بهترین‌ کتانی‌های ایر جردن

حدود ۳۲ سال گذشته، ایر جردن به دنیای کتانی‌ها پا گذاشت. در این پست، ما بهترین‌ کتانی‌های ایر جردن را به شما معرفی می‌کنیم، پس با ما همراه باشید.

انتخاب بهترین ایر جردن بسیار دشوار است. زیرا نه تنها مدل‌ها و رنگ‌های بسیار زیادی برای انتخاب وجود دارد، بلکه هر کدام از آن‌ها برای یک موقعیت و زمان خاصی ساخته شده است. به همین علت، پاسخ به سوال، “بهترین کفش ایر جردن کدام است” ممکن نیست. به همین خاطر ما لیست کوتاهی از بهترین‌های ایر جردن از سال ۱۹۸۴ تا اکنون را برای شما تهیه کرده‌ایم.

۱- به گفته مایکل جردن، ما با افتتاحیه ایر جردن چهره مد، در کتانی‌های بسکتبال را برای همیشه تغییر دادیم. قبل از آن، تمام کتانی‌های بسکتبال به رنگ سفید و خسته کننده بودند. طرح مشکی و قرمز ایر جردن چهره جدیدی از کتانی‌ها را به وجود آورد. و هم اکنون این کتانی در رنگ‌های متفاوت‌تری مانند: آبی، سفید، مشکی و قرمز موجود است. که هر شخص متناسب با سلیقه خود، می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. و خبر خوب این است که امروزه این کفش‌ها، نه تنها در بسکتبال، بلکه همراه شلوار جین و تیشرت‌های رنگی، به عنوان مد روز نیز استفاده می‌شوند.

بهترین‌ کتانی‌های ایر جردن

۲- نتیجه همکاری مایکل جردن و یکی از بزرگترین طراحان دنیا، باعث تولید بهترین کتانی اسپرت در تمامی دوران شد. این همکاری برای ۳۰ سال به طول انجامیده است، و هرگز در این مدت محبوبیت آن‌ها فروکش نکرده است. زیرا این کفش، دارای یک طراحی بی‌پروا است و قبل از آن، درهیچ کفش اسپرتی دیده نشده است. امروزه این کفش بین مردم و ستاره‌های دنیا، بسیار محبوب است.

بهترین‌ کتانی‌های ایر جردن

۳- این کتانی طراحی بسیار ساده‌ای دارد، و یکی از پر فروش‌ترین‌های ایر جردن محسوب می‌شود. طراح این کفش گفته است، که طرح آن را از یک جنگنده در جنگ جهانی دوم ایده گرفته است. کف لاستیکی و شفاف همراه با قفل‌های محکم.  که در عین زیبایی، استحکام بسیار بالایی دارد. این کفش دارای رنگ‌های سفید، قرمز و بنفش است.

بهترین‌ کتانی‌های ایر جردن

۴- مایکل جردن برای اولین بار، با استفاده از چرم، کفش‌های اسپرت پدید آورد. مایکل، همیشه عاشق ترکیب کردن این دو گونه متفاوت بوده است، که سرانجام در سال ۱۹۹۶ به آرزوی خود رسیده است. این نوآوری به نفع کسانی بوده است که عاشق کفش های اسپرت بوده‌اند. پس از آن زمان به بعد با این سبک کفش‌های مایکل، توانسته اند بدون نگرانی در مراسم‌های رسمی شرکت کنند.

بهترین‌ کتانی‌های ایر جردن

۵- کفش‌های دوخته شده از چرم به همراه جیر، یکی از محبوب‌ترین‌های ایر جردن بوده است. که هم در زمین بسکتبال و هم در پای بسیاری از مردم عادی دیده شده است. این کفش‌ها برای پیاده روی‌های طولانی و ورزش‌های صبحگاهی بسیار مناسب است.

بهترین‌ کتانی‌های ایر جردن

مطالب مرتبط:

۱- تاریخچه بهترین کفش کتانی در جهان

۲- داستان کتانی استن اسمیت آدیداس

۳- جدیدترین مدل‌های کفش کتانی از برند فندی

۴- ۱۵ مدل کیف بند دار مشکی زنانه از برندهای مشهور

حانیه محمد علی
نویسنده: حانیه محمد علی
علاقمند به دنیای مد و هنر. من آينده را دوست دارم، چون بقيه عمرم را بايد در آن بگذرانم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :