تحریریه چی بپوشم در
971

تغییرات غیرممکن ظاهر مراجعان یک کلینیک زیبایی در ترکیه بحث برانگیز شد؛ واقعی یا دروغین؟ شما قضاوت کنید!

تغییرات غیرممکن ظاهر مراجعان یک کلینیک زیبایی در ترکیه بحث برانگیز شد؛ واقعی یا دروغین؟ شما قضاوت کنید!

جراحان یک کلینیک در استانبول به دلیل انجام عمل های زیبایی که در نتیجه آن، بیماران چندین دهه جوان تر به نظر می رسند، مورد انتقاد شدید قرار گرفتند. این کلینیک تصاویر قبل و بعد از عمل حیرت انگیزی را منتشر کرده که در آن یک مرد و یک زن پس از انجام جراحی های صورت، کاملا غیرقابل تشخیص هستند.

تغییرات غیرممکن ظاهر مراجعان یک کلینیک زیبایی در ترکیه

در صفحه اینستاگرام کلینیک Estemed Istambul که وعده جراحی پلاستیک صورت و درمان های دندانپزشکی می دهد، سری عکس های قبل و بعد از تغییر چهره، به اشتراک گذاشته شده است. اما به نظر می رسد از میان مراجعین مایکل و خانم دیلک، تغییرات چشمگیری کرده اند.

در یکی از پست های این کلینیک ادعا شده که مایکل ترکیبی از جراحی های صورت شامل لیفت صورت، لیفت گردن، بلفاروپلاستی پلک پایین، بلفاروپلاستی بالا، برداشتن چربی گونه، رینوپلاستی و کاشت مو را انجام داده است. عکس قبل از تغییرات، مایکل میانسال را نشان می دهد که ناگهان در عکس بعد از جراحی ها، به نسخه ای بسیار جوان تر از خودش تبدیل شده است.

در همین حال، خانم دیلک نیز در پست اینستاگرامی دیگری از این کلینیک ترکیه ای با تصاویر قبل و بعد شوکه کننده اش همه را متعجب کرد. کلینیک مدعی است عکس های این پست که ۲۶.۵ هزار لایک دارد، نتیجه دو سال جراحی رینوپلاستی، لیفت صورت و بلفاروپلاستی را نشان می دهد. مشابه مایکل، خانم دیلک جدید و بهبودیافته، با پوستی درخشان، بینی سربالا و حتی چشمانی روشن تر، چندین دهه جوان تر به نظر می رسد.

این تصاویر در شبکه های اجتماعی خیلی سریع پخش شد و فراتر از اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد و بیش از ۳۷ میلیون بازدید در شبکه ایکس (X) داشت. اما کاربران شبکه های اجتماعی اصلا این موضوع را نپذیرفتند و بحثی در مورد واقعی بودن این تصاویر به راه انداختند. برخی حتی به شوخی گفتند که مایکل یا «سر جدیدی گرفته» و یا «به نوه خودش تبدیل شده است».

دیگران در مورد عکس های خانم دیلک گفتند او بعد از این تغییر عجیب و غریب، به پاسپورت جدیدی نیاز خواهد داشت. جراحان پلاستیک برتر نیز نسبت به روش های این کلینیک ترکیه ای شک داشتند و زیر سوال بردند که این نتایج تا چه حد واقعا قابل دستیابی هستند.

دکتر نایجل مرسر، جراح پلاستیک مشاور و متخصص در جراحی بازسازی صورت، نسبت به کیفیت پوست مایکل مشکوک بود و گفت: «اگر به بافت پوست او در تصویر قبل نگاه کنید، می توانید بگویید که یا سیگاری بوده یا خیلی پیر است. در تصویر بعد، او پوست یک فرد ۳۵ ساله را دارد و این غیرممکن است.»

با وجود شک و تردیدهایی که جراحان حرفه ای مطرح کردند، این کلینیک زیبایی ترکیه ای کماکان ادعا می کند این تغییرات چشمگیر را با انجام جراحی های ترکیبی ایجاد کرده و تصاویر قبل و بعد را به عنوان مدرک ارائه می دهد. اما آیا واقعا چنین تحولات عظیمی در ظاهر، تنها با چند عمل جراحی امکان پذیر است؟ بسیاری همچنان در این باره تردید دارند.

 

منبع: روزیاتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :