مائده قربان زاده در
0

ماسک شکلات و خواص بی نظیر آن بر روی پوست

ماسک شکلات و خواص بی نظیر آن بر روی پوست

ماسک شکلات یکی از بهترین  ماسک هایی است که برای  پیشگیری از چین و چروک پوست و باز شدن منافذ پوست استفاده می شود. اگر شما عاشق شکلات باشید ممکن است  به خوردن ماسک در حین استفاده از آن مشغول شوید به خاطر بوی و طعم خوب آن. کارشناسان چی بپوشم طرز تهیه و استفاده از این ماسک جادویی را در  زیر به شما آموزش می دهند.

استرس  و استفاده از مواد آرایشی و شیمیایی و همچنین اشعه ماوراء بنفش اثرات زیان باری بر روی پوست شما دارند  ماسک شکلات به شما کمک کند تا  این آثار زیان بخش را  از بین برده و یا آن را تا حد خیلی زیادی کاهش دهید و پوستی شفاف و زیبا به شما هدیه خواهد داد.

 برای درست کردن این ماسک فوق العاده و جادویی به مواد زیر احتیاج دارید:

2 قاشق غذا خوری پودر کاکائو

1 قاشق غذا خوری روغن بادام

1 قاشق غذا خوری عسل

1/3قاشق چای خوری آب لیمو تازه

1/4 قاشق چای خوری نمک دریایی

ماسک شکلات و خواص بی نظیر آن بر روی پوست

چگونه ماسک شکلات استفاده کنم؟

مواد تشکیل دهنده را با هم مخلوط کنید  و به صورت یک خمیر ضخیم بر روی پوست قرار دهید. سپس بگذارید 15 الی 20 دقیقه روی پوستتان بماند  و بعد از آن با آب گرم ان را از  روی پوستتان بشوئید.

به دلیل اینکه پودر کاکائو درصد زیادی از آنتی اکسیدان  دارد به ترمیم شدن  نقاط آسیب دیده پوستتان و همچنین جلوگیری از چین وچروک شدن پوست کمک می کند. آبلیمو به آرامی  سلول های مرده پوست را حذف می کند و عسل و روغن بادام نیز وظیفه آبرسانی به پوست و مرطوب نگه داشتن آن را دارند.

مطالب مرتبط:

1- مانیکورهای میوه‌ای ایده ای برای تابستان

2- رنگ موی رز گلد در اینستاگرام

3- چگونه چشم ها را آرایش کنیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :