بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران؛ گزینه درست را انتخاب کنید

گذشت آن زمان‌هایی که آرایشگاه‌های مردانه جای مو کوتاه کردن در دو سه مدل بود و ریش تراشیدن. حالا وقتی پشت در یک آرایشگاه مردانه می‌ایستید و یا داخل میروید و نگاهی به خدماتی که می‌دهند می‌کنید؛ دهانتان باز می‌ماند؛ البته عمق این باز بودن دهان بیشتر می‌شود وقتی به جایی می‌رسید که باید چندین ماه برای انجام دادن یکی از آن کارها منتظر شوید. داماد که باشیدالبته گاهی اوضاع فرق می‌کند و گاهی بیخ پیدا می‌کند چون این روزها مردان بسیاری هستند که در صف روز دامادی‌شان برای تغییر هستند.

ad banner

بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران

اگر دوست دارید مطلب بیشتری در این زمینه بخوانید حتما مطلب «نکاتی مهم و کلیدی برای انتخاب آرایشگاه داماد که باید بدانید» را که قبلا در سایت ما منتشر شده جستجو و بخوانید.

پرپشت کردن موها

این مورد کمی قدیمی شده است و بارها پیش آمده که به جشنی رفته باشید و متوجه تغییری اساسی و زیرپوستی شود: «پرپشت شدن موها» این مورد با اینکه کاشت مو خیلی زیاد شده اما هنوز هم مورد توجه است خصوصا اگر اهل تغییرات همیشگی نباشید و فقط بخواهید همان یک شب موهای پر پشت‌تری داشته باشید. اما فقط موهای شما نیست که ترمیم و پر پشت می‌شود بلکه در می‌توانید موهای ابروهای خود را هم ترمیم کنید. این مورد کمی ریسکی است چون می‌تواند از خیلی خوب تا خیلی بد شما را تغییر دهد.

بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران

یکی از آرایشگاه‌های معروف تهران که خودش را رکورددار بیشترین داماد در ایران می‌داند در کنار این نگرانی به دامادها این دلگرمی را می‌دهند که قبل از هر کاری می‌توانند از طراحی مشاوره و انتخاب مدل مو بر اساس چهره استفاده کنند. همچنین پاکسازی، شاداب‌سازی و آبرسانی پوست هم حتما برای شما که فکر ابروهایتان هستید لازم است.

برخی از آرایشگاه‌ها نه تنها عکس که فیلم‌های کاملی از دامادهای راضی برای شما می‌گذارند. همچنین امکان تست قبل از رزرو نوبت هم برخی از این سالن‌ها دارند.

گریم کاملا طبیعی

در میان آرایشگاه‌های پر سر و صدا، یکی از سالن‌ها خودش را محبوب عروس خانم‌ها دانسته و حسابی در کار تبلیغ با این جمله جلو افتاده است. چون خیلی از دامادها هم به درخواست خانم‌هایشان دست به تغییراتی می‌زنند. گریم غیر قابل تشخیص و طبیعی که اگر درست انجام شود در اصل تنها کارش رفع ایراد‌های صورت است نه چیزی به آن‌ها اضافه کردن.

بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران

یک واژه دیگر هم هست که شاید رویتان نشود بپرسید و آن هم کانتورینگ یا متعادل‌سازی است و با استفادع از رنگ و کرم‌های مختلف به شما کمک می‌کند تا مشکلات چهره خود را برطرف کنید و با اینکه تغییر می‌کند اما خودتان باشید.

اتاق مخصوص استراحت در بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران

بعضی از آرایشگاه‌ها اتاق مخصوص برای استراحت هم دارند؛ آن‌ها حتی به شما جایی برای پرو لباس به شما می‌دهند و این خیلی مهم است چون در روز عروسی همیشه یکی از معضل‌ها در شهرها بزرگ گیر کردن در ترافیک و مسیرهای طولانی است.

بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران

صاف کردن موی فر

شاید برایتان جالب باشید که اگر زود دست به کار شوید برخی از آرایشگاه‌های مردانه مدعی هستند که می‌توانند با همراهی شما تا روز جشنی که دارید به مدل و اندازه مطلوب برسید و موهایی مرتب و روی مد داشته باشید و حتی شبیه بازیگر محبوبتان (از نظر مدل مو) شوید.
موهای صاف را می‌توانند مجعد کنید و یا موهای فر را که کلافه‌تان کرده در آن شب به موهای صاف تبدیل کنید.

ماساژ صورت هم یکی از پر طرفدارترین کارهایی است که در آرایشگاه‌های مردانه انجام می‌شود و به جا شما اجازه می‌دهد حسابی ریلکس کنید و شاید به خواب هم بروید.البته به این موارد ماساژ بدن و ریلکس‌سازی را هم اضافه کند.

شاید بخواهید چند سالی جوان شوید و یا صورت بیبی فیس‌تان تعییر کند؛ در این صورت هم می‌توانید از آرایشگاه‌های مردانه بخواهید تا شما را گریم کنند. یکی از خدمات ویژه این روزها هم راه انداختن آرایشگاه‌های سیار است که برای این روز شلوغ و خصوصا ایام کرونا و دوری کردن از جمعیت می‌تواند کارساز باشد.

بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران

اگر هم کارتان به نوعی از کارهای سخت است و دست‌هایتان را از فرم در آورده و دچار خشکی پوست شده، برخی آرایشگاه‌های مردانه با پارافین درمانی و مانیکور و پدیکور می‌توانند کاری کنند که به راحتی دست‌هایتان را برای دست دادن جلو ببرید.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :