شیک پوشی با صرف کمترین زمان

0

حتما تا به حال چند بار یک قرار ملاقات، کوهنوردی با همکاران، جشن و یا مراسم تولد به صورت غیر منتظره برایتان پیش آمده باشد و یا بعد از ساعت کاری با دوستان خود یک قرار شام داشته  باشید، اما لباس‌هایی که به تن داشته‌اید مناسب به نظر نرسد. در چنین موقعیت‌هایی باید کاری کنید تا ظاهرتان زیبا و جذاب و همچنین مناسب آن موقعیت به نظر برسد. به همین دلیل در این مقاله سه مورد لباس ساده را که به راحتی می‌توانید در ماشین خود یا حتی دفتر کارتان برای موقعیت‌های ضروری داشته باشید را بررسی می‌کنیم تا به راحتی خودتان را برای هر موقعیت غیر منتظره آماده کنید. شیک پوشی با صرف کمترین زمان!
1- کفش مشکی زنانه
یک جفت کفش مشکی ساده زیبا می‌تواند هر لباسی را یک درجه زیباتر نشان دهد. حتی شما می‌توانید لباس محل کارتان را با این کفش‌ها بپوشید تا شیک و زنانه به نظر برسد. در این صورت هم برای ملاقات‌های رسمی در محل کار و هم برای قرارهای دوستانه بعد از ساعت کاری  آماده هستید.

شیک پوشی با صرف کمترین زمان
2- کت اسپرت
حتی اگر برای رفتن به محل کار راحت‌ترین و ساده‌ترین لباس‌ها را برای پوشیدن انتخاب می‌کنید، پوشیدن یک کت اسپرت بر روی لباس‌ها، به آن‌ها جلوه‌ی زیباتری می‌بخشد. و علاوه بر داشتن یک تیپ ساده برای محل کار به راحتی با داشتن این کت اسپرت و پوشیدن آن، خودتان را برای هر قرار ملاقات یا دورهمی بدون برنامه‌ریزی قبلی آماده می‌کنید.

شیک پوشی با صرف کمترین زمان
3- گردنبند
استفاده از گردنبند ظاهرتان را بسیار جذاب‌تر نشان می‌دهد و به  پوشش ساده‌تان رنگ و لعاب بیشتری می‌دهد. داشتن یک گردنبند باعث می‌شود که اگر در موقعیتی غیررسمی قرار گرفتید، استایل رسمی خود را متناسب با مراسمی که در آن شرکت می‌کنید کمی تغییر دهید.

شیک پوشی با صرف کمترین زمان

 

مطالب مرتبط:

1- ایده‌های ست کردن اکسسوری با پیراهن مجلسی مشکی

2- ست‌های زیبای بهاره لباس ماکسی

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :