برنامه ورزشی جی جی حدید و توصیه‌های او برای کاهش وزن و زیبایی

جی‌ جی حدید یکی از افرادی است که به سرعت معروف شد و این روزها، چهره‌اش را در تبلیغات اکثر برندهای معروف، مثل تامی، ویکتوریا سیکرت، میبلین و غیره میبینیم. حتما میدانید که مادر جی‌جی حدید یعنی یولاندا حدید و خواهر کوچک او یعنی «بلا حدید» نیز با برندهای مطرحی همکاری داشته‌اند. اما جی‌جی حدید شهرت و محبوبیت خود را به دلیل شهرت اعضای خانواده و اصل و نسبش به دست نیاورده است. او از کودکی عاشق کارش بوده و برای جایگاه امروزش بسیار جنگیده است. او برای حفظ زیبایی اندامش از یک رژیم غذایی سالم و یک برنامه تناسب اندام سنگین پیروی می‌کند. امروز می‌خواهیم درباره سبک زندگی و برنامه ورزشی جی جی حدید برای شما صحبت کنیم. با چی بپوشم همراه باشید!

 

تناسب اندام و برنامه ورزشی جی جی حدید

آغاز تناسب اندام

جی‌ جی حدید در دوران مدرسه به بازی والیبال علاقه داشت و به طور جدی آن را دنبال میکرد. همین موضوع باعث شد همیشه بدنش روی فرم بماند و روحیه رقابتی نیز در شخصیتش شکل بگیرد. او همچنین از کودکی به اسب سواری علاقه داشت. به همین دلیل وقتی به نیویورک نقل مکان کرد، بسیار دلتنگ والیبال و اسب‌هایش بود! باشگاه بدنسازی برای او کافی نبود، به همین دلیل تصمیم گرفت بوکس را شروع کند. او تمام روزهایی که در شهر نیویورک حضور دارد، به ورزش بوکس می‌پردازد.

 

برنامه ورزشی جی جی حدید و توصیه‌های او برای کاهش وزن و زیبایی

 

روزنامه پست اعلام کرده است که جی جی حدید، در ورزش بوکس بسیار ماهر است. او تمرینات روزانه خود را با گرم کردن از طریق حرکاتی مثل پرش، و حرکات نردبانی شروع می‌کند. سپس حرکات مشت‌زنی را با مربی خود تمرین می‌کند. جی‌جی حدید اعتراف کرده است که بوکس، ورزش مورد علاقه اوست، و قصد دارد به طور جدی آن را ادامه دهد و روز به روز مهارت بیشتری کسب کند، چون میداند که می‌تواند به این هدف برسد!

 

برنامه ورزشی جی جی حدید و توصیه‌های او برای کاهش وزن و زیبایی

برنامه ورزشی جی جی حدید

جی‌ جی حدید معمولا تمرینات ورزشی و برنامه بدنسازی خود را با گرم کردن از طریق طناب زدن شروع می‌کند. طناب زدن باعث می‌شود بدن او برای ادامه ورزش گرم شود، همچنین، طناب زدن به لاغر شدن پاهای بلند او نیز کمک می‌کند. سپس تمرینات ورزشی خود را با ترکیبی از حرکات بوکس و حرکات ورزشی سنگین دیگر ادامه می‌دهد. در آخر هم با حرکات باله به تمرین خود پایان می‌دهد. تمرینات روزانه او شامل تمرینات کاردیو و بادی‌ویت نیز هست. برای مثال، او به ازای هر ۳ دقیقه که تمرینات بوکس انجام می‌دهد، ۱ دقیقه تمرین سنگین بدنسازی انجام می‌دهد. بسیار سخت و هیجان‌انگیز است مگر نه؟!

برنامه ورزشی جی جی حدید و توصیه‌های او برای کاهش وزن و زیبایی

 

او همچنین نکاتی را برای کسانی که ورزش بوکس را دوست دارند بیان کرده است:

  • همیشه برای حفاظت از صورت خود در بوکس، دستتان را نزدیک صورتتان نگه دارید.
  • با دست چپ خود به حریف ضربه بزنید و اجازه ندهید بیش از حد به شما نزدیک شود.
  • تا حد امکان فرز باشید و پاهایتان را به موقع حرکت دهید.
  • از دست راست خود برای قدرت بیشتر استفاده کنید، اگر حریف دارد به شما نزدیک می‌شود، بچرخید و به او مشت بزنید!

برنامه ورزشی جی جی حدید و توصیه‌های او برای کاهش وزن و زیبایی

جی‌ جی حدید از دوچرخه ثابت متنفر است!

او اعتراف کرده که پس از یک بار استفاده دوچرخه ثابت، از آن متنفر شده است و دوچرخه ثابت در برنامه ورزشی جی جی حدید جایی ندارد! او دوست ندارد روی یک دوچرخه گیر کند و مجبور باشد دائم به یک ساعت دیجیتالی خیره شود.

 

برنامه ورزشی جی جی حدید و توصیه‌های او برای کاهش وزن و زیبایی

راز زیبایی اندام

راز زیبایی اندام  او بسیار آسان است! او غذاهای سالم مصرف می‌کند و به طور منظم ورزش می‌کند. مهم نیست چه نوع ورزشی دوست دارید، کافیست به طور جدی آن را ادامه دهید و مراقب غذا خوردنتان باشید تا بتوانید اندامی زیبا داشته باشید.

 

برنامه ورزشی جی جی حدید و توصیه‌های او برای کاهش وزن و زیبایی

 

البته او در مصاحبه‌هایش گفته است که دوست ندارد مثل مدل‌ها و سلبریتی‌های دیگر، زیاد از حد لاغر باشد. او گفته است حتی اگر این موضوع باعث شود شغلش را از دست دهد، هیچوقت حاضر نخواهد شد که فرم بدنش را بهم بزند و خودش را بیش از حد لاغر کند.

 

تقلب در رژیم غذایی، گاهی لازم است!

جی‌ جی حدید گفته است که گاهی اوقات مجبور می‌شود از قبل، برای وعده‌های غذایی‌اش برنامه‌ریزی کند. به خصوص وقت‌هایی که باید کاملا فیت و جذاب باشد، و همچنین وقت‌هایی که باید زیاد کار کند. در این مواقع، او غذاهای سالم میخورد و سخت‌تر ورزش می‌کند، اما هیچوقت چیزبرگر را کنار نمی‎گذارد!

 

برنامه ورزشی جی جی حدید و توصیه‌های او برای کاهش وزن و زیبایی

جی‌ جی حدید خودش آشپزی می‌کند!

جی‌ جی حدید عقیده دارد که بهتر است وعده‌های غذایی سالم را خودش آماده کند. او در بیشتر مواقع، خودش آشپزی می‌کند. او دوست دارد خودش اسموتی درست کند، و اعتراف می‌کند که اسموتی‌هایش نه خوب هستند نه بد! وقت‌هایی که نمی‌تواند غذا یا نوشیدنی سالم را خودش آماده کند، از رستوران‌هایی غذا و نوشیدنی‌اش را تهیه می‌کند که سالم هستند. او همچنین به غذاهای تند علاقه دارد. چون عقیده دارد غذای تند، به هضم بهتر کمک کرده و سینوس‌هایش را تمیز می‌کند.

 

برنامه ورزشی جی جی حدید و توصیه‌های او برای کاهش وزن و زیبایی

 

زمان مورد علاقه او برای نوشیدن آبمیوه، زمانیست که پیاده به باشگاه بدنسازی می‌رود. این کار به او کمک می‌کند بیشتر عرق کند. چرا؟ چون نوشیدنی بدن او را گرم می‌کند.

با توجه به مسائلی که در مورد برنامه ورزشی جی جی حدید گفتیم، به نظر می‌رسد جی‌ جی حدید خوب می‌داند چه چیزهایی روی بدنش جواب می‌دهد. از مدل ورزش و سبک غذاها و زمانبندی برای آنها. او بسیار سخت تلاش می‌کند تا زیبایی و تناسب اندام خود را حفظ کند، و تا به امروز نیز کاملا در این امر موفق بوده است. اگر شما هم دوست دارید تناسب اندام داشته باشید، از سبک زندگی جی‌ جی حدید پیروی کنید. مطمئن باشید نتیجه مطلوبی میگیرید.

 

برنامه ورزشی جی جی حدید و توصیه‌های او برای کاهش وزن و زیبایی

 

اگر هم علاقه دارید بیشتر درباره سبک زندگی، رژیم غذایی و برنامه ورزشی جی جی حدید بدانید، حتما صفحه اینستاگرام او را می‌توانید دنبال کنید. او به طور مرتب در شبکه‌های اجتماعی راز زیبایی و تناسب اندام را با دنبال‌کنندگانش درمیان می‌گذارد.

 

مطالب مرتبط:

۱- کندال جنر کسی که دنیای مد و لباس را با چهره خود متحول کرد

۲- بیوگرافی و جدیدترین ست لباس کایلی جنر

۳- راز موفقیت هدی بیوتی و برند لوازم آرایش او

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شما

مرسا حسینی در تاریخ 21 می 2018

عالی بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :