بررسی استایل نوید محمدزاده و فرشته حسینی؛ زوج تازه سینمای ایران

اخیرا نوید محمدزاده پستی منتشر کرده و خبر از ازدواج خود با فرشته حسینی را داده است. به همین بهانه به بررسی استایل نوید محمدزاده و فرشته حسینی پرداخته‌ایم تا با شباهت‌های استایل آن‌ها نیز آشنا شوید.

ad banner

پوشیدن کلاه‌های رنگی

استایل نوید محمدزاده و فرشته حسینی

فرشته حسینی و نوید محمدزاده هر دو جسارت بسیار زیادی در پوشش خود دارند. کلاه‌های رنگی از اصلی‌ترین آیتم‌های پوشش نوید محمدزاده و فرشته حسینی هستند. فرشته حسینی در اکران فیلم درساژ، کلاه سبز رنگی به سر گذاشته بود که او را جذاب‌تر از همیشه می‌کرد و نوید محمدزاده نیز بارها با کلاه‌های رنگی دیده شده است.

پوشیدن بوت‌های بندی

استایل نوید محمدزاده و فرشته حسینی

بوت‌های بندی در چند سال اخیر محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده‌اند. اگرچه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند این بوت‌ها را با شلوارهای جذب بپوشند، اما به نظر می‌رسد در این مورد فرشته حسینی و نوید محمدزاده کاملا هم‌سلیقه هستند و ترجیح می‌دهند بوت‌های بندی خود را با شلوارهای گشاد و کوتاه بپوشند، که البته خاص‌تر است.

تنوع در مدل مو

استایل نوید محمدزاده و فرشته حسینی

فرشته حسینی را بارها با مدل موهای متنوع دیده‌ایم. از مدل موی فر گرفته تا موی کوتاه صاف و اخیرا هم با سر تراشیده شده. نوید محمدزاده نیز در انتخاب مدل مو جسارت بسیاری به خرج می‌دهد. شاید تصور کنید که پسرها نمی‌توانند مدل موهای متنوعی داشته باشند، اما نوید محمدزاده اثبات کرده که این تصور کاملا اشتباه است.

عینک‌های مشابه خاص

استایل نوید محمدزاده و فرشته حسینی

نوید محمدزاده و فرشته حسینی در انتخاب عینک نیز معمولا هم سلیقه عمل می‌کنند. این زوج دوست داشتنی سینمای ایران را بارها با عینک‌های ست دیده‌ایم. اکثر این عینک‌ها ظاهری خاص و منحصر به فرد دارند که با استایل و پوشش خاص این دو نفر همخوانی دارد. انتخاب همین عینک‌ها نیز نشان از جسارت این زوج در پوشش دارد.

جسارت منحصر به فرد در پوشش

استایل نوید محمدزاده و فرشته حسینی

اینکه فردی بتواند بدون در نظر گرفتن نظر دیگران درباره استایلش، لباسی که دوست دارد را بپوشد، اوج جسارت او را نشان می‌دهد. نوید محمدزاده و فرشته حسینی دقیقا از آن دسته افرادی هستند که با جسارت کامل لباس‌هایی منحصر به فرد را انتخاب کرده و به تن می‌کنند. لباس‌هایی که اغلب هم مطابق ترندهای روز دنیا هستند.

کفش آدیداس

استایل نوید محمدزاده و فرشته حسینی

اسنیکرزهای آدیداس محبوبیت بسیار زیادی دارند و معمولا با استایل‌های مختلف ست می‌شوند. نوید محمدزاده و فرشته حسینی نیز پیشتر با این کفش دیده شده‌اند. فرشته حسینی در اکران فیلم «رفتن» با این کفش‌ها دیده شد و نوید محمدزاده نیز در یکی از تصاویری که در اینستاگرام خود منتشر کرده بود، این کفش‌ها را به پا داشت.

ارادت به رنگ مشکی

استایل نوید محمدزاده و فرشته حسینی

اگرچه نوید محمدزاده و فرشته حسینی رنگ‌ها مختلفی را در استایل‌های خود به کار می‌برند، اما می‌توانیم رنگ مشکی را یکی از کاربردی‌ترین رنگ‌ها در پوشش این زوج بدانیم. باید به هنگام پوشیدن رنگ مشکی دقت داشته باشید. ترکیب رنگ مشکی با رنگ‌های خنثی مانند سفید، طوسی و خاکی جذابیت رنگ مشکی را دوچندان می‌کند.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :