روش‌های تشخیص کیف پرادا تقلبی

برند پرادا یک برند لاکچری ایتالیایی است که در تولید پوشاک و اکسسوری زنانه شهرت دارد. کیف‌های پرادا از محبوب‌ترین محصولات این برند هستند که کیفیت و قیمت بالایی دارند. به همین دلیل بیشتر کیف‌هایی که با مارک پرادا در بازار یافت می‌شوند تقلبی هستند چون کیف‌های اصل قیمت بسیار بالایی دارند. اما چطور می‌توان تقلبی بودن کیف پرادا را تشخیص داد؟ در این مقاله روش‌های تشخیص کیف پرادا تقلبی را ببینید.

۱- لوگو

برچسب لوگو در کیف پرادا اهمیت زیادی دارد و اطلاعات زیادی را از آن درباره اصل یا تقلبی بودن کیف می‌توان گرفت. این برچسب رنگی مشابه با رنگ اصلی کیف دارد، دوخت دور آن کاملا دقیق و با بخیه‌های مساوی و با کیفیت انجام شده است. حرف R در کلمه پرادا کمی قوس دارد و با فونت R معمولی انگلیسی متفاوت است. حروف لوگو و نوشته‌ها کاملا خوانا و درست هستند.

روش‌های تشخیص کیف پرادا تقلبی

۲- دوخت

بخیه‌ها در کیف‌های پرادا ریز و مساوی و با کیفیت عالی هستند. یک نکته مهم در مورد دوخت‌های کیف پرادا این است که کمی دارای زاویه هستند در حالی که کیف‌های تقلبی بخیه صاف دارند.

روش‌های تشخیص کیف پرادا تقلبی

۳- پایه‌ها

پایه‌های فلزی گرد کیف‌های پرادا دارای لوگوی برند هستند که با فونت درستی روی آن هک شده است و عمق مناسبی دارد و قابل خواندن است. البته برخی مدل‌های کیف پرادا پایه ندارند.

روش‌های تشخیص کیف پرادا تقلبی

۴- بافت

بافت چرم کیف‌های پرادا ریز و دارای جزئیات است و تفاوت محسوسی با کیف‌های تقلبی دارد.

روش‌های تشخیص کیف پرادا تقلبی

۵- کارت گارانتی و سایر متعلقات

به فونت نوشته‌ها توجه کنید. رنگ کارت اصل ته رنگی خاکستری دارد که با کارت تقلبی متفاوت است. این موارد را در پاکت کارت، در دفترچه راهنما نیز چک کنید.

روش‌های تشخیص کیف پرادا تقلبی

روش‌های تشخیص کیف پرادا تقلبی روش‌های تشخیص کیف پرادا تقلبی روش‌های تشخیص کیف پرادا تقلبی

مطالب مرتبط:

۱- روش‌های تشخیص عینک آفتابی Coach اصل از تقلبی

۲- راه‌های تشخیص پولوشرت لاکوست اصل از تقلبی

۳-  تفاوت پوست جز اصل و تقلبی در چیست؟

۴- راهنمای خرید و انتخاب کوله پشتی مناسب برای مدرسهدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :