ساعت مچی هنرپیشه‌های معروف

0

ساعت مچی همواره به عنوان یکی از مهم ترین اکسسوری‌ها در میان آقایان شناخته می‌شود، به طوری که بسیاری برای نمایش میزان ثروت و دارایی خود از انواع بسیار لوکس و گرانقیمت آن استفاده می‌کنند. در این میان بسیاری از هنرمندان هالیوود به عنوان سفیر برندهای مشهور ساعت سازی معرفی شده‌اند. ساعت مچی هنرپیشه‌های معروف از کدام برندهاست؟ با چی بپوشم همراه باشید. 

1- ساعت مچی تام کروز

همه ما با نقش‌های اکشن تام کروز خاطراتی داریم. شاید این نقش‌ها در زندگی شخصی او نیز تاثیر گذاشته باشد. ساعت مچی تام کروز از برند برمونت است. برمونت توسط دو شریک انگلیسی که از افسران سابق هوایی ارتش انگلستان بوده‌اند تاسیس شده است.

ساعت مچی هنرپیشه‌های معروف

2- ساعت مچی لئوناردو دی کاپریو

درخشش این بازیگر سرشار آمریکایی در تایتانیک سبب شد تا بیش از هر زمانی مورد توجه کمپانی‌های مختلف از جمله کمپانی‌های ساعت سازی قرار گیرد. ساعت مچی تگ هیور یکی از انتخاب‌های بسیاری از تجار در یک دهه گذشته بوده و جواب خود را به خوبی پس داده است.

ساعت مچی هنرپیشه‌های معروف

3- ساعت مچی جیسون استاتهام

بازیگری که تقریبا در تمام فیلم‌های پر فروش و اکشن هالیوود پای ثابت است کسی جز استاتهام نیست. ساعت مچی پانرای که در بسیاری از فیلم‌های موفق به عنوان اسپانسر حضور داشته مورد توجه این هنرپیشه معروف قرار گرفته است. اگر فیلم ترانسپورتر را با بازی جیسون استاتهام به خاطر بیاورید حتما می‌توانید به تبلیغات نامحسوس این برند را مرور کنید!

ساعت مچی هنرپیشه‌های معروف

4- ساعت مچی آشر خواننده معروف

این خواننده مشهور که تاکنون توانسته است بیش از 10 میلیون نسخه از آلبوم‌های خود را بفروش برساند از هواداران برند رولکس است! نکته ای که بد نیست در مورد ساعت مچی رولکس بدایند این است که از دید مجله فوربس این رولکس 57 امین برند قدرتمند در جهان است.

ساعت مچی هنرپیشه‌های معروف

5- ساعت مچی براد پیت

شاید بتوان براد پیت را سفیر برند تگ هیور معرفی کرد. این هنرپیشه سرشناس از مدل کررا این برند استفاده می‌کند.

ساعت مچی هنرپیشه‌های معروف

6- ساعت مچی رابرت دونی جر

بازیگری که از 5 سالگی در جلو دوربین بوده و بعد از بازی در سریال شرلوک هلمز و فیلم سینمایی مرد آهنین به شهرت هر چه تمام دست یافت. ساعت مچی جگر لوکولتر که به عنوان یکی از پیچیده‌ترین انواع ساعت مچی در ساخت شناخته می‌شود در دستان این هنرپیشه معروف جا خوش کرده است.

ساعت مچی هنرپیشه‌های معروف

7- ساعت مچی جان تراولتا

هنرپیشه مشهور فیلم تغییر چهره در اواخر دهه 90 تنها فردی است که از میان این لیست 7 نفره از ساعت مچی برتلینگ استفاده می‌کند. این کمپانی انگلیسی پیشتر از دیوید بکهام چهره سرشناس فوتبال برای معرفی محصولات خود استفاده کرده است.

ساعت مچی هنرپیشه‌های معروف

مطالب مرتبط:

1- ساعت مچی شخصیت جیمز باند از کدام برند است؟

2- چگونه اولین ساعت مچی را بخریم؟

3- ساعت مچی مناسب با کت و شلوار

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :