بهراد در
0

مو را حجیم نشون بدید

مو را حجیم نشون بدید

تقریبا امروزه وقتی از هر مدل مویی استفاده کنید، قصد دارید بخشی از مو را حجیم نشون بدید. چرا که در برخی تضاد و در برخی دیگر تغییر شکل کله برای تناسب بیشتر، مورد پسند و قبول می باشد. در این مقاله قصد داریم روشی برای این ارایه بدیم که مو را حجیم نشون بدید و ازش لذت ببرید پس با چی بپوشم همراه باشید.

اول از همه ذکر این نکته خیلی مهمه که باید بدونید دقیقا دنبال چه مدل مویی هستید و بهتره مدل موی نسبی برای شکل صورت خودتون رو بدونید که وسط کار کله شما ببیش از حد دراز نشون نده. تقریبا هر مدل مویی باید موی شما رو حجیم نشون بده (البته بجز مدل سربازی) البته برخی دوستان موهاشون حجیم هست ولی قصد ما این هست که بیشترین حجم رو به مو بدیم.

کلا چهار تا چیز نیاز هست.

  • سشوار
  • ژل یا هر چیزی که به موهاتون می زنید
  • برس مو
  • تافت مو

اولین کار خشک کردن مو هستش و میشه گفت تقریبا افراد کمی هستند که مویی داشته باشند که جاذبه گریز باشه و تو هوا معلق بمونه و بقیه باید قشنگ بشینیم و با گرمای زیاد موهامون رو داغ کنیم تا رو هوا بمونه. البته مسلما باید سعی کنید موهای خودتون رو به سمت بالا بفرستید که توی عکس زیر کاملا مشهوده. خشک کردن مو اسفاده از ژل و حالت دادن مو رو راحت تر می کنه.

مو را حجیم نشون بدید

حالا وقتشه ژل مو استفاده کرده و مدل دلخواه رو به موهاتون بدید و در این حال اصلا دیگه از سشوار استفاده نکنید که باعث میشه موهاتون پرپر بشه و به سمت مدل موی سربازی برید. البته حواستون باشه ماده ای که استفاده می کنید، خیلی رقیق و به اصطلاح عامیانه آبکی نباشه و دنبال ژل، روغن ی واکسی برید که چسبندگی خوبی به موهاون بده.

مو را حجیم نشون بدید

الان وقتشه که یک تافت بزنید و مطمئن باشید که موهاتون مثل ذر حجیم شده دیگه به حالت قبلی بر نمی گرده.

مطالب مرتبط:

1- چرا برخی آقایان موی تیره و ریش قرمز رنگ دارند؟

2- مدل موی متناسب با شکل صورت مردان

3- بررسی ۳ مدل موی تابستانه ی آقایان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :