کیف شانل اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟

0

شانل از مهم‌ترین و معروف‌ترین برندهای تاریخ بوده و هست و توانسته موفقیت خود را در طول نزدیک به یک قرن حفظ کند به طوری که محصولات شانل همیشه پرطرفدار و محبوب و البته گران بوده است. این محبوبیت و قیمت بالا سودجوها را بر آن داشته که به دنبال کپی آثار این برند باشند و اوضاع طوری شده که شاید بیش از 99 درصد محصولات با برند شانل در بازار تقلبی هستند. هر چند بسیاری از این مارک‌های تقلبی ادعایی بر اصل بودن هم ندارند اما باید بدانیم کیف شانل اصل چه ویژگی‌هایی دارد تا اگر روزی قصد خرید محصولات اصل شانل را داشتیم سرمان کلاه نرود. کیف شانل اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟

لوگو کیف شانل اصل 

همه شانل را با لوگوی معروف سی سی آن می‌‎شناسند. اما در لوگوی اصل سی سمت راست باید در قسمت بالا روی سی سمت چپ قرار می‌گیرد. این لوگو باید دقیقا در مرکز محل نصب آن قرار بگیرد. در تصویر زیر کیف سمت چپ تقلبی و کیف سمت راست اصل است و همان طور که می‌بینید در کیف سمت راست لوگو به سمت بالا تمایل دارد.

کیف شانل اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟

پوشش پارچه‌ای کیف شانل اصل

در تصویر زیر پوشش سمت راست تقلبی و پوشش سمت چپ اصل است. در پوشش اصل رنگ نوشته سفید و توپر و دقیقا در مرکز قرار دارد.

کیف شانل اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟

شماره سریال کیف شانل اصل

شماره سریال روی کیف شانل نام مدل و سال تولید آن را نشان می‌دهد. با یک جستجوی ساده در گوگل می‌توان به اصل بودن آن پی برد. این شماره سریال همیشه کم تر از 9 رقم دارد.

کارت گارانتی کیف شانل اصل

اگر شماره سریال روی کارت با روی کیف تطابق داشته باشد نشانه خوبی است اما دلیل اصل بودن کیف نیست. در تصویر زیر کارت سمت راست تقلبی و کارت سمت چپ اصل است. کارت اصل به راحتی خم نمی‌شود و محکم است و روی آن لوگوی هولوگرام دارد و نوشته های آن کمی مایل به خاکستری است.

کیف شانل اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟

زنجیر کیف شانل اصل

زنجیر کیف شانل اصل وزن قابل توجهی دارد. در تصویر زیر زنجیر طلایی اصل و زنجیر نقره‌ای تقلبی است. چرم ما بین آن‌ها تفاوت زیادی دارد، بند کیف اصل چرم یکپارچه و بدون دوخت دارد و دو لایه به نظر نمی‌رسد.

کیف شانل اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟

تعداد بخیه‌های کیف شانل اصل

تعداد بخیه‌ها در هر دو و نیم سانتی‌متر کیف اصل بیش از ده عدد است که در کیف تقلبی این مقدار کم‌تر است.

بافت

چرم کیف شانل اصل بافت دندانه‌ای دارد در حالی که چرم کیف تقلبی بدون بافت و صاف‌تر حس می‌شود. در مورد دوخت روی کیف‌ها که طرح لوزی شکل شانل شاخصه آن است یکسان و در همه قسمت‌ها مساوی است.

کیفیت کلی کیف شانل اصل

کیف اصل شانل فرم محکم‌تر و ساختار قوی‌تری دارد که در تصویر زیر می‌بینید. کیف با زنجیر طلایی اصل و کیف با زنجیر نقره‌ای تقلبی است. به کیفیت آستر دوزی داخل کیف نیز توجه کنید.

کیف شانل اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟

مطالب مرتبط:

1- روش‌های تشخیص عینک آفتابی Coach اصل از تقلبی

2- راه‌های تشخیص پولوشرت لاکوست اصل از تقلبی

3-  تفاوت پوست جز اصل و تقلبی در چیست؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :