از آن هاثاوی تا زندایا، زیباترین سفیران تبلیغاتی برند جواهرات بولگاری

بولگاری از جدیدترین کمپین خود به اسم «عجایب غیرمنتظره» رونمایی کرد. که در آن بازیگران زیادی حضور دارند؛ مثل آن هاتاوی که در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ با مجموعه جواهرات این برند در مقابل دوربین‌ها حاضر شد و حسابی هم ژست گرفت. البته بولگاری همیشه از چهره‌های معروف مانند برندهای دیگر استفاده می‌کند اما مایه بیشتری نسبت به سایر برندها برای این کار می‌گذارد.

ad banner

سفیران برند بولگاری

بولگاری این بار هم سفیران تبلیغات جواهراتش را به رم و قصر تاریخی پالازو باربرینی برده است.

سفیران برند بولگاری

بولگاری با ستاره‌های کره‌ای و چینی

لیزا مانوبان از گروه بلک پینک، شو چی بازیگر چینی و پریانکا چوپرا جوناس هم همگی در کمپین جدید بولگاری هستند و قرار است مجموعه جواهرات و ساعت‌های بولگاری را تبلیغ کنند.

سفیران برند بولگاری

پیشکسوتان تبلیغ بولگاری

بد نیست بدانید زندایا و لیزا از سال ۲۰۲۰ سفیر بولگاری بوده‌اند و چوپرا جوناس سال گذشته به عنوان سفیر بولگاری انتخاب شد.

سفیران برند بولگاری

سفیران پر سر و صدا

هاتاوی با زندیا که او هم یکی از سفیران برند پر سر و صدای بولگاری است؛ در ویدیوی تبلیغانی این برند اطراف کاخ مجللی معروف به خانه نمادین رومی با لباس‌های متفاوتی می‌چرخند و از این برند می‌گویند.

این فیلم را هم کارگردان معروف پائولو سورنتینو در رم ساخته. در فیلم صحنه‌هایی از باران جادویی گل‌ها و مناظر خیره‌کننده شهر دیده می‌شود.

هاتاوی و آچمز کردن دوربین‌ها از زیبایی

زیباترین میکاپ های فستیوال کن

هاتاوی در جشنواره فیلم کن لباس سفید رنگ راسته و دنباله داری از برند آرمانی پریو پوشیده بود. او گردنبند مدل مدیترانه‌ای بولگاری و یک حلقه یاقوت کبود از همین مجموعه جواهرات را به انگشت داشت.

پریانکا چوپرا با مارهای بولگاری

پریانکا چوپرا جوناس بازیگر و مدل هندی هم در کمپین «عجایب غیرمنتظره» بولگاری هست. او جواهراتی نزدیک به فرهنگ هند و با شکل مار دارد. مار در مذهب هندو مقدس است تا جایی که برخی مار را می‌پرستند و دیگران هم آن را نمی‌کشند.

سفیران برند بولگاری

لیزا در راه رم

بولگاری در این کمپین جدید لالیسا مانوبان، معروف به لیزا را هم به عنوان سفیر خود انتخاب کرد. لیزا از گروه پر طرفدار کی پاپ بلک پینک است که بسیاری از نوجوان‌ها امروز خودشان را برای این گروه موسیقی می‌کشند.

سفیران برند بولگاری

برند بولگاری در صفحه اینستاگرام خود عکس‌هایی از لیزا را منتشر کرده و از سفر او به شهر رم و خانه نمادین رومی خبر داده است.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :