دختر خانم‌ها این تصاویر را نبینند؛ قلبشان طاقت ندارد!

خوش استایل ترین ایدل‌های کیپاپ را می‌شناسید؟ پسرهای جذاب آسیایی که چهره‌های آشنایشان بارها روی مجلات معروف مد مانند ووگ(Vogue) و اِل (ELLE) درخشیده و اعضای افتخاری خانه‌های اصیل مد در ایتالیا و فرانسه هستند.

ad banner

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

در ادامه لیستی از خوشپوش ترین آیدل ‌های کیپاپ فراهم شده که می‌توانید برای استایل و سبک پوشش خودتان از آن الهام بگیرید.

کیم تهیونگ از بی تی اس

بدون شک تهیونگ که ممکن است اورا با نام “وی” بشناسید، در صدر لیست خوشتیپ ترین آیدل‌های مرد قرار می‌گیرد.

تهیونگ در سالهای متوالی از طرف سایت‌های معتبر به عنوان خوش‌قیافه ترین خواننده‌ی مرد کیپاپ انتخاب شده است اما بسیاری معتقدند که او خوش‌استایل ترین مرد کیپاپ نیز هست.

تهیونگ در کیپاپ به پسرِ گوچی معروف است و بنظر می‌رسد گوچی برند مورد علاقه‌ی اوست. گوچی برای سبک وینتیج (vintage) که با اکثراستایل‌های روزمره‌ی تهیونگ همخوانی دارد، بسیار مناسب است.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

تهیونگ در اوت فیت های روزمره‌اش استایل‌های وینتیجِ کلاسیک را  ترجیح میدهد.مانند پیراهن ‌های دکمه دار و شلوارهای پارچه‌ای اورسایز که در عین زیبایی راحت و سبک بنظر می‌رسند. همچنین طیف های مختلف طوسی و قهوه‌ای از رنگ‌های اصلی این سبک به نظر می‌رسند و وی سلیقه‌ی بسیار خوبی در ست کردن این رنگ‌ها دارد.

این خواننده‌ی در اوقات سرد سال علاقه‌ی زیادی به پالتو‌های بلند در ررنگ‌های نودِ همیشگی‌اش دارد.
در مجموع استایل او بسیار شیک بنظر می‌رسد و صندل های تابستانه گوچی یا شال گردن‌های چنل نشان می‌دهد تهیونگ جوان سلیقه‌ی گران قیمتی دارد.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

کای از اکسو

نفر دوم در این لیست کای از اکسو خواهد بود.او بدون شک یکی از خوانندگان خوش‌سلیقه‌ی کیپاپ است که هیچ ترسی برای امتحان ترند‌های کم طرفدار فشن ندارد.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

کای اولین کسی بود که بین آیدل‌های مرد کره‌ای کراپ تاپ را امتحان کرد. این خواننده شروع کننده خیلی از این ترندهای نوپای فشن در کیپاپ بوده و بسیار در انتخاب استایل‌های روی استیج جسور است.

برخلاف استایل‌های اجرا، در استایل‌های روزمره کای معمولا سبک ساده و کلاسیک را ترجیح می‌دهد؛ مانند پیراهن و شلوار کلاسیک مردانه یا ست‌های کژوال جین.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

مینگیو از seventeen

مینگیو بسیار سلیقه خوبی در ترکیب سبک کلاسیک و کژوال دارد. او ممکن است یک کفش رسمی مردانه را با یک ژاکت اورسایز ست کند؛ یا یک کت رسمی را کنار اسنیکرزهای ورزشی نایک (Nike)و نیوبالانس (new balance)بپوشد. فرقی ندارد مینگیو چطور لباس‌هایش را ست کند، او همیشه بهترین استایل‌های ترکیبی را می‌سازد.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

جیهوپ از بی تی اس

جیهوپ شخصیت پرشور و پرانرژی دارد. همچنین بسیار به سبکهیپ هاپ علاقه‌مند است و این دو ویژگی به خوبی استایل هایاو پیداست. لباس‌های جیهوپ بگی و گشاد است تا مانع جنب و جوش شخصیت پرانرژی اش نباشد. علاوه بر این او به استفاده ازکلاه ‌های نقاب دارِ کپ و استایل‌های چندلایه‌ی هیپ‌ هاپی عادت دارد. در لیست آیتم‌های مورد علاقه‌ی این خواننده باید جردن های ساقدار نایک و دیگر برند ها در این سبک کفش را نام برد. جیهوپ سلیقه گران قیمتی دارد و پسرآسیایی لویی ویتون در کره‌ی جنوبی است. کت های اورسایز و کیف های کمری این برند به دفعات در استایل‌های او دیده شده.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

یوگیوم از گات سون

پسران گات سون همگی به استایل‌های جذاب معروف اند اما یوگیوم یکی از بهترین ایدل‌ها برای تقلید استایل است. چراکه او از لباس‌های ساده و نه چندان گران قیمتی که در دسترس عموم است استفاده می‌کند و علاقه‌ای به ایتم‌های تجملاتی ندارد. استایل او یک سبک راحت و اورسایز با استفاده از اونواع کلاه است. یوگیوم نیز مانند جیهوپ علاقه‌ی زیادی به کفش‌های ساقدار سبک هیپ هاپ دارد اما در مقایسه با جیهوپ استایل او بسیار ساده تر است و برخلاف او ، یوگیوم کشش بیشتری به رنگ‌های تیره و خنثی دارد.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

سهون از اکسو

کوچک‌ترین عضو اکسو، سهون، سفیر دیور و یکی از خوش قیافه‌ترین مدل‌های مرد کیپاپ است. سهون شانه‌های پهن و کشیده‌ای دارد که باعث می‌شود بالاتنه‌های کلاسیک بسیار برای او مناسب باشد. این ویژگی با سلیقه‌ی او همخوانی دارد و اکثرا از استایل‌های کلاسیک مردانه بهره می‌گیرد. سبک سنگین و ساده‌ی دیور برای روحیات و سلایق سهون بسیار مناسب به نظر می‌رسد.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

جی دراگون از بیگ بنگ

جی دراگون شخصیت بسیار جسور و خلاقی دارد و استایل او این ویژگی اخلاقی را فریاد می‌زند.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

جی دراگون به استفاده از استایل‌های رنگارنگ و متفاوت که اکثرا بر شکستن هنجارهای جنسیتی تاکید دارد، علاقمند است. استایل او مانند شخصیتش کاریکاتوریک است و در برخی ویژگی ها دچار اغراق و بزرگ نمایی های فانتزی است؛ مثل استفاده از کیف و کفش‌های بزرگ سایز و استفاده از چند رنگ پرشور در کنارهم. البته استفاده از رنگ موهای فانتزی مانند قرمز بسیار در تکمیل چنین استایلی جذاب بنظر می‌رسد.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

یونجون از تی ایکس تی

تا به اینجا لیست از خوانندگان نسل چهارم خالی بوده اما قطعا یکی از خوش‌استایل ترین ایدل‌های آخرین نسل کیپاپ، یونجون از گروه تی ایکس تی است که طبق گفته‌ی خودِ او استایلش را از تهیونگ بی تی اس الهام گرفته.

او مانند تهیونگ به سبک کلاسیک مردانه و استایل‌های سبک و راحتِ وینتیج علاقه دارد. با این تفاوت که استایل او در مقایسه استایل وی ، مدرن تر به نظر می‌رسد و شاید جسورانه تر از است. با همه این ها استایل او همیشه هم کلاسیک نیست.

یونجون برای پایین تنه اکثرا از شلوار‌های بگی و گشاد استفاده ‌می‌کند. او گاهی شلوارهای جین بگی را با تاپ و تیشرت های اورسایز که یادآور مد در دهه نود آمریکاست ست می‌کند. درآخرممکن است با عینک های ظریف و شاید یک زنجیر شلوار استایل ساده اش را تکمیل ‌کند. استایل او گاهی شبیه یک راک استار جوان آمریکایی است.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

جکسون از گات سون

جکسون وانگ معروف ترین عضو گات سون است و از خوشپوش ‌ترین آنها نیز محسوب می‌شود.

جکسون استایل‌های راحت و کم ریسکی دارد و اکثرا از رنگ مشکی استفاده می‌کند اما همیشه با انتخاب یک آیتم برجسته و متفاوت، به مثال یک امضا، استایلش را شخصی سازی می‌کند. به طورمثال او در برهم زدن یکپارچگی یک استایل مونوکوروم مشکی با انتخاب یک جفت کفش قرمز شهرت دارد.

از طرفی او علاقه‌ی زیادی به عینک های شیشه رنگی و کلاه‌های بِنی (beanie) دارد.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

جونگکوک از بی تی اس

جوان ترین عضو بی تی اس یکی از صاحب سبک ترین خواننده‌های کیپاپ در انتخاب استایل است. جونگکوک پیوند محکمی با رنگ مشکی دارد و اینطور که بنظر می‌رسد در این رنگ احساس راحتی می‌کند. این ویژگی به علاوه‌ی استفاده از شلوارهای کارگو و پوتین‌های چانکی استایل اورا به سبک گوتیک و پانک نزدیک می‌کند. گرچه جونگکوک بارها گفته که در انتخاب لباس راحتی برایش اولویت دارد و این ویژگی در استایل های بگی و اورسایز او کاملا واضح است.

خوانندگان خوشپوش کیپاپ

او همچنین به انواع کلاه‌های کپ یا باکت علاقه دارد و این آیتم در اکثر استایل های فرودگاهی او دیده شده.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

حنانه طلا
نویسنده: حنانه طلا


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :