محمد رضا اهوارکی در
0

کتانی های جدید برند کانورس

کتانی های جدید برند کانورس

یک قرن برای هر چیزی می‌تواند طولانی باشد ولی وقتی کمپانی Converse تصمیم گرفت کتانی Chuck Taylor All Star II  را در 2015 رونمایی کند تمام این یک قرن صنعت تولید کتانی را متحول کرد. این کتانی که نمونه‌ی بازسازی شده‌ی Chuck Taylor All Star اورجینال در سال 1917 است و برند معروف Converse نیز روی آن بنا نهاده شده با دیزاینی جدید برای کسانی است که همیشه به دنبال سبک پوشش نو هستند. کتانی‌های جدید برند کانورس در ادامه معرفی خواهند شد. 

کمپانی Converse تصمیم گرفت تا برای این محصولش برای بهار و تابستان 2016 تغییراتی در طراحی آن ایجاد کند و این تغییر شامل تغییر شکل بلوک‌های رنگی با سیاه و سفید بود. به طور عمومی طرح های بصری و مفهومی از جنگل و کوهستان و رنگ های پاستلی جدید را در آن مشاهده می کنیم که الهام گرفته از تجربیات زیاد این کمپانی از شرکت کردن در فستیوال های مختلف و ایده گرفتن هاست.

All Stars نیز از برند های به نام تولید کتانی می باشد که به احتمال زیاد همه ی ما نام آن را شنیده ایم و یا از کتانی های آن (هرچند تقلبی) استفاده کرده ایم. محصول مشترک این دو کمپانی قرار است چیزی فراتر از تصورات ما و ایده ی جدیدی برای عوض کردن استایل کتانی پرفروش Chuck Taylor All Star باشد.

البته در کنار قهرمان تولید و خلق سبک زندگی های جدید بودن این کمپانی باید به طراحی های منحصر به فرد آن هم اشاره کرد. این کتانی حاوی یک کوسن مخصوص کمپانی Nike و زبانه ی بسیار نرم و طراحی شده توسط علم نانو است که آن را به یک کتانی لوکس ورزشی تبدیل کرده است.

در زیر تصاویری از این کتانی زیبا مشاهده می کنید:

کتانی های جدید برند Converse

کتانی های جدید برند کانورس

کتانی های جدید برند کانورس

مطالب مرتبط:

1- کفش کتانی های Christian Kimber

2- عوارض پوشیدن کفش پاشنه بلند چیست؟

3- کفش مناسب پاهای بزرگ و کوچک

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :