سایت لباس عمده وفا پوش چگونه به تولیدی ها و مغازه داران لباس کمک می کند؟!

اساسا وفا پوش چرا شکل گرفت؟ وفا پوش حاصل تفکر تولید کننده پوشاک زنانه ای است که روزگاری برای یافتن مشتری به دردسر می افتاد و به راحتی نمی توانست کالاهای خود را به فروش برساند. موسس وفا پوش به این نتیجه رسید که از طریق اینترنت می تواند محصولاتش را بازاریابی کند و به فروش برساند. کار به همینجا ختم نشد، وفا پوش تصمیم گرفت علاوه بر محصولات خودش، محصولات ما بقی تولیدی های همکار که تمایل به فروش محصولاتشان به صورت عمده را دارند را نیز عرضه نماید و اصطلاحا تبدیل به مارکت پلیس متخصص در حوزه خرید و فروش لباس عمده شود.

در اینجا می خواهیم ببینیم دغدغه های تولید کننده و مغازه دار چه مواردی هستند و وفا پوش چه کمکی به حل آنها خواهد کرد؟!

سایت لباس عمده

دغدغه های تولید کننده پوشاک چه مسائلی هستند؟!

عشق، تنها عشق است که یک تولید کننده را به حرکت وا می دارد؛ غیر ممکن است تولید کننده ای را پیدا کنید که هدف اول و آخرش سود باشد، چه روزها و شب های سختی را پشت سر خواهند گذاشت تا به سود برسند، مگر می شود بدون به پا کردن پوتین آهنین وارد عرصه تولید شد، آیا صرف اخذ مجوزها نیازمند پوتین آهنین نیست؟ در دولت سیزدهم سعی بر آن شده که اخذ مجوزهای کسب و کار به صورت آنلاین و ساده سازی شود که امیدواریم وزارت صمت در این مساله ثابت قدم باشد ولی این از سختی طاقت فرسای تولید کننده کم نمی کند و نخواهد کرد.

اما دغدغه اصلی یک تولید کننده چیست؟ آیا چیزی جز فروش است؟

سوال : چگونه می توان فروش تولید کننده را تضمین و افزایش داد؟!

از قدیم گفته اند : یک دست صدا نداره. یقینا با تک فروشی نمی توان حجم فروش بالایی را متصور شد، مگر آنکه خیل عظیم مشتری وفادار در انتظار محصولاتتان باشد، آیا یک تولید کننده تازه کار چنین مشتریانی دارد؟ پس راهکار چیست؟

چه نوع فروشی می تواند رگال ها و انبار تولیدی را در کمترین زمان ممکن خالی و به تولید کننده تضمین گردش کار بدهد؟ آیا جز فروش عمده می توان چیز دیگری را متصور شد؟ خیر. تصور کنید در ماه 10.000 محصول را تولید می کنید، اگر بخواهید تک فروشی کنید می بایست 10.000 مشتری طالب محصولات شما باشند. 10.000 سفارش، 10.000 بسته بندی و 10.000 ارسال محصول. اما کافی است 100 مغازه دار بخواهند محصولات شما را بخرند، شما دیگر دغدغه ناقص ماندن رنگ بندی و سایز بندی را ندارید و فقط می بایست ببینید بازار تشنه چه محصولی است و صرفا به تولید فکر کنید و دست از تولید بر ندارید.

وفا پوش چگونه به من تولید کننده کمک می کند؟

چه چیزی بهتر از اینکه محصولات شما در سراسر ایران عرضه شود؟ چه تکنولوژی را متصور هستید که بتواند محصولاتتان را در سراسر کشور عرضه نماید؟ آیا جز اینترنت چیز دیگری هست؟ در یک جمله باید گفت که وفا پوش محصولات شما را در سراسر ایران عرضه می کند و مستقیما به مغازه داران و بنکداران به فروش می رساند. شما می توانید به راحتی با این عمده فروشی ارتباط برقرار کرده، راجع به محصولاتتان توضیح داده، حجم تولید را بازگو کرده و راجع به عکاسی، مدلینگ و مسائل دیگر از این مجموعه سوالات خود را جویا شوید و شروع به همکاری نمایید.

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :