جدیدترین مدل‌های کفش کتانی از برند فندی

کفش‌های کتانی از محبوب‌ترین مدل‌های کفش میان خانم‌ها هستند که تنوع مدل زیادی دارند و همه ساله نیز مدل‌های متنوع تری را می‌توان در ترند های فصل ها مشاهده کرد. اگرچه مدل‌های کلاسیک مثل سفید و مشکی همیشه فروش بالاتری داشته‌اند اما امسال برند فندی تغییراتی اساسی را در کفش کتانی زنانه خود ایجاد کرده است. جدیدترین مدل‌های کفش کتانی از برند فندی را در این مقاله ببنید.

ad banner

اگر از کفش‌های کتانی سفید و ساده خود خسته شده اید و به دنبال تغییر و تنوع هستید بهتر است نگاهی به جدیدترین مدل‌های کفش کتانی از برند مشهور ایتالیایی فندی بیاندازید. این کفش‌های آینده‌گرا با زبانه‌های درشت که الهام گرفته از کفش های کودکانه هستند ادامه‌ای بر فلسفه طراحی برند فندی هستند که به شوخ طبعی و فانتزی در آثارش شهرت دارد.

مدل‌های جدید کفش کتانی برند فندی

در برخی مدل های این کفش ها تاثیر اسباب بازی های نوستالژیکی مانند لگو را نیز می‌توان مشاهده کرد که با ترکیب قطعات پلاستیکی رنگی در کنار قطعات فلزی ترکیبی جذاب و دوست داشتنی به وجود آورده است که با سبک ماکسیمالیستی خاص خود می‌تواند مقدمه‌ای بر تغییر سبک و سلیقه مخاطبان باشد.

مدل‌های جدید کفش کتانی برند فندی

پس از موفقیت کیف های فانتزی فندی که نقش چشم هایی عصبانی یا مهربان را می شد در آن ها مشاهده کرد حالا به نظر می رسد طراح برند فندی کارل لگرفلد معروف دوست دارد این سبک را به کفش‌های کتانی زنانه نیز وارد کند یعنی کفش هایی با چشم و مژه و ویژگی های انسانی که دارای هویت هستند و  سعی دارند با مخاطب ارتباط احساسی برقرار کنند.

مدل‌های جدید کفش کتانی برند فندی

مطالب مرتبط:

۱- کفش پاشنه بلند یا کتانی؟ کدام را بپوشیم؟

۲- ۷ کفشی که همه خانم ها باید داشته باشند

۳- تاریخچه برند فندی

۴- همه چیز درباره آدیداس اوریجینالز از سوپراستار تا استن اسمیت

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :