مشهورترین مدل‌های جهان به کدام حلقه‌های ازدواج، جواب «بله» دادند؟!

در این مطلب از مجله insider شما را با حلقه‌های نامزدی سوپر مدل‌های ویکتوریا سیکرت آشنا خواهیم کرد. این افراد به دلیل محبوبیتی که در دنیای مد و فشن دارند مورد توجه قرار می‌گیرند و از این بابت که همواره زیر ذره بین دنیای حواشی قرار دارند بسیار تاثیرگذار هستند. یکی از بولدترین اتفاقاتی که همه را کنجکاو می‌کند این است که مدل معروف با چه فردی و حلقه‌ای پاسخ بله را می‌دهد.

حلقه ازدواج مدل های مشهور

الساندر آمبروزیو

الساندر آمبروزیو، سوپر مدل برزیلی ویکتوریا سیکرت در سال ۲۰۰۸ از جیمی موزر انگشتری درخشان با نگین مربعی شکل دریافت کرد اما طولی نکشید که آن را پس داد. انگشتر به شکل حلقه‌ای باریک و سراسر نگین کاری شده بود که با نگینی بزرگ مربعی مزین شده بود‌. همچنین دور تا دور سنگ مربعی بزرگ را نگین‌های ریزتری قاب گرفته بودند. مدل ۴۱ ساله در سال ۲۰۰۶ به مجله ووگ اعلام کرد که انگشتر خود را چند سال پیش گم کرده و باید جایگزینی برای آن پیدا کند اما نمی‌داند همسرش این کار را دوباره خواهد کرد یا خیر. در نهایت مشخص نشد آیا موزر آن حلقه دیگری را به الساندر داد یا خیر. این زوج پس از ۱۰ سال رابطه در سال ۲۰۱۸ از هم جدا شدند.

حلقه ازدواج مدل های مشهور

رزی هانتینگتون

رزی هانتینگتون وایتلی، چهره برند معروف  Burberry نیز بلاخره در سال ۲۰۱۶ به جیسون استاتهام بله را گفت و انگشتر الماس نشان را به دست کرد. انگشتر نشان رزی، فرشته ۳۵ ساله ویکتوریا سیکرت الماسی دایره‌ای شکل است و روی حلقه در هر طرف نگین‌های ریزی هم کار شده‌اند. نشریه US Weekly در سال ۲۰۱۶ گزارش داد که نیل لین این انگشتر را با الماس گرد ۵ قیراطی روی حلقه پلاتینی طراحی کرده و قیمت آن را در حدود ۳۵۰ هزار دلار اعلام کرد. این زوج هم اکنون صاحب دو فرزند هستند.

حلقه ازدواج مدل های مشهور

کیت آپتون

کیت آپتون، مدل 30 ساله آمریکایی، در ماه می سال 2016 حلقه‌ای شبیه به رزی با الماس گرد از همسرش جاستین ورلندر، بایکن قهار بیسبال دریافت کرد. این زوج در نوامبر سال 2017 ازدواج کردند. این حلقه با همکاری جواهر ساز آنیتا کو و ورلندر با سنگ الماس گرد و بزرگ 8 قیراطی روی حلقه نقره‌ای رنگ طراحی شده است. چنگال‌هایی که در اطراف الماس ستون شده اند به خوبی از آن مراقبت می کنند.

حلقه ازدواج مدل های مشهور

هیلی بیبر

هیلی بیبر نامزدی خود را با جاستین بیبر در جولای سال 2017 تایید کرد اما انگشتر نامزدی خود را دو ماه بعد به اشتراک گذاشت. مدل آمریکایی برند Guess، برای اولین بار روی مجله ووگ از انگشترش رونمایی کرد. گرانت موبلی، گوهر شناس و متخصص جواهرات به مجله insider گفت که الماس 8 قیراطی به شکل اشک با 4 حلقه طراحی شده و قیمت آن در حدود 600 هزار دلار رقم می‌خورد. جاستین بیبر خواننده پرآوازه آمریکایی این حلقه را به جک سولو از  Solow & Co سفارش داده است. او به مجله People  گفت:” در پایان بیبر جواهراتی می‌خواست که زیبایی دست‌های هیلی را برجسته‌تر کند.”

حلقه ازدواج مدل های مشهور

امیلی راتایکوفسکی

امیلی راتایکوفسکی، بازیگر 31 ساله آمریکایی، تا جولای 2018 طرفداران خود منتظر گذاشت تا حلقه منحصر به فردی را که از همسرش، سباستین بیر-مک کلارد دریافت کرده ا به اشتراک بگذارد. کارترین مانی از Brilliant Earth به مجله Page Six در آن زمان اعلام کرد که این حلقه بین 50 تا 90 هزار دلار قیمت دارند. اما از الماس‌های کار شده در آن آگاه نبود. یک الماس دو قیراطی به شکل مربع و یک الماس گلابی شکل به شکل گلابی روی رینگ عریضی به شکل مورب طراحی شده است. متاسفانه آن دو اخیرا اعلام کردند که از یکدیگر جدا شدند.

حلقه ازدواج مدل های مشهور

شانینا شایک

شانینا شایک، مدل 31 ساله استرالیایی در ژانویه سال 2016، پس از یک سال که از نامزیدی‌اش می گذشت، حلقه بی نظیر خود را از دی جی راکوس به نمایش گذاشت. لورین شوارتز، طراح جواهرات معروف لورین شوارتز، همان طور که هایپربازار عربی گفته بود به insider گفت که در واقع دو حلقه طراحی شده اما در نهایت شایک آن حلقه 6 ضلعی طلا را انتخاب کرده است. این حلقه در 6 ضلع خود با الماس احاطه شده است. اگرچه این زوج در سال 2018 ازدواج کردند اما طولی نکشید که که تصمیم به جدایی گرفتند.

حلقه ازدواج مدل های مشهور

هایدی کلوم

هایدی کلوم، اولین مدل آلمانی که فرشته ویکتوریا سیکرت شد، در شب سال نو کریسمس سال 2018 حلقه تیره‌اش را از تام کالیتز، گیتاریست آلمانی دریافت کرد. یکی از دوستان کلوم به مجله People  گفته بود که تام برای هایدی یک حلقه رویایی طراحی کرده است. هایدی در ابتدا سنگی سبز رنگ را در نظر داشت اما این حلقه را انتخاب کرد که در نور خورشید سبز و در فضای تاریک تر قرمز به نظر می رسد. همچنین دو الماس شفاف مثلثی شکل در دو طرف نگین کار شده اند که به آن زیبایی دو چندانی بخشیده اند. این زوج در فوریه سال 2019 ازدواج کردند.

حلقه ازدواج مدل های مشهور

تیلور هیل

تیلور هیل، مدل 26 ساله محبوب رالف لارن طراح مد آمریکایی در ژوئن 2021 در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که بهترین دوست و نیمه گمشده او، دنیل فرایر با یک حلقه کمیاب از او خواستگاری کرده است. این حلقه دارای 3 الماس درشت به شکل مستطیل و سه ضلعی طراحی شده است. تیلور با آب و تاب آن را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و قول داد که دنیل را همیشه دوست خواهد داشت.

حلقه ازدواج مدل های مشهور

رومی استراید

رومی استراید، مدل 27 ساله آلمانی برند Alexander McQueen در سال 2022 اعلام کرد که دوست و شریک 12 ساله او،  لورن ون لیوون از او با این حلقه خواستگاری کرده است. آپکشا کوثاری، مدیر Rare Carat به insider گفت: “این حلقه ظریف با سنگ الماس سفید 4 قیراطی طراحی شده است و در حدود 400 هزار دلار قیمت دارد.”

حلقه ازدواج مدل های مشهور

رقیه باقری
نویسنده: رقیه باقری
«فشن محو می‌شود و از بین می‌رود، اما استایل جاودان است و همیشه زنده می‌ماند.» سخن ایو سن لورن طراح مد نیز باید در ذهن همه ما نقش ببندد، زیرا امروزه به جای اینکه استایل یونیک و منحصر به فرد خود را بسازیم، سعی می‌کنیم با ترند‌هایی که بزرگان تعیین می‌کنند پیش برویم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :