نگاهی به برند اردم

0

برند اردم از برند‌های جدید در زمینه پوشاک زنانه است که در سال ۲۰۰۵ افتتاح شده است. لباس‌های اردم به دلیل تطبیق پذیری و زنانگی و استفاده جسورانه از رنگ و تزئینات در مدت کوتاه از محبوبیت بالایی برخوردار شدند و جای خود را در میان پوشاک زنان جهان باز کردند. در این مطلب نگاهی به برند اردم می‌اندازیم و با طراح اصلی و سبک و سیاق آن آشنا می‌شویم.

نگاهی به برند اردم

اردم مورالی اوغلو یک طراح مد کانادایی است که از پدری ترک و مادری انگلیسی در مونترال به دنیا آمده است. او مدرک کارشناسی طراح مد را از دانشگاه تورنتو دریافت کرده و مدتی در خانه مد ویوین وست وود کارآموزی کرده است. او در سال ۲۰۰۰ به لندن مهاجرت کرد و در کالج رویال لندن به ادامه تحصیل در رشته  فشن پرداخت و مدرک کارشناسی ارشد دریافت کرد.

اردم مورالی اوغلو در سال ۲۰۰۳ به نیویورک رفت و مدتی در کنار دایان فون فورستنبرگ کار کرد و دو سال بعد به لندن بازگشت و برند اردم را افتتاح کرد. برند اردم توانست در مدت کوتاهی به موفقیت برسد و برای چهره‌های مشهوری مثل کیت بلانشت، اما واتسون، ماریون کوتیار و کیت میدلتون لباس طراحی کند. این برند همچنین جوایز متعددی مثل CFDA و جایزه ملی طراحی بریتانیا را در سال‌های مختلف از آن خود کرده است.

نگاهی به برند اردم

سبک برند اردم جسورانه و تجربی است و در طراحی لباس‌ها از رنگ‌ها و طرح‌های غیر منتظره با چاشنی تزئینات به اندازه و زیبا استفاده می‌کند. لباس‌های اردم ظریف و زیبا هستند و زنانگی را در کنار جسارت و جذابیت عرضه می‌کنند. در حال حاضر برند اردم در ۱۷۰ فروشگاه در کشورهای مختلف جهان به ارائه محصولات خود می‌پردازد.

نگاهی به برند اردم

مطالب مرتبط:

۱- نگاهی به برند ایو سن لورن

۲- نگاهی به برند بولگاری

۳- نگاهی به برند لانوین

۴- اوت کوتور و داستان لباس‌های چند صد هزار دلاری

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :