امید جعفری در
0

حلقه نامزدی سلبریتی ها چقدر ارزش دارد؟

حلقه نامزدی سلبریتی ها چقدر ارزش دارد؟

ازدواج، عقد و عروسی همگی لحظات خاصی در زندگی هستند اما روزی که یک حلقه با نگین درشت یا حلقه‌ای ساده با چندین نگین ریز به عنوان حلقه ازدواج دریافت می‌کنید، می‌تواند به‌ یادماندنی‌تر باشد. حلقه ازدواج به قدری مهم بوده است که عکاسان پیگیر سلبریتی‌ها سعی بر شکار حلقه‌های عروسی هنرمندان و شخصیت‌های مشهور دنیا کرده‌اند. امروز در چی بپوشم، نگاهی به گران ترین حلقه نامزدی سلبریتی ها خواهیم داشت.

 

گران ترین حلقه نامزدی سلبریتی ها چقدر ارزش دارد؟

مجلات و وبسایت‌های بسیاری درباره ویژگی‌های حلقه نامزدی سلبریتی ها نوشته‌اند که نشان دهنده جذابیت کلکسیون جواهرات افراد مشهور برای افراد عادی است. اگر به دنبال الهام گرفتن از حلقه نامزدی سلبریتی مورد علاقه خود، برای طراحی حلقه ازدواج‌تان هستید پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید.

 

حلقه ازدواج هایلی بالدوین

اگر از طرفداران جاستین بیبر باشید شاید جالب باشد بدانید که او به نامزد کنونی خود هایلی بالدوین حلقه‌ای طلایی به همراه یک الماس تراشیده شده به قیمت ۵۰۰ هزار دلار امریکا تقدیم کرده است. این حلقه طی چند هفته ساخته و آماده شده بود.

حلقه ازدواج هایلی بالدوین

حلقه ازدواج کارلی کلاوس

کارلی کلاوس و همسرش زندگی مشترک خودشان را در سال ۲۰۱۸ با یک حلقه ازدواج خوش ساخت که نگین وسط آن به شکل مربعی تراش خورده است، شروع کردند.

حلقه ازدواج کارلی کلاوس

حلقه ازدواج لیدی گاگا

لیدی گاگا در سال ۲۰۱۸ ازدواج رسمی خود با کریستین کارینو را به همراه حلقه‌ای مزین به نگین صورتی و چندین و چند برلیان تراش خورده دور آن به همگان اعلام کرد. ارزش نگین وسط حلقه، ۴۰۰ هزار دلار برآورد شده است.

حلقه ازدواج لیدی گاگا

حلقه ازدواج پریانکا چوپرا

کوچک‌ترین پسر در خانواده جوناس با پریانکا چوپرا در سال ۲۰۱۸ ازدواج کرد. آن‌ها ازدواج خود را در اینستاگرام با پست کردن یک عکس که در آن نگینی با تراش مربعی شکل روی رینگ به چشم می‌خورد به همه دوست داران خود اعلام کردند. چوپرا علاقه زیادی به برند تیفانی دارد و جوناس کل فروشگاه تیفانی در لندن را برای پیدا کردن حلقه مناسب او زیر و رو کرده بود.

حلقه نامزدی

حلقه ازدواج تراجی پی. هنسون

کلوین هایدن، درخواست ازدواج خود به تراجی پی. هنسون را با یک حلقه ازدواج شیک کامل‌تر کرد. حلقه ازدواجی با نگین درشت وسط که به شکل کاملاً امروزی تراش خورده و روی یک حلقه رزگلد نشانده شده است، در شبکه‌های اجتماعی به عنوان حلقه ازدواج این دو معرفی شد.

حلقه ازدواج تراجی پی. هنسون

حلقه ازدواج گوئینت پالترو

گوئینت پالترو، بازیگر فیلم مرد آهنی، جنگ ابدیت و هالک است. برد فالچوک نامزد او، که یک حلقه نگین آبی رنگ به روی رینگی از طلای سفید که روی آن باز هم نگین کاری شده است را در سال ۲۰۱۸ تقدیم پالترو کرد.

حلقه ازدواج گوئینت پالترو

حلقه ازدواج پاریس هیلتون

کریس زیلکا و پاریس هیلتون ازدواج رسمی خود را همین امسال در پست اینستاگرامی اعلام کردند. زیلکا برای پاریس، نگین درشت ۲۰ قیراطی به مانند اشک چشم، که گویا از کوه‌های اطراف شهر زندگی خودش کشف شده بود را با ارزش ۲ میلیون دلار تقدیم کرد.

حلقه ازدواج پاریس هیلتون

حلقه ازدواج ماریا منونوس

کوین اندرگارو پس از چندین سال بالاخره از ماریا منونوس به شکلی نمایشی خواستگاری کرد. حلقه این دو به دست هنرمند جواهرات «جین دوست» ساخته و پرداخته شده بود. در عکس‌هایی که از حلقه منتشر شد، رینگی با نگین‌های درشت به همراه یک نگین درشت تراش خورده که دور تا دور آن دوباره نگین کاری شده بود، به چشم می‌خورد.

حلقه ازدواج ماریا منونوس

حلقه ازدواج مگان مارکل

هر چند حلقه ازدواج مگان مارکل زیبا و ارزشمند به نظر می‌رسد اما آنقدرها هم گرانقیمت نیست. این حلقه ازدواج از سه تکه الماس تشکیل شده است که نگین اول در مرکز انگشتر قرار دارد و از یک الماس ۳ قیراطی تراش خورده ساخته شده است و دو نگینی که در دو طرف رکاب انگشتر است بین ۰٫۵ تا ۰٫۷۵ قیراط وزن دارند. براساس آن چیزی که طراحان جواهر اعلام کرده‌اند ارزش این حلقه ازدواج حدود ۵۰۰،۰۰۰ دلار تا ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار ارزش دارد.

عکس حلقه ازدواج مگان مارکل توجه همه را به خود جلب کرد

حلقه ازدواج کیلی کوئوکو

کارل کوک در تولد ۳۲ سالگی کیلی کوئوکو در سال ۲۰۱۷، از او خواستگاری کرد. کارل حلقه‌ای از نگین درشت اشکی شکل را از مغازه الماس نادیس در لس انجلس تهیه و آن به کیلی هدیه کرد. رینگ حلقه هم مزین به برلیان های ریز و طراحی شده است.

حلقه ازدواج کیلی کوئوکو

حلقه ازدواج کاردی بی

«کیاری کندرل سیفس» در سال ۲۰۱۷ روی استیج از کاردی بی با یک حلقه ازدواج ۸ قیراتی روی رینگ طراحی شده، خواستگاری کرد. زندگی این دو از روز اول تا بعد از ازدواج همیشه در تلاطم بوده است.

حلقه ازدواج کاردی بی

حلقه ازدواج سوفی ترنر

یکی دیگر از پسران خانواده جوناس، یعنی جوئی از سوفی ترنر، با حلقه‌ای مزین به نگین اشکی شکل و تراشیده شده، خواستگاری کرد. این مراسم نمایشی در سال ۲۰۱۷ برگزاری شد.

حلقه ازدواج سوفی ترنر

 

حلقه ازدواج مندی مور

مندی مور با حلقه‌ای که نگین آن مابین یک حلقه طلایی قرار داده شده است، در سال ۲۰۱۷ و توسط تیلر گلدسمیت سورپرایز شد. حلقه این دو به نسبت حلقه ازدواج‌هایی که تاکنون معرفی کردیم ساده‌تر بوده است.

حلقه ازدواج مندی مور

حلقه ازدواج کریستن دانست

جسی پلمونس که گویا مرد عنکبوتی را توانسته بود شکست دهد از کریستن دانست با حلقه ازدواج ساخته شده از یک نگین بیضی شکل و رینگ طلایی رنگ خواستگاری کرد.

حلقه ازدواج کریستن دانست

حلقه ازدواج سی یرا

راسل ویلسن با حلقه ازدواج متفاوت از سی یرا خواستگاری کرد. این حلقه مزین به یک الماس ۱۶ قیراطی است که حجم زیادی روی رینگ به خود اختصاص داده روی دستان سی یرا درخشش دو چندان به خود گرفته است.

حلقه ازدواج سی یرا

حلقه ازدواج کیت آپتون

کیت آپتون، با جاستین ورلندر در سال ۲۰۱۶ ازدواج کرد. حلقه ازدواج کیت متشکل از یک الماس درشت در وسط و چندین الماس ریز کوچک روی رینگ است. درشتی الماس وسط به قدری است که دیگر الماس‌ها به چشم نمی‌آیند.

حلقه ازدواج کیت آپتون

حلقه ازدواج مارگو رابی

مارگو رابی، ازدواج رسمی خود با تام آکرلی را با عکسی از حلقه ازدواج خود که به شکل نگینی اشکی شکل روی رینگ طلایی با چندین نگین کوچک دیگر بود را در سال ۲۰۱۶ اعلام کرد.

حلقه ازدواج مارگو رابی

حلقه ازدواج پیپا میدلتون

پیپا میدلتون خواهر کیت میدلتون حلقه ازدواج به شکل رینگ ساده که روی آن الماسی ۳ قیراطی کار شده بود از طرف جیمز متیوز دریافت کرد. این دو نفر در سال ۲۰۱۶ ازدواج خود را به ثبت رساندند.

حلقه ازدواج پیپا میدلتون

حلقه ازدواج آماندا سایفرد

حلقه ازدواج آماندا سایفرد با توماس سادوسکی کاملاً متفاوت است. در سال ۲۰۱۶ زمانی که ازدواج این دو اعلام شد، همه به دنبال شکار نگینی بزرگ روی دستان آماندا بودند اما تنها عکسی که موفق شدند بگیرند، دو رینگ ساده متصل به هم روی انگشتان او بدون هیچ نگین و تجملاتی بود.

حلقه ازدواج آماندا سایفرد

حلقه ازدواج جولیان هاف

جولیان هاف هم اکنون همسر بروکس لیچ است. این دو مراسم ازدواج خود را با یک حلقه ازدواج نگین درشت ۶ قیراطی جشن گرفتند. نگین این حلقه به قدری درشت است که رینگ آن شاید کمی نامناسب به نظر برسد.

حلقه ازدواج جولیان هاف

حلقه ازدواج الیسون بری

دیو فرانکو از الیسون بری در سال ۲۰۱۵ با یک حلقه کلاسیک درخواست ازدواج کرد. نحوه قرار گیری و همچنین تراش روی نگین شما را به یاد انگشترهای قدیمی سلطنتی می‌اندازد.

حلقه ازدواج الیسون بری

 

حلقه ازدواج امل کلونی

امل کلونی وکیل بریتانیایی و همسر جرج کلونی، در سال ۲۰۱۴ با حلقه‌ای که روی آن الماسی ۷ قیراطی به شکل تراش مستطیلی به چشم می‌خورد، ازدواج خودش را رسما اعلام کرد.

حلقه ازدواج امل کلونی

 

 

مقالات مرتبط:

۱- ۱۷ مدل حلقه ازدواج شیک و لوکس از برند میکی موتو

۲- عکس حلقه ازدواج مگان مارکل توجه همه را به خود جلب کرد

۳- ۴۰ عکس حلقه نامزدی تو دست از بهترین مدل های امسال

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سارا کشفی در تاریخ 08 دسامبر 2018

عالی بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :