chadmin در
0

آیا باید مارک روی آستین کت را جدا کنم؟

آیا باید مارک روی آستین کت را جدا کنم؟

بدون شک کت و شلوار یکی از مهم ترین لباس هایی است که هر مردی به چند دست از آن احتیاج دارد. این لباس برای بسیاری از موقعیت های اجتماعی اعم از مهمانی، محل کار، مصاحبه های شغلی و … جز ونیازهای اساسی است. اما نکته ای که شاید زیاد به چشم شما نیز خورده باشد عدم جدا کردن مارک از آستین کت و شلوار است. آیا باید مارک روی آستین کت را جدا کنم؟

 

چرا باید مارک روی آستین کت را جدا کنیم؟

 امروزه انواع مختلفی را برای کت و شلوار ها می توان نام برد، از این رو افراد مختلف با اندام و سلیقه های مختلف نیز می توانند این لباس را در شکل و حالتی که مورد علاقه شان خواهد بود برای خود و متناسب با محیطی که قصد استفاده از آن را دارند انتخاب نمایند. بر اساس آنچه گفته شد، کت و شلوار ها انواع مختلفی دارند که توسط برند های مختلف تولید شده اند و با قیمت های مختلف در فروشگاه های مختلف از بالای شهر گرفته تا پایین شهر به فروش می رسند.

برخی بر این باورند  که در کت و شلوار برخلاف بسیاری از انواع تی شرت و پیراهن که برند تولید کننده لباس بر روی سینه لباس و یا در کنار جیب به شکلی گلدوزی می شود و اعتبار آن لباس را به نوعی مشخص می نماید هیچ مشخصه ای برای نمایش ارزش و قیمت آن وجود ندارد پس چه لزومی دارد که قیمت بالایی برای آن پرداخت کنیم، لذا یک مدل معمولی تر و با قیمت پایینی از آن را خریداری خواهیم کرد و در ازای پول کمتر همان امکانات را دریافت خواهیم نمود.

آیا باید مارک روی آستین کت را جدا کنم؟

برخی دیگر  بر این باورند که برند پارچه ای، که روی آستین کت دوخته شده است بهترین نشان برای نمایش ارزش برندی و قیمت کت و شلوارشان خواهد بود. ولی آیا روش صحیح این است؟ آیا ارزش کت و شلوار به یک قطعه مارکی است که بر روی لباس دوخته شده است؟ مطمئنا بسیاری از مشاهیر و روسای جمهور در کشورهای مختلف که همواره از برندهای معروف خرید می کنند نباید مارک آستین خود را جدا کنند تا بتوانند به نمایش میزان توانمندی مالی خود در خرید از برندی خاص را بگذارند.

لطفا در اولین فرصت ممکن مارک روی آستین کت خود را جدا کنید.

توجه داشته باشید که این مارک که معمولا بر روی آستین سمت چپ دوخته می شود دقیقا مشابه مارک هایی است که از شلوار جین نو، پیراهن و یا تی شرتی است که شما خریداری نموده اید و نمایانگر نو بودن آن لباس است. بنابراین همواره بعد از خرید به کمک یک سوزن و یا بشکاف به جدا کردن این مارک از آستین کت خود بپردازید.

مطالب مرتبط:

۱- ۹ رنگ کت و شلواری که باید در کمد خود داشته باشید

۲- در هنگام خرید کت و شلوار مردانه به چه چیزهایی باید دقت کنیم؟

۳- آموزش بستن گره کراوات ویندسوردیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :