برای استایل موهای فر و کوتاه دردسر زیادی را متحمل می‌شوید چون حجم ایجاد شده روی این موها قابل کنترل نیست پس بهتر است از کلاه‌هایی استفاده کنید که بتواند این حجم را کم کند یعنی کلاه‌های کیپ یا لبه دار.

کلاه زمستانی مناسب بر اساس مدل موی شما

موی موج دار بلند

چون این موها حجم زیادی دارد شما می‌توانید از کلاه‌های اورسایز بافتنی استفاده کنید و در صورت نیاز به بستن موها از روشی که برای موهای صاف گفته شد بهره بگیرید.

 کلاه زمستانی مناسب بر اساس مدل موی شما

 

 

 

مطالب مرتبط:

1- ۱۲ اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

2- چگونه اکسسوری‌هایم را تعمیر کنم؟

3- ست کردن اکسسوری ها با استایل های محجبه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :