فرشته حسینی هم با لباسش و هم با کارهایش در کن جلب توجه کرد!

حتما تصاویر بوسه جنجالی فرشته حسینی و نوید محمدزاده در فستیوال کن را تاکنون دیده‌اید. این زوج را می‌توانیم یکی از جنجالی‌ترین زوج‌های سینمای ایران بدانیم که بارها توانسته‌اند هم با پوشش‌شان و هم با کارهایشان جلب توجه کنند. این بار روی فرش قرمز کن نوبت فرشته حسینی بود که با لباسی پر زرق و برق و کاملا نگین‌دار توجه همه را به خود جلب کند. اما انگار همین لباس برای جلب توجه کافی نبود و این زوج به شکلی کاملا جنجالی، روی فرش قرمز همدیگر را بوسیدند تا مدت‌ها بتوانند صدر اخبار باشند. در ادامه نگاهی به استایل و لباس فرشته حسینی در این فستیوال داشته‌ایم. با چی بپوشم همراه باشید.

ad banner

استایل فرشته حسینی در کن 2022

پارچه جنجالی برای بازیگر جنجالی

لباسی که فرشته حسینی روی فرش قرمز فستیوال کن به تن داشت، یک اورال خاص با پارچه‌ای کاملا پر زرق و برق بود. طراحی قشمت شلوار این لباس به نوعی بود که او را حتی قد بلندتر از حالت عادی نشان میداد. این لباس از برند زردوز بود که اتفاقا فرشته حسینی سفیر تبلیغاتی آن است و پیش از این هم بارها لباس‌هایی از این برند به تن کرده بود.

استایل فرشته حسینی در کن 2022

بالاتنه جذب اورال باعث میشد اندام لاغر و کشیده فرشته حسینی زیباتر دیده شود و نوار مشکی دور کمر او هم سعی بر این داشت که لاغری کمر او را تا حدی پنهان کند که البته موفق هم عمل کرده بود.

استایل فرشته حسینی در کن 2022

پیش از این هم بارها فرشته حسینی را با لباس‌های شلوغ و منجوق‌دوزی شده دیده بودیم و انتظار داشتیم که در این مراسم هم با چنین لباسی ظاهر شود. به قولی می‌توان گفت که چشممان به شلوغ دیدن این بازیگر جنجالی عادت کرده و این میزان زرق و برق او متعجبمان نمی‌کند! فرشته حسینی در اختتامیه جشنواره فیلم فجر امسال هم لباسی پر زرق و برق از همین برند پوشیده بود که تصویر آن را می‌بینید:

استایل فرشته حسینی در کن 2022

کیف معنادار خانم بازیگر

استایل فرشته حسینی در کن 2022

اگرچه شلوغی لباس باعث میشد به سایر آیتم‌ها در استایل فرشته حسینی کمتر توجه شود، اما از آن جایی که کیف او هم به اندازه لباسش شلوغ بود، توجه‌ها به سمت این آیتم هم جلب شد. این کیف ریش‌دار از برند yaseahorsedesign بود. اگر دقت کنید روی این کیف تصویر دو اسب آبی طراحی شده است. اسب آبی نماد عشق و وحدت هستند. اگر دقت کنید اتفاقا با فرشته حسینی و ازدواجش با نوید محمدزاده همخوانی دارد.

استایل فرشته حسینی در کن 2022

همخوانی سربند با اورال

سربندی که فرشته حسینی به منظور حجاب سر از آن استفاده کرده، دقیقا از پارچه اورال او بود. همین موضوع هم باعث میشد که لباس و سربند همخوانی خوبی با هم داشته باشند و جذابیت فرشته حسینی را چندین برابر بیشتر کنند.

استایل فرشته حسینی در کن 2022

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :