کفش کتانی های CHRISTIAN KIMBER

کمپانی کریستن کیمبر بعد از اولین عرضه موفقیت آمیز خود در حوزه کفش کتانی، دومین عرضه خود را با قدرت بیشتری آغاز نموده است. این فصل معماری کلکسیون او الهام گرفته از شهرکی بوده که در آن زندگی می کرده است یعنی ملبورن. هرکسی که این شهرک را دیده باشد متوجه علائمی از آن در این کفش کتانی ها می شود. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

شاید در این کفش کتانی ها شما علائمی از قبیل رنگ متالیک خاکستری و قهوه ای غباری را می بینید، رنگ آبی مایل به خاکستری قسمت شیشه ای آن نیز مشخص است و همچنین رنگ آبی روشن رودخانه ی یارا که از کنار این شهر می گذرد، و سبز درختان کنار خیابان. به طور خلاصه این کلکسیون کریستین کیمبر بوی آب و هوای ملبورن را برای طرفداران آن زنده می کند.

لازم به ذکر است قیمت این کتانی ها از 215 یورو شروع می شود.

کفش کتانی های CHRISTIAN KIMBER

کفش کتانی های CHRISTIAN KIMBER

کفش کتانی های CHRISTIAN KIMBER

کفش کتانی های CHRISTIAN KIMBER کفش کتانی های CHRISTIAN KIMBER کفش کتانی های CHRISTIAN KIMBER کفش کتانی های CHRISTIAN KIMBER کفش کتانی های CHRISTIAN KIMBER

مطالب مرتبط:

1- کفش مناسب پای بزرگ و کوچک

2- روش تمیز کردن کفش اسپرت چیست؟

3- انتخاب کفش مناسب مردانه برای تابستان

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :