نگاهی به تیپ هستی مهدوی فر

هستی مهدوی فر بازیگر سینما و تلویزیون ایران در 21 آذر 1370 در تهران به دنیا آمده است. رشته تحصیلی او گرافیک بوده و اولین تجربه هنری او سریال جراحت بود که پس از آن با بازی در سریال مادرانه نیز بسیار خوش درخشید. او فیلم های سوت پایان، زبان مادری، چهارشنبه، نیم، پنجاه کیلو آلبالو را نیز در کارنامه هنری خود دارد. در این مقاله می خواهیم شخصیت و استایل این بازیگر جوان کشورمان را بررسی کنیم.

ad banner

تیپ هستی مهدوی فر

او خود را بازیگری گزیده کار می داند و درباره انتخاب نقش هایش می گوید: قبل از بازیگری من مخاطب سینما بودم و فرق کار خوب و بد را می دانم. به همین دلیل در انتخاب فیلمنامه بسیار با دقت عمل می کنم.

نگاهی به تیپ هستی مهدوی فر

هستی مهدوی یاد گرفته نقش های متفاوتی بازی کند. با نگاهی به کارنامه کاری او می توان، این را به راحتی فهمید. از دختری متفاوت در سوت پایان تا نقش یک دختر لال در زبان مادری. او در مادرانه هم در نقش دختری دبیرستانی که گرفتار اعتیاد شده، خوش درخشیده است. هستی مهدوی فر از نبود طراح گریم و طراح لباس در برخی پروژه ها انتقاد هایی دارد.

تیپ هستی مهدوی فر

سن کم وی در ورودش به دنیای بازیگری برایش دردسر بوده و می گوید که بارها اتفاق افتاده که به خاطر آن نقش هایی با سن بالا را از دست داده است. حتی در فیلم محمد (ص)، گریمور هری پاتر در چند جلسه او را گریم کرد ولی باز برای آن نقش انتخاب نشد.

تیپ هستی مهدوی فر

هستی مهدوی فر مانند همسن و سالانش در دنیای مجازی نیز فعال است و درباره هیایوی دنیای مجازی می گوید: اینکه در دنیای مجازی افراد با هویت جعلی عقده هایشان را خالی می کنند باعث می شود من در کنار هموطنانم احساس غربت کنم. هستی مهدوی با اینکه خودش متولد سال 1370 است ولی می گوید دهه هفتادی ها موجودات عجیبی هستند و دنیای ما خیلی از هم دور است. به نظر او نا آگاهی عجیبی این نسل را فرا گرفته است.

نگاهی به تیپ هستی مهدوی فر

او خود را دختری ماجراجو و نترس می داند که به نجوم هم علاقه دارد می گوید: من قبلا نجوم کار می کردم و اکثرا خانه نبودم و در بیابان و کویر سفر می رفتم. خیلی نجوم را دوست دارم چون خیلی اتفاقات جالبی در این فضا می افتد.

تیپ هستی مهدوی فر

تیپ هستی مهدوی فر

هستی مهدوی علاقه خاصی به حیوانات دارد و چند حیوان خانگی برای خود دارد و سوارکاری و شنا ورزش مورد علاقه اوست.

تیپ هستی مهدوی فر

نگاهی به تیپ هستی مهدوی فر

هستی مهدوی چهره ای زیبا و معصومانه دارد و که سن او را کمتر از سن واقعی اش نشان می دهد. تیپ هستی مهدوی فر مناسب سن اوست و او به اقتضای سن اش لباس های جوانانه ای می پوشد و مد روز عمل می کند.

تیپ هستی مهدوی فر

لباس های هستی مهدوی فر تنوع خاصی دارند و رنگ های شاد و زیبا به اندازه در تیپ هستی مهدوی فر دیده می شوند.

تیپ هستی مهدوی فر

او در موقعیت های خاص لباس هایی متناسب می پوشد و توجه خاصی به اکسسوری ها دارد.

تیپ هستی مهدوی فر

هستی مهدوی فر مناسب سن یک دختر بیست و چهار ساله لباس هایش را انتخاب می کند مانند بوت های UGG  یا شال قرمز و یا کیف گلیمی.

نگاهی به تیپ هستی مهدوی فر

او همچنین با خانه مد راد نیز همکاری داشته و لباس وی در سی و چهارمن جشنواره فجر توسط این مزون برای هستی مهدوی طراحی شده بود.

تیپ هستی مهدوی فر

مطالب مرتبط:

1-  تیپ شیلا خداداد

2- تیپ الناز شاکردوست

3-  تیپ لیلا اوتادی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :