مدل مو برای پیشانی بلند بانوان؛ اگر پیشانی بلند دارید، بخوانید!

انتخاب صحیح مدل مو می‌تواند تاثیر بسزایی بر افزایش زیبایی چهره شما داشته باشد. برای انتخاب یک مدل موی متناسب با چهره‌تان باید اجزای صورت‌تان را به خوبی بشناسید. طبیعتا مدل مو برای پیشانی بلند متفاوت از مدل موی متناسب برای پیشانی کوتاه است.

مدل کوتاهی مو

اگر پیشانی بلندی داشته باشید حتما برایتان سوال است که چگونه می‌توانید پیشانی بلندتان را بپوشانید. در این مطلب راهنمای شما خواهیم بود. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا 7 مدل مو برای پیشانی بلند به شما معرفی کنیم.

بستن موها از کنار سر

مو برای پیشانی بلند

یکی از ساده‌ترین و بهترین مدل‌ها برای پوشاندن پیشانی بلند، بستن موها از کنار سر می‌باشد. در این مدل مو، موهایتان را به نوعی روی پیشانی بکشید که به خوبی بلندی پیشانی‌تان را پوشش دهد. میتوانید کنار موهایتان را گوجه‌ای و یا دم اسبی ببندید.

موی موج دار

مدل مو برای پیشانی بلند

این مدل مو تنها برای بانوانی که موی بلند دارند و به دنبال مدل مویی برای کوتاه‌تر دیده شدن پیشانی‌شان هستند، جوابگو است. موهایتان را باز بگذارید و کاملا پراکنده به روی شانه‌های خود بریزید تا بلندی پیشانی‌تان کمتر به چشم آید و چهره‌تان جذاب‌تر دیده شود.

موی فر کوتاه تا روی شانه

مو برای پیشانی بلند

 

 

اگر موهای صافی نداشته باشید و به دنبال راهکاری برای کوتاه‌تر دیده شدن پیشانی خود باشید، موهای کوتاه تا روی شانه یک مدل مو برای پیشانی بلند بانوان هستند. دقت داشته باشید که قد موها دقیقا تا روی شانه باشد تا جذابیت شما بیشتر شده و بلندی پیشانی‌تان به‌خوبی پوشش داده شود.

موی چتری صاف

مو برای پیشانی بلند

برای اینکه صورت کوچک‌تر و جوان‌تری داشته باشید، موهای چتری از ساده‌ترین راهکارها به حساب می‌آیند. موی چتری صاف هم با استایل‌های کژوال همخوانی دارد و هم به شما جلوه‌ای شیک میبخشد. چتری‌ها می‌توانند به بهترین نحو ممکن پیشانی بلند شما را پوشش دهند.

بافت مو از کنار سر

مدل مو برای پیشانی بلند

یکی دیگر از راهکارهای بسیار هوشمندانه برای کوتاه‌تر نشان دادن پیشانی، بافت زدن به موها از کنار سر است. این کار می‌تواند سبب گردد که موهایتان روی پیشانی‌تان را تا حدودی پوشش دهد. این مدل مو میتواند با هر نوع آرایشی مناسب باشد و جلوه‌ای جذاب به چهره شما ببخشد.

مدل موی باب

مو برای پیشانی بلند

برای کوتاه‌تر دیده شدن پیشانی بلند شما چه مدل موی می‌تواند مناسب‌تر از مدل موی باب باشد؟ این مدل مو علاوه بر اینکه سبب می‌گردد چهره جدید و جذاب‌تری داشته باشید، همچنین باعث می‌شود که سنتان کمتر از حالت عادی دیده شده و به نوعی جوان‌تر شوید.

موی پیکسی

مو برای پیشانی بلند

مدل موی پیکسی از مهم‌ترین ترندهای مدل مو در سال‌های اخیر بوده است. جلوی موهایتان را به صورت پراکنده روی پیشانی خود بریزید تا بلندی پیشانی کمتر به چشم آید. این مدل مو همچنین می‌تواند سبب گردد که جوان‌تر و شاداب‌تر از حالت عادی دیده شوید.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :