کت بلیزر مشکی و تیپ شیک مردانه

بلیزر مشکی قطعه‌ای بی نظیر در کمد لباس مردانه است. بلیزر مشکی نه‌ تنها کتی کلاسیک و شیک است بلکه سطح پوشش شما را نیز بالا می‌برد. البته اگر ندانید چگونه یک بلیزر مشکی را به درستی بپوشید، کاربردی نخواهد داشت. با چی بپوشم همراه باشید.

چه لباس‌هایی با کت بلیزر مشکی بپوشیم؟

تصمیم اینکه چه لباسی همراه با بلیزر مشکی بپوشید اغلب به زمان و جایی که می‌خواهید آن را بپوشید و سبک کلی بلیزر بستگی دارد. بلیزرهای مشکی زیادی در فروشگاه‌ها وجود دارد اما چیزی که مهم است تفاوت‌های آن‌ها و موقعیت‌هایی است که می‌خواهید از آن استفاده کنید. بلیزرهایی که تمام آستر هستند و سرشانه‌های ساخت‌ یافته دارند برای مناسبت‌های رسمی کامل هستند و آن‌هایی که بدون آستر بوده و سرشانه‌های آن‌ها آزاد است برای رویدادهای غیررسمی کاربرد دارند. با استفاده از نکات زیر قادر به تشخیص این خواهید بود که بلیزر را با شلوار پارچه‌ای یا شلوارهای جین دلخواه بپوشید.

کت بلیزر مشکی و تیپ شیک مردانه

ظاهر کت بلیزر مشکی

با توجه به سبک کلاسیک و تطبیق‌پذیری آن، کت بلیزر مشکی یک سرمایه‌گذاری ارزشمند است. این کار را با انتخاب یک طرح که برای مناسبت‌های رسمی، نیمه‌رسمی و غیررسمی عالی و انعطاف‌پذیر باشد انجام دهید. برای کامل کردن ظاهر خود تنها نیاز است که کفش، پیراهن و شلوارهایی مناسب انتخاب کنید. به یاد داشته باشید مواردی را انتخاب کنید که متناسب با سبک و دوخت بلیزر شما باشند.

کت بلیزر مشکی و تیپ شیک مردانه

بلیزر مشکی با شلوار خاکستری

برای داشتن ترکیبی ساده و شیک چرا بلیزر مشکی را با شلوارهای خاکستری تجربه نمی‌کنید؟ این ترکیب یک گزینه‌ی عالی برای رویدادهای رسمی و جایگزینی ایده‌آل برای کت‌ و شلوار استاندارد مشکی است. برای تکمیل ظاهر خود سعی کنید لباس‌های تک‌ رنگ را انتخاب کنید. یک پیراهن سفید، کراوات و کفش مشکی انتخابی مناسب است. برای ظاهر غیررسمی‌تر می‌توانید کراوات را کنار گذاشته و از تی‌شرت یقه‌گرد یا یقه‌دار استفاده کنید.

کت بلیزر مشکی و تیپ شیک مردانه

بلیزر مشکی با شلوار خاکی

بلیزر مشکی و کلاسیک شما از چیزی که فکر می‌کنید تطبیق‌پذیری بیشتری دارد. زمانی که شما نیاز به یک مجموعه‌ی عالی نیمه‌رسمی دارید سعی کنید از ترکیب بلیزر مشکی خود با شلوارهای خاکی استفاده کنید که برای بسیاری از مراسم، ایده‌ال است. برای تکمیل کار، تمام چیزی که لازم دارید یک پیراهن سفید و کفش‌های دربی مشکی است. همچنین می‌توانید از اکسسوری مانند کراوات و دستمال جیب نیز استفاده کنید.

بلیزر مشکی با شلوار جین

ترکیب این دو مورد راحت و شیک بوده و برای هر زمانی از روز عالی است. برای این سبک به یاد داشته باشید که ظاهر خود را ساده و امروزی نگه دارید. از لباس‌های تک‌ رنگ استفاده کرده و برای تکمیل کار، تی‌شرت و کفش‌های غیررسمی را انتخاب کنید.

کت بلیزر مشکی و تیپ شیک مردانه

بلیزر مشکی یا کت اسپرت

یک کت اسپرت مشکی انتخابی عالی برای کمد لباس شما و یک جایگزین مناسب برای بلیزر است. درحالیکه سبک آن مشابه بلیزر است این کت‌ها آزادتر بوده و راحت‌تر به بدن می‌نشینند. برای آخر هفته می‌توانید آن را روی یک ژیله خاکستری پوشیده و آن را با شلوار همرنگ ژیله خود ست کنید.

کت بلیزر مشکی و تیپ شیک مردانه

پیراهن آبی با شلوار مشکی

اگر یک ظاهر رسمی به همراه بلیزر مشکی می‌خواهید ست کردن آن با شلوار مشکی و پیراهن آبی انتخابی عالی است. این ترکیب جایگزینی شیک و آراسته برای کت‌ و شلوار مشکی و پیراهن سفید است. به دنبال شلوارهایی باشید که به همراه بلیزر برای شما ظاهری راحت‌تر و مدرن‌تر به همراه داشته باشد. اگر به دنبال شلواری غیر از رنگ مشکی هستید ترکیبی از دو سایه‌ی روشن‌تر یا تیره‌تر انتخاب کنید.

چطور بلیزر مشکی بپوشیم؟

  • روی یک بلیزر مشکی باکیفیت و با تناسب عالی سرمایه‌گذاری کنید.
  • بلیزرهای خوش دوخت و تمام آستر را برای مناسبت‌های رسمی و بلیزر آزاد و راحت را برای مناسبت‌های غیررسمی بپوشید.
  • زمانی که می‌خواهید زیر کت ژیله یا ژاکت بپوشید یک کت اسپرت مشکی به‌جای بلیزر انتخاب کنید.
  • برای داشتن ظاهر آراسته، بلیزر مشکی را با شلوار خاکستری و پیراهن سفید بپوشید.
  • برای تیپ‌های غیررسمی و نیمه‌رسمی بلیزر مشکی را با شلوار خاکی یا شلوار جین بپوشید.
  • به‌عنوان جایگزینی مدرن برای کت‌وشلوار مشکی از ترکیب بلیزر مشکی با پیراهن آبی و شلوار مشکی استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

۱- انواع مختلف کت مردانه

۲- آشنایی با اورکت مردانه

۳- اصول پوشیدن ژاکت مردانه

حمید شمس الهی
نویسنده: حمید شمس الهی


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 01 سپتامبر 2017

عالی مثل همیشه…
ممنون از همه تیم چی بپوشمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :