در سال ۲۰۱۸ کدام لباس ها مد خواهد بود؟

0

همه ما با فرا رسیدن سال جدید تصمیم به تغییر می‌گیریم و برای خودمان اهداف جدید تعیین می‌کنیم. مثلا موهایمان را کوتاه می‌کنیم یا رنگ آن را عوض می‌کنیم. اما وقتی صحبت از تعویض لباس‌های قدیمی کمد، با لباس‌های ‌جدید پیش می‌آید، بیشتر هیجان زده می‌شویم و عجله داریم! معمولا وقتی لباس جدید می‌خریم، دلمان می‌خواهد سریعا آن را امتحان کنیم. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، اصلا نگران نباشید! ما تصمیم گرفتیم در این مقاله ترند مد و لباس سال ۲۰۱۸ را به شما معرفی کنیم که برای استفاده از آنها، لازم نیست تا سال جدید صبر کنید! پس با چی بپوشم همراه باشید.

 

ترند اول: شلوار جین تیره

شلوار جین تیره یکی از ترندهای سال ۲۰۱۸ است. اما نگران نباشید. این به این معنی نیست که شما مجبورید از شر شلوار جین‌های قدیمی و دوست‌داشتنی‌تان خلاص شوید! اما بهتر است کمی کمدتان را خلوت کنید و برای شلوار جین‌های تیره (مثلا سرمه‌ای و نیلی) جا باز کنید. خوبی این شلوارها این است که می‌توانید آنها را سر کار هم بپوشید.

ترند مد و لباس سال 2018 : در سال 2018 کدام لباس ها مد خواهد بود؟

ترند دوم: ریش‌ریش 

درست است که کیف‌های کلاسیک بسیار شیک هستند، اما سال ۲۰۱۸، سال استفاده از کیف‌هایی که حاشیه‌های ساده دارند نیست. تصور کنید لبه‌ کیف‌تان ریش‌ریش داشته باشد و وقتی راه می‌روید، این ریش‌ریش‌ها در هوا به رقص درمی‌آیند. زیبا نیست؟

به ما اعتماد کنید. اگر این کیف‌ها با زیورآلات مناسب ست شوند، بسیار شیک و زیبا دیده می‌شوند.

ترند مد و لباس سال 2018 : در سال 2018 کدام لباس ها مد خواهد بود؟

ترند سوم: دامن‌های نیمه بلند

چندین سال است که دامن‌های تا سر زانو، بسیار مد هستند. اما در سال ۲۰۱۸، این دامن‌ها بیشتر جلب توجه می‌کنند. اگر فکر می‌کنید پوشیدن آنها یعنی دارید به یک مهمانی کاملا رسمی می‌روید، می‌توانید آن را با یک کت چرم کوتاه یا یک تیشرت سبک قدیمی ست کنید.

ترند مد و لباس سال 2018 : در سال 2018 کدام لباس ها مد خواهد بود؟

ترند مد و لباس سال ۲۰۱۸ – دامن های نیمه بلند

ترند چهارم: رنگ بنفش کم رنگ

همانطور که می‌دانید، رنگ سال ۲۰۱۸ بنفش است. تناژهای بنفش، برای استفاده در لباس‌های بهاری بسیار زیبا هستند. می‌توانید رنگ بنفش را با رنگ‌های خنثی و روشن، یا حتی با رنگ‌های جیغ‌تر مثل قرمز ست کنید و با نگاه کردن در آینه، از ترکیب رنگی که ایجاد کرده‌اید لذت ببرید!

ترند مد و لباس سال 2018 : در سال 2018 کدام لباس ها مد خواهد بود؟

ترند مد و لباس سال ۲۰۱۸ – رنگ بنفش

ترند پنجم: کیف کمری

کیف‌های کمری در اوایل سال ۲۰۱۷ هم طرفدار پیدا کرده بودند. اما با رسیدن سال جدید، شاهد مد شدن دوباره آنها خواهیم بود. سعی کنید این کیف‌ها را با جنس چرم و رنگ‌های جیغ (مثل زرد و قرمز) تهیه کنید.

ترند مد و لباس سال 2018 : در سال 2018 کدام لباس ها مد خواهد بود؟

چه مدل کفش‌هایی در سال ۲۰۱۸ ترند می‌شوند و مد خواهند بود؟

برای همه ما پیش آمده که با دیدن یک کفش ذوق زده شویم و مبلغ زیادی برای خرید آن پرداخت کنیم. حتی با اینکه می‌دانیم ۳ ماه دیگر رسما از مد می‌افتد. اما گاهی اوقات کفشی ترند می‌شود که حتی بعد از پایان فصل هم می‌توان از آن استفاده کرد. در ادامه قصد دارد چند مدل از این کفش‌ها را به شما معرفی کنیم. حتما در سال ۲۰۱۷ آنها را دیده‌اید. مطمئن باشید در سال ۲۰۱۸ باز هم آنها را خواهید دید!

ترند مد و لباس و کفش

مدل اول: کفش‌های تخت پشت باز

حتما در سال ۲۰۱۷ شاهد مد شدن کفش‌های تخت و پشت باز بوده‌اید، مگر اینکه کلا از خانه بیرون نیامده باشید! مطمئن باشید که ترند این مدل کفش‌ها در سال ۲۰۱۸ هم ادامه خواهد داشت. آنها همه خصوصیات یک کفش خوب را دارند: زیبا هستند، راحت هستند، شیک هستند، و تقریبا با همه لباس‌ها ست می‌شوند.

در سال ۲۰۱۸ کدام لباس ها مد خواهد بود؟

ترند مد و لباس سال ۲۰۱۸ – کفش های تخت پشت باز

مدل دوم: چکمه‌های چلسی

اگر در سال ۲۰۱۷ حسابی ولخرجی کرده‌اید و برای خودتان یک جفت چکمه چلسی خریده‌اید، اصلا پشیمان نباشید. بلکه به خریدتان به چشم یک سرمایه‌گذاری نگاه کنید. این کفش‌ها در دوره ملکه ویکتوریا به وجود آمدند. اما در سال ۱۹۶۰ برای اولین بار مد شدند و طرفداران بسیاری پیدا کردند.

چکمه‌های چلسی بسیار راحت هستند و با همه چیز ست می‌شوند. مطمئن باشید به این زودی‌ها از مد نمی‌افتند!

ترند مد و لباس سال 2018 : در سال 2018 کدام لباس ها مد خواهد بود؟

ترند مد و لباس سال ۲۰۱۸ – بوت چلسی

مدل سوم: بند کفش بسیار بزرگ و پاپیون!

امسال، کفش هایی که بند بیش از حد بزرگ و پهنی داشتند (مثل بعضی مدل‌های کتانی‌های برند پوما) سر و صدای زیادی راه انداختند و بسیار محبوب شدند. پیشبینی می‌کنیم که این ترند در سال ۲۰۱۸ هم ادامه خواهد داشت.

ترند مد و لباس سال 2018 : در سال 2018 کدام لباس ها مد خواهد بود؟

مدل چهارم: لژهای پهن

لژهای پهن، علاوه بر زیبایی، بسیار راحت هستند. اگر شما هم از پوشیدن کفش پاشنه بلند متنفرید اما می‌خواهید کمی قدبلندتر به نظر برسید، پیشنهاد می‌کنیم که از این مدل کفش‌ها تهیه کنید.

کفش‌هایی که لژ پهنی دارند در سال ۲۰۱۷ هم مد شده بودند، پیشبینی می‌کنیم که این ترند در سال ۲۰۱۸ هم ادامه خواهد داشت.

ترند مد و لباس سال ۲۰۱۸ – لژهای پهن

مدل پنجم: پاشنه‌های کوتاه

بیایید اعتراف کنیم که وقتی در فشن شوهای سال جدید دیدیم که کفش‌های پاشنه کوتاه مد شده‌اند، نفس راحتی کشیدیم! این ترند، ترند جدیدی نیست. اما اگر آن را با شلوار جین پاچه تنگ و ژاکت های اُوِرسایز ست کنید، بسیار زیبا دیده می‌شوند.

ترند مد و لباس سال 2018 : در سال 2018 کدام لباس ها مد خواهد بود؟

مطالب مرتبط:

۱- راهکارهای انتخاب لباس مناسب بر اساس شکل بدن

۲- عکاس مد : چگونه یک عکاس مد و پوشاک ماهر شویم؟

۳- شیک بپوشیم : آقایان و خانم‌ها چگونه هر روز شیک بپوشیم و جذاب باشیم

۴- با بهترین ترکیب های رنگ مو ۲۰۱۸ آشنا شوید

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شما

مهدی حسین زاده در تاریخ 03 ژانویه 2018

مرسی چی بپوشم تو همیشه کمک کردی که شیک بپوشیمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :