۱۰ عطر زنانه بی نظیر از برند بولگاری

عطر آخرین آیتمی است که به لباس و تن خودمان به هنگام لباس پوشیدن اضافه می‌کنیم اما اولین چیزی است که دیگران از ما به یاد می‌آورند و درباره آن با هم صحبت می‌کنند. چی بپوشم امروز به سراغ عطر زنانه بولگاری رفته است و ده مورد از بهترین‌های عطر بولگاری زنانه را معرفی خواهد کرد. اگر شیشه عطر بولگاری شما تمام شده است، همراه ما باشید تا عطر بعدی را تا انتهای همین مقاله انتخاب کنید و خرید نمایید.

 

تاریخچه برند بولگاری

بولگاری در سال ۱۸۸۴ و شهر رم پایه گذاری شد. این برند تا چندین سال بعد از تاسیس؛ به ساختن جواهرات و اکسسوری های خاص معروف بود اما مدتی بعد شروع به تولید عطر نیز کرد. با وجود اینکه جواهرات آن تاریخچه‌ای قدیمی‌تر داشتند اما عطر بولگاری توانست با محبوبیت آن‌ها رقابت کند. امروز کمتر زن و مردی را می‌توانید پیدا کنید که نام عطرهای بولگاری را نشنیده باشند.

طرفداران عطر بولگاری، مقرون به صرفه بودن هزینه در مقابل رایحه‌ای که بولگاری به آن‌ها هدیه می‌دهد را دوست دارند. در این لیست ما عطرهایی همانند بولگاری بی ال وی نوت (Bvlgari BLV Notte)، بولگاری اومنیا گرین جید (Bvlgari Omnia Green Jade)، بولگاری وویل د جاسمین (Bvlgari Voile de Jasmin)، بولگاری رز اسنشیال (Bvlgari Rose Essentielle) و چند عطر مشهور زنانه بولگاری قرار دارند.

 

عطر زنانه بولگاری اومنیا امیتیس (Bvlgari Omnia Amethyste)

به طور کلی شیشه عطرهایی که به شکل دو محفظه دایره‌ای روی هم تنیده شده‌اند در برند بولگاری، عنوان اومنیا را یدک می‌کشند. یکی دیگر از اعضای همین خانواده امیتیس است. توقع بویی همانند جید و کریستال را از این عطر نداشته باشید. آمیتیس بویی ملایم و شیرین دارد و به شما احساسی از چوب مشک خواهد دارد. سازنده عطر آلبرتو موریلاس است. برای فصل‌های گرم چرا از بولگاری اومنیا امیتیس استفاده نمی‌کنید؟ ماندگاری این عطر بر اساس نظرات، متوسط و ماندگاری آن نیز خوب توصیف شده است. نوت آغازین عطر امیتیس، گریپ فروت و ترکیبات سبز است. با گذشت زمان رایحه‌های رز و زنبق خودنمایی می‌کنند و در نهایت شما با رایحه‌های گل آفتاب‌پرست و روایح چوبی تنها می‌مانید تا ساعت‌ها از بویی که به دنبالتان است، خوشحال باشید.

عطر زنانه بولگاری اومنیا امیتیس (Bvlgari Omnia Amethyste)

 

عطر زنانه بولگاری ویل د جاسمین (Bvlgari Voile de Jasmin)

عطری ویل د جاسمین یا جاسمین شیشه کرمی رنگی است که رایحه عجیب و دلنوازی از خود منتشر می‌کند. این عطر را بدون شک دوست خواهید داشت، مخصوصاً اگر به دنبال عطر خنک و شیرین برای استفاده در فصول گرم سال باشید. این عطر با رایحه‌ای کاملاً گلی، آماده است تا همگان را خیره به شما نگه دارد. نت آغازین جاسمین درخت گل ابریشم، ترنج و شکوفه پرتقال است. نت میانی را گل رز، گل یاس، سوسن، یالانگ یالانگ تشکیل می‌دهد. نت پایانی که تا ساعت‌ها به دنبال شما همه‌جا خواهد آمد، مشک و چوب قرمز برزیلی است. ماندگاری این عطر بر اساس گفته‌ها، متوسط بوده و پخش بوی راضی کننده‌ای دارد.

عطر زنانه بولگاری وویل د جاسمین (Bvlgari Voile de Jasmin)

عطر زنانه بولگاری رز اسنشیال (Bvlgari Rose Essentielle)

سعی کنید اگر قصد خرید عطر دیگری دارید، این عطر را بو نکنید، چرا که شما را مدهوش خواهد کرد به طوری که انتخاب قبلی خودتان را فراموش می‌کنید. سازنده عطر، بیترس پیکت ایتالیایی است. این عطر محصول سال ۲۰۰۶ بوده و دارای رایحه‌ای گلی است. خنک و شیرین بودن آن عطر را مناسب روزهای گرم سال کرده است. آنچه که همه در مورد این عطر می‌گویند، بوی ماندگار و پراکندگی خوب آن است. بولگاری رز اسنشیال، ترکیبی از توت سیاه، بنفشه، رز به همراه نت‌های میانی گل ابریشم، گل محمدی و یاس و در نهایت نت پایانی چوب صندل سفید، چوب گایاک، مشک و نعناع هندی است.

عطر زنانه بولگاری رز اسنشیال (Bvlgari Rose Essentielle)

عطر زنانه بولگاری پور فم (Bvlgari Pour Femme)

این عطر به مانند یک دوست همیشگی در تمام سال کنار شما در مراسم‌های رسمی و غیررسمی می‌تواند باشد. طبع این عطر، کاملاً شیرین و گروه بویایی آن گلی است. ماندگاری عطر مثال زدنی و عالی است. پخش بو آن متوسط و خوب است. نت آغازین بولگاری پور فم، میخک، بنفشه، گشنیز، هلو، ترنج، رز بری، شکوفه پرتقال و یک نوع فلفل شیرین است. نت آغازین جای خود را در طول ساعت‌های طولانی به ریشه زنبق زرد، میخک، گل گاو زبان، گل رز، سوسن و گل یاس مصری می‌دهد. در نهایت با ماندگاری بالا رایحه‌ای از وانیل، مشک، چوب صندل، چای، سدر، نمونه‌های چوب و بنزوین به مشام می‌رسد.

عطر زنانه بولگاری پور فم (Bvlgari Pour Femme)

عطر زنانه بولگاری جاسمین نویر (Bvlgari Jasmin Noir)

قدرت و جذابیت عطر زنانه جاسمین نویز را به ندرت در دیگر عطرها می‌توانید پیدا کنید. طراحان این عطر کارلوس بنایم و صوفی لاب بوده‌اند که عطری برای فصول سرد با رایحه‌ای گرم و شیرین طراحی کرده‌اند. گروه بویایی عطر، گلی است. در توصیف سمفونی جاسمین نویر، ترکیبات سبز و گاردنیای یاسمنی در نوت‌های ابتدایی عطر جای خود را به یاس و بادام می‌دهند و در انتهای سمفونی عطرهای دانه تونکا، روایح چوبی، شیرین بیان، مشک، کهربا و نعناع هندی خودنمایی می‌کنند.

عطر زنانه بولگاری جاسمین نویر (Bvlgari Jasmin Noir)

عطر زنانه بولگاری آو د رژ (Bvlgari Au the Rouge)

اولیویه پولژ سازنده عطر است. آنچه که این عطر را از سال ۲۰۰۶ تا کنون جاودانه نگه داشته است، جذابیت و اغواگری عطر و شیشه سرخ رنگ آن است. عطر زنانه بولگاری آو د رژ را می‌توانید تمامی فصول سال استفاده کنید. رایحه عطر، چوب شرقی به همراه طبع شیرین است. ماندگاری آن را متوسط و پراکندگی را خوب اعلام کرده‌اند. رایحه این عطر با پرتقال، ترنج و فلفل شروع می‌شود. در مدت زمان اندکی به انجیر و چای می‌رسید و در نهایت احساس می‌کنید که در باغ گردو، مشک و درختان صمغی قدم می‌گذارید.

عطر زنانه بولگاری

 

عطر زنانه بولگاری اومنیا کریستال (Bvlgari Omnia Crystalline)

بولگاری اومنیا گرین جید را به خاطر بیاورید. کریستال نوع دیگری از همین عطر با ساختاری متفاوت و رنگی متمایز است. عطار این عطر هم آلبرتو موریلاس هست. این نسخه نسبت به نسخه‌ی قبلی حال و هوای تندتر و لوکس‌تری دارد. آنچه که اومنیا کریستال را مشهورتر کرده است، جذابیت بصری شیشه آن است. این عطر با حضور بزرگان دنیای مد و عکاسی رونمایی شد و از آن روز تا کنون جهان را خوش بو تر کرده است. نت آغازین عطر گل نیلوفر و پرتقال ماندارین است. با ادامه یافتن و ماندگاری عطر این رایحه‌ها به گل آفتابگردان و ریشه‌ی زنبق زرد تغییر داده می‌شود و در نهایت رایحه‌ای از چوب صندل، صمغ و مشک از لباستان متصاعد خواهد شد.

عطر زنانه بولگاری اومنیا کریستال (Bvlgari Omnia Crystalline)

عطر زنانه بولگاری جاسمین نویر اسپلندیدا (Splendida Jasmin Noir)

این عطر را به راحتی نباید از دست بدهید. عطری که شاید به نظر شبیه به جاسمین قبلی باشد اما رایحه‌ای خاص‌تر و ماندگاری بهتر دارد. اسپلندیدا در ایتالیایی به معنی زیباست. اگر به دنبال زیبایی هستید که پشت سر شما راه بیاید و همه را به خود جلب کند می‌بایست انتخابی به غیر از نویر اسپلندیدا نداشته باشید. این عطر مجلسی و رسمی است. همچنین رایحه آن تند و شیرین است و برای فصل‌های سرد سال ساخته شده است. رایحه این عطر با گیاهان سبز و یاسمن شروع می‌شود به سمت چوب صندل می‌رود و در نهایت با دانه‌های توکا و چوب کشمیری به پایان می‌رسد.

عطر زنانه بولگاری جاسمین نویر اسپلندیدا (Splendida Jasmin Noir)

 

عطر زنانه بولگاری بی ال وی نوت (Bvlgari BLV Notte)

برای یک میهمانی تابستانی، بولگاری بی ال وی نوت را انتخاب کنید. رایحه‌ای از گل‌های شرقی به همراه احساس بوی شیرین همه آن چیزی است که یک میهمانی آن را کم دارد. این عطر محصول سال ۲۰۰۴ است و سازنده آن، عطر ساز بی‌نظیر بولگاری، آلبرتو موریلاس است. رایحه ابتدایی آن ترکیبی از ترنج، زنجبیل، ماندارین بوده که با گذشت زمان به سمت رایحه‌های زنبق و اقاقیای سیاه پیش می‌رود. اگر میهمانی شما طولانی باشد در نهایت رایحه شکلات، روایح دودی، چوب صندل سفید، لابدانیوم، مشک و کهربا را احساس خواهید کرد. این عطر دارای ماندگاری و پخش بوی متوسط و راضی کننده‌ای است.

عطر زنانه بولگاری بی ال وی نوت (Bvlgari BLV Notte)

 

عطر زنانه بولگاری اومنیا گرین جید (Bvlgari Omnia Green Jade)

عصاره سبز بولگاری را شاید قبلاً بدون آنکه دیده باشید، حس کرده‌اید. احتمالاً یکی از عطرهای بی‌نظیری که تا کنون در خاطر شما مانده، همین بولگاری اومنیا گرین جید بوده است. طبع این عطر خنک و شیرین هست و بویی به مانند گل دریایی می‌دهد. عطار آن، کسی نیز جز آلبرتو موریلاس که عطر خودش را برای روزهای و شب‌های فصل‌های گرم زنانه ساخته و پرداخته است. نوت ابتدایی بولگاری اومنیا گرین جید پرتقال و ماندارین است. نت میانی را رایحه گل یاس و گل صدتومانی می‌سازد. در نهایت آنچه که احساس خواهید کرد، ترکیبی از مشک، پسته و رایحه‌های جنگلی است.

عطر زنانه بولگاری اومنیا گرین جید (Bvlgari Omnia Green Jade)

امیدواریم که توانسته باشیم گزینه‌های مناسبی برای انتخاب عطر زنانه از برند بولگاری در اختیار شما عزیزان و همراهان همیشگی قرار دهیم. آیا به نظر شما عطر خاصی از برند بولگاری وجود دارد که ما به آن اشاره نکرده‌ایم؟ مقالات مرتبط ما را هم بخوانید شاید، در یکی از مقالات به عطری که مد نظر شما است، پرداخته شده باشد. شاد و خوش بو باشید.

 

مقالات مرتبط:

۱- معرفی ۵ عطر زنانه مناسب بهار با رایحه های سبک و خنک

۲- در مراسم ها و موقعیت های متفاوت، کدام عطر زنانه مناسب است؟

۳- معرفی ۸ عطر زنانه برای بهار ۲۰۱۸

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 04 دسامبر 2018

مرسی که این برندها رو معرفی کردید
لطفا در مورد ادکلن های مردانه این برند هم برای ما مطلب بنویسیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :