مهفام میرزایی در
0

انواع برس مو

انواع برس مو

در مطلب قبلی گفتیم که شناخت انواع برس ها و کاربرد هایی که هر کدام از آن ها دارند می تواند تاثیر مهمی روی زیبایی مو های شما داشته باشد. در این مطلب راهنمای شناخت انواع برس مو و کاربرد هر یک را برای شما آماده کرده ایم.

برس های پلاستیکی
این برس ها از مواد مصنوعی و پلاستیک ساخته شده اند. انواع مرغوب آن مقدار کمی الکتریسیته ساکن تولید می کند و مناسب شانه کردن عادی مو های بسیار پر پشت است.

انواع برس مو

برس های طبیعی
این برس ها از مو های طبیعی حیوانات ساخته می شوند و بسیار نرم و البته گران هستند و به توزیع مناسب چربی طبیعی روی مو ها کمک می کنند و در نتیجه مو ها را براق تر می کنند و برای همه انواع مو مناسب هستند. این برس در دو نوع خالص و ترکیبی با مواد مصنوعی تولید می شود.

انواع برس مو

برس های تخت
این برس ها برای استفاده روزانه و سشوار کشیدن بسیار مناسب هستند. حجم زیادی روی مو ها ایجاد نمی کنند اما باعث صاف و براق شدن مو ها می شوند و مناسب مو های پر پشت هستند.

54eeb35b19ce6_-_sev-types-of-hair-brushes-paddle-s2

برس باد خور
این برس ها کمک می کنند تا عمل سشوار کشیدن مو ها به سرعت انجام شود و چون زمان کمتری به مو ها حرارت داده می شود مو ها آسیب کمتری نیز می بینند.

انواع برس مو

برس های گرد
اگر می خواهید با سشوار کشیدن به مو های خود حجم و مقدار کمی فر در انتهای آن بدهید این برس مناسب شما است. این برس ها در سایز های مختلف وجود دارند و با سشوار حرفه ای نتیجه بهتری خواهید گرفت.

انواع برس مو

برس پوش دهنده
این برس ها همان طور که از نام آن پیداست برای پوش دادن مو ها در مدل های مو استفاده می شوند. در این نوع برس ها، برس های با مو های طبیعی کمتر به مو ها آسیب می زنند.

انواع برس مو

برس مو های خیس
اگر مو های خود را وقتی خیس هستند برس می کشید این نوع برس مناسب شماست، هر چقدر هم که مو هایتان بلند باشد. دندانه های این برس از مواد طبیعی که به سفتی پلاستیک هستند تهیه شده است.

انواع برس مو

مطالب مرتبط:

1- ترفند هايي ساده براي داشتن مو هاي زيبا

2- چگونه از موهايمان مراقبت کنيم؟

3- کوتاه کردن مو بدون نياز به آرايشگر

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :