خط چشم های رنگی، مهم‌ترین ترند تابستان امسال را چگونه بکشیم؟

اگر از کشیدن خط چشم مشکی خسته شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم خط چشم‌ های رنگی را آزمایش کنید که محبوب‌ترین آنها، خط چشم طلایی و آبی و تندترین آنها خط چشم زرد و سبز هستند. خط چشم‌های رنگی می‌توانند باعث شوند چشم‌های شما خیلی بیشتر جلب توجه کنند و در واقع بدرخشند. می‌توانید از آنها به صورت تکی و یا بدون سایه چشم استفاده کنید و مطمئن باشید که ارزش امتحان کردن دارند.

خط چشم رنگی

روش انتخاب رنگ خط چشم

همان‌طور که رنگ چشم شما در آرایش چشم‌های‌تان نقش دارد در انتخاب خط چشم‌های رنگی هم اهمیت پیدا می کند. در حالی‌که مشکی رنگ معمول و عادی خط چشم است اما برای استفاده از مداد چشم‌ رنگی قوانین کلی وجود دارد.

خط چشم رنگی

خط چشم رنگی برای چشم‌های قهوه‌ای: طلایی، صورتی، بنفش، ارغوانی، فیروزه‌ای و لاجوردی.

خط چشم رنگی برای چشم‌های آبی: در درجه اول رنگ های متعلق به خانواده نارنجی مثل قهوه‌ای- قرمز، برنزی، هلویی و مسی. اگر دوست دارید تضاد ایجاد کنید از خط چشم آبی-سرمه ای استفاده کنید.

خط چشم رنگی برای چشم‌های سبز: برنزی، ارغوانی، یاقوتی و ماهاگونی.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

خط چشم رنگی برای چشم‌های مشکی: از سایه های تیره‌تر صورتی مثل ارغوانی و قهوه‌ای روشن استفاده کنید. برای ایجاد تضاد، خط چشم مایع زرد و آبی براق مناسب هستند.

خط چشم رنگی برای چشم‌های عسلی: رنگ چشم عسلی از ترکیب سبز و قهوه‌ای به وجود آمده بنابراین خط‌های چشم رنگی مختلف رنگ های متفاوتی را در چشم‌های شما برجسته‌تر می‌کنید. تقریباً هر خط چشمی را می‌توانید با چشم‌های عسلی ست کنید که می‌تواند قهوه‌ای، طلایی، سبز یا بنفش باشد که این رنگ‌ها چشم‌های را به سمت قهوه‌ای متمایل می‌کند.خط چشم سبز یا خط چشم بنفش به برجسته کردن رنگ سبز در چشم‌های عسلی شما کمک می کند.

خط چشم رنگی

استفاده از خط چشم رنگی فقط روی خط مژه بالایی: این ظاهر را می توان در هر زمانی از روز و هر مکانی و به معنای واقعی کلمه با هر رنگی انجام داد! اگر در مراسمی شرکت می کنید خط چشم ساده آبی کم‌رنگ این کار را انجام می‌دهد. اگر مهمانی عصرانه است، خط چشم طلایی را با سایه چشم قهوه‌ای ست کنید. برای حضور در دفتر کار رنگ‌های ظریف و نامحسوسی مثل خط چشم صورتی یا خاکستری عالی به نظر می‌رسند.

خط چشم رنگی

کشیدن خط چشم رنگی برای داخل چشم: برای کشیدن خط داخل چشم ما همیشه از خط چشم مشکی استفاده می‌کردیم. اما اگر تمایل دارید قالب را بشکنید و هنوز در مورد خط چشم‌های رنگی تازه کار هستید، به شما پیشنهاد می کنیم از مداد چشم بی‌رنگ استفاده کنید. در مرحله بعد می‌توانید از خط چشم فیروزه‌ای استفاده کنید.

استفاده از خط چشم رنگی فقط روی گوشه های داخلی و خارجی چشم: برای داشتن خط چشم قابل توجه، قسمت میانی خطوط مژه را خالی بگذارید و در گوشه های داخلی و خارجی چشم‌ها خط چشم رنگی بکشید.

استفاده از خط چشم رنگی درست بالای خط چشم مشکی: این ظاهر را بهتر است با خط چشم‌های مایع امتحان کنید. خط چشم های رنگارنگ مات را بالای یک خط چشم مشکی معمولی بزنید. با استفاده از خط چشم براق یا نقره‌ای موقع رفتن به مهمانی، ضریب فریبندگی و زیبایی چشم‌هایتان را بالا ببرید.

خط چشم رنگی

استفاده از خط چشم رنگی برای پرکردن خط چشم مشکی: اگر در کشیدن خط چشم‌های مایع مهارت دارید این نوع خط چشم را انتخاب کنید. خط چشم دنباله‌دار خودتان را با مداد مشکی بکشید، منتهی قسمت میانی آن را خالی بگذارید و از یک خط چشم براق برای پر کردن این قسمت خالی استفاده کنید.

استفاده از یک خط چشم رنگی روی نیمی از خطوط مژه و یک رنگ دیگر در نیمه دوم: این جفت بهترین کار را انجام می دهد از رنگ‌های روشن و تیره استفاده کنید.

خط چشم گرافیکی که در یکی از شوهای مد شنل خیلی زیاد به کار گرفته شد تا دو سال گذشته هم به همان شدت ادامه داشت و هنوز هم خیلی از افراد مشهور آن را به کار می‌برند. این آرایش با الهام از آرایش نمادین توییگی (TWIGGY)، مدل بریتانیایی که در دهه 1960 محبوبیت پیدا کرد، رواج پیدا کرد. و برای رسیدن به نسخه خیلی مدرن‌تر جدا از خط چشم مشکی از خطوط مشخص و رنگ‌های زنده و پرنشاط استفاده می‌شود.

خط چشم رنگی

خط چشم گرافیکی با مینیمالیسم هندسی رابطه مستقیم دارد و البته بدون شک به مهارت‌های بستگی دارد.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :