معرفی چند برند مانتو زنانه مجلسی

شاید بتوان گفت کت و مانتو مهم ترین لباس‌های هر خانم شیک پوش ایرانی است. مانتوها تنوع بالایی در رنگ و مدل دارند. در این مقاله به معرفی چند برند مانتو زنانه مجلسی می پردازیم. 
مانتو زنانه مجلسی از برند جی-کریو
این نمونه از مانتوهای کلاسیک با نام برند تجاری جی- کریو شناخته می‌شوند و یک یا دو قطعه مربع شکل در مقابل سینه قرار می‌گیرد. استفاده از پارچه نخی – پنبه‌ای ژاپنی، کیفیت این مانتوها را با بهترین برند های دنیا قابل مقایسه کرده است.
معرفی چند برند مانتو زنانه مجلسی

مانتو زنانه مجلسی از برند زارا
برند زارا با طراحی این مدل مانتو به اوج محبوبیت رسید. بلندی این نوع مانتوها و ضد آب بودن پارچه آن برای حفاظت در روزهای بارانی فوق العاده است.

معرفی چند برند مانتو زنانه مجلسیمانتو زنانه مجلسی از برند تد-بکر
مانتوهای تد-بکر از بهترین نوع مانتو، برای افرادی که استایل کلاسیک دارند است. فرم این مانتوها به شکل ساعت شنی است و دارای دامن پلیسه است.

برندهای معروف مانتو

مانتو زنانه مجلسی از برند کلوین-کلاین
مانتوهای کلوین-کلاین تقریبا همگی به همین شکل هستند. یک کلاه متصل به مانتو و یک لایه میانی پشمی این مانتوها را برای فصل‌های سرد سال مناسب کرده است.

معرفی چند برند مانتو زنانه مجلسیمانتو از برند گپ
این نوع مانتوها جدیت کار را در کنار زیبایی در بر می‌گیرد و مدل دو دکمه دارد و برای خانم های قد کوتاه و قد بلند مناسب است.

برندهای معروف مانتومانتو زنانه از برند تاپ-شاپ
این نوع مانتوها با آستین کیمونو برای روزهای سرد بسیار مناسب هستند. لایه محافظ، قفسه سینه را از سرما حفظ می‌کند.

برندهای معروف مانتومانتو زنانه از برند لاندن-فاگ
در حدود ۱۰۰ مجله مد امتیاز پنج ستاره را به مانتوهای لاندن- فاگ داده‌اند. این نوع کت یک لایه قابل جداشدن دارد که آن را برای همه فصل‌ها مناسب می‌کند.

مانتوهای لاندن- فاگ مانتو زنانه مجلسی از برند بربری
کلمه بربری عملا مترادف “مانتو” است. مانتوهای بربری یک خرید فوق العاده با برش‌های مدرن به سبک کنزینگتون است که با حدود ۳۰۰ فرایند جداگانه یک مانتو لوکس را تولید می‌کند.

برندهای معروف مانتومطالب مرتبط:

۱- مدل‌های جدید پالتو زنانه

۲- مانتو رسمی مناسب برای محل کار و دانشگاه

۳- جدیدترین مدل مانتو زنانه شیک و مجلسی برای نوروز ۱۳۹۷دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :